احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر برد پکیج بوتان

تعمیر برد پکیج بوتان

تعمیر برد پکیج بوتان در احیا سرویس توسط بهترین تعمیرکار پکیج در اصفهان انجام می گردد. برد الکترونیکی از قسمت‌های اصلی پکیج بوتان محسوب می‌شود. این قطعه مانند مغز عمل کرده و دستورات پکیج را به قطعات مختلف دستگاه می‌دهد. با خرابی برد پکیج بوتان، در کارکرد قطعات و در نهایت دستگاه اختلال ایجاد می‌شود. آشنا بودن با این قطعه موجب می‌شود، پروسه تعمیر پکیج بوتان، بخصوص تعمیر برد آن را بهتر درک کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی تمام علائم خرابی برد پکیج بوتان بپردازیم.در تعمیر برد پکیج بوتان وظیفه قطعه برد در دستگاه های پکیج شوفاژ دیواری رهبری و مدیریت قطعات دیگر دستگاه است.

اهمیت برد پکیج بوتان :

برد یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های الکترونیکی پکیج است که وظیفه فرمان دادن به قسمت‌های مختلف دستگاه را بر عهده دارد و زمانی که به درستی کار نکند، در کار همه قسمت‌های دستگاه مشکل ایجاد می‌شود. هر پکیج بر اساس مدلی که دارد دارای یک یا چند برد است که وظیفه فرمان دادن به همه قسمت‌های مختلف دستگاه را به عهده دارد. به همین دلیل آشنا بودن با نقشه برد الکترونیکی پکیج بوتان می‌تواند در تعمیر پکیج بوتان شما تأثیر به سزایی داشته باشد.

تعمیر برد پکیج بوتان :

برد پکیج قطعه ای الکترونیکی است که در اصل فرمان‌های پکیج بوتان را به بخش‌های مختلف نشان می‌دهد. در تعریفی دیگر می‌توان گفت جای قطعاتی مانند ترموستات، آکوستات و … در پکیج‌های جدید برد نصب شده است. این بدین معناست که در هنگام مواجهه با ایراد و مشکل در نحوه عملکرد پکیج‌های جدید بوتان تعمیر برد پکیج بوتان یک راهکار کاربردی به شمار می‌آید. ازآنجایی که تعمیر برد پکیج بوتان یک امر کاملا تخصصی است. بنابراین برای انجام این کار و رفع مشکل پکیج پس از عیب یابی آن حتما با متخصصین در این زمینه در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

کد خطای مربوط به خرابی برد پکیج بوتان :

کدهای خطا برای کمک به فرایند تعمیر و نگهداری پکیج بر روی آن برنامه نویسی شده است. تا سریعتر و دقیق‌تر مشکلات درون پکیج شناسایی و رفع شوند. خرابی برد نیز در پکیج دارای کدهای خطای زیر است:

  • ارور E01

این ارور ناشی از عدم تشکیل شعله پکیج است. عدم تشکیل شعله به مواردی چون گاز، شیر گاز، جرقه‌ زن، برد الکترونیک و یون ارتباط دارد که جهت عیب یابی دقیق باید توسط کارشناس تعمیر بررسی شوند.

  • کد خطا E13

این ارور خبر از وجود مشکل در نرم‌افزار برد می‌دهد.

  • کد AL50 و E011

اگر قبل از اینکه از سمت برد فرمان تشکیل شعله صادر شود، شعله یه وجود آید، این خطا نمایش داده می‌شود.

  • ارور A05

این کد نشان دهنده خراب بودن برد پکیج است.

  • ارور A11

این ارور اعلام می‌کند که سنسور پکیج قبل از برد عمل کرده است.

  • ارور AL22

بعد از قطع شدن ارتباط سیم با برد نمایش داده می‌شود.

  • خطای ۵۹-AL51

نشان از خرابی برد (یکی از مدارهای برد کنترل) دارد.

  • خطای J0

این ارور می‌گوید که برد کنترل و برد نمایشگر دچار اختلال شده‌اند.

  • کد خطاهای ۴۰-۶۰-۷۰ (در پکیج مدل آنالوگ) و E50 (در مدل دیجیتال) هنگامی رخ می‌دهند که با وجود اتصال سوئیچ هوا فن روشن نمی‌شود. در این زمان احتمال می‌رود که برد الکترونیکی خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشد.
  • همینطور چراغ سبز چشمک زن سریع نیز خبر از خرابی برد دستگاه و گیرپاژ پمپ، کمبود آب و خرابی NTC می‌دهد.

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای پکیج شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در احیا سرویس در تلاش است با عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری در اصفهان  در کمتر از ۲۴ ساعت انجام گردد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهانتعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر ، تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر ، تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد ، تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.