احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور نیازمند حوصله و دقت می باشد. امروزه به دلیل بالا بودن مبلغ اجناس مصرفی پکیج دیواری قابل توجیه میباشد. گروه فنی ما آماده خدمت رسانی در تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور ، تعمیر برد پکیج گلدیران و تعمیر برد پکیج بوتان میباشد. جهت تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در مرکز احیا سرویس با شماره 09137800178 تماس بگیرید .

بردهای پکیج ایران رادیاتور قابل تعمیر هستند؟

برد در مدل‌ها و دستگاه‌های مختلف برحسب کارایی و یا توان و مدل دستگاه متفاوت می‌باشد حتی بعضی از شرکت‌ها بردهایی طراحی می‌کنند باقابلیت‌های خاص همان برند که در صورت بروز مشکل و عیب در برد، برد دستگاه باید تعویض شود و قابل تعمیر نباشد.
تعمیر و نوع تعمیر برد مثلاً تعویض یا تعمیر قطعات برد با تشخیص و عیب‌یابی صورت می‌گیرد و در ابتدا باید عیب پکیج مشخص شود و بعد نظر قطعی را داد. در کل بیشتر بردها قابل تعمیر می‌باشند مگر در موارد خاصی که عیب دستگاه به‌صورت حاد و خاص می‌باشد که در این صورت هنگامی‌که برای تعمیر مراجعه می‌کنید تکنسین‌ها در ابتدا با توجه به نوع عیبی که در دستگاه رخ‌داده است و بررسی برد، دستگاه را عیب‌یابی کرده و بر اساس آن درصورتی‌که برد قابل تعمیر نبوده و احتیاج به تعویض کامل برد یا تعویض قسمتی از برد داشته باشد به مشتری اعلام می‌گردد و تعمیر و یا تعویض قطعات و برد به انتخاب مشتری انجام می‌گیرد.
خطا و عیب‌هایی که ممکن است در پکیج‌های ایران رادیاتور رخ دهد و مربوط به برد الکترونیکی باشد.
همان‌طور که می‌دانید بیشتر وسیله‌ها ازجمله پکیج دیواری براثر استفاده به‌مرورزمان ممکن است دچار تغییراتی در کارکرد دستگاه نسبت به اوایل و یا حالت عادی شود چنانچه این عیب‌ها کوچک بوده و به‌موقع این عیب برطرف نشود منجر به آسیب رساندن به بقیه قسمت‌ها ازجمله برد می شود.

از کجا بفهمیم که مشکل پکیج از برد است؟

تعمیرکارهای پکیج غیر مجاز یا بدون مهارت و اجازه تعمیر پکیج معمولا به دلیل  ناتوانی در تشخیص هر مشکلی را مشکل برد میدانند. اما در واقع این نیست که هر مشکلی که پکیج داشت برای برد میباشد.

از کد های خطای هر پکیج بوتان. ایران رادیاتور ، اخگر و… در برخی موارد به تعمیرکار اطلاع میدهد که مشکل از پکیج میباشد. هر کدام از برند ها اعلام خطایی دارند. با توجه به کد مربوط خطا میتوان تشخیص داد که مشکل چیست.

اما باز نیاز به این هست که تعمیرکار متخصص و حرفه ای و البته مجاز دستگاه را بازدید کند تا مشکل را دقیق تر بررسی کند.

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور :

برد پکیج دیواری ایران رادیاتور یکی از مهم ترین قطعات پکیج دیواری می‌باشد.
در ابتدا می‌خواهیم علت خرابی برد پکیج دیواری ایران رادیاتور را برای شما توضیح دهیم که می‌تواند علت خرابی سایر پکیج‌ها هم باشد چرا که قبل از اینکه شروع به

 تعمیر پکیج دیواری در اصفهان کنید باید علت را بدانید.

در تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور چه عواملی باعث خرابی برد پکیج میشود؟

1.یکی از دلایل اصلی مشکلات برد پکیج قدیمی بودن دستگاه و گرفتن گرد و خاک هست. این گرد و خاک سطح برد رو پوشش میدهد و در مواردی قطعات به هم اتصال میدهد و این باعث اتصال کوناه شده و قطعه ای از پکیج خراب میشود.

2.در مواردی سر ریز شدن اب از پکیج و ریختن اب روی سطح برد  میتواند باعث رسوب شده که در طولانی مدت باعث سوختن پکیج شود.

3.امر قطعات الکترونیکی معمولا به زمان هست. مثلا یک خازن الکترونیکی 1000 ساعت  ساعت میتواند کار کند و بعد از مدتی باد کرده و کارای خود را از دست میدهد.

راه حل درست کردن برد پکیج :

مانند هر قطعه الکترونیکی که خراب و از کار افتاده میشود شما دو راه حل در جلوی پای خود دارید.

  • در صورت تعمیر شدن برد پکیج ، برد توسط نیروی متخصص جدا شده و به تعمیرکار مربوطه  ارجاع داده شود تا پس از حصول اطمینان از اینکه کدام قطعه الکترونیکی روی برد مشکل دارد ان را درست کرده و دوباره برد الکترونیکی را استفاده کنید.
  • اگر در این مورد هیچ حصولی رعایت نشد باید برد تعویض شود. در این حالت یا برد به صورت نو وجود دارد یا اینکه باید از دستگاه های اسقاطی و دست دوم که اوراقی هستن بردی تهیه کرد و دستگاه را راه اندازی نمود.

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور در مرکز تعمیرات احیا سرویس به‌ وسیله متخصصان و تعمیرکاران آموزش‌دیده در کارگاهی مجهز انجام می‌گردد.

مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در احیا سرویس در تلاش است با عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، در کمتر از ۲۴ ساعت انجام گردد و پکیج  شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهانتعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر ، تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر ، تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد ، تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان .

 

 

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.