احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر روشن نشدن پکیج در اصفهان

تعمیر روشن نشدن پکیج در اصفهان

تعمیر روشن نشدن پکیج در اصفهان توسط احیا سرویس صورت می پذیرد .روشن نشدن پکیج علل زیادی می‌تواند داشته باشد. اولین قدم برای رفع این مشکل این است که پکیج را مجددا راه اندازی کنید. اما اگر با راه اندازی مجدد پکیج درست نشد چه کنیم؟ باز هم جای نگرانی نیست زیرا احیا سرویس تمام عللی که منجر به روشن نشدن پکیج می‌شود را این‌جا معرفی کرده است. اگر مشکل پکیج جدی باشد ممکن است نیاز به یک متخصص هم پیدا کنید اما اکثر مشکلات مربوط به پکیج توسط خودتان و با کارهای ساده‌ای نظیر هواگیری حل خواهد شد. همچنین نسل جدید پکیج‌ها مجهز به نمایشگر خطا هستند و می‌توانید با خواندن خطایی که روی صفحه ظاهر شده مشکل آن را بفهمید.در صورت داشتن سوال یا نیاز به تعمیر روشن نشدن پکیج در اصفهان با احیا سرویس مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود.

علل روشن نشدن پکیج :

این سئوال برای خیلی از مشتریان ما مطرح می شود که علت روشن نشدن پکیج چیست ؟ پکیج دستگاهی است که با سه سیستم برق ، گاز و آب سروکار دارد. و طبیعتا مشکل در هریک از این سیستم‌ها می‌تواند علت روشن نشدن پکیج باشد.

پایین آمدن فشار گاز :

در بسیاری از مواقع مشکل اصلی پایین بودن فشار گاز است. این مشکل در شهرهای بزرگ بیشتر اتفاق می افتند. بخصوص در فصول سرد سال به دلیل مصرف بیش از حد از گاز، فشار گاز کم می شود و مشکل گرم نشدن آب پکیج را به همراه دارد. بنابراین قبل از اینکه به متخصصان تعمیرات پکیج زنگ بزنید، فشار گاز را چک کنید.

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

گرم نشدن آب پکیج و خرابی فلوسویچ :

حتما مشاهده کرده اید که در اکثر پکیج ها آب گرم مصرفی را که باز می‌کنید؛ یک نشانگر شروع به چشمک زدن خواهد کرد و یا در برخی دیگر از مدل ها، یک علامت شبیه به شیر آب در صفحه نمایشگر چشمک می‌زند. اگر مشاهده کردید که این نشانگر به‌درستی عمل نمی‌کند، احتمالا گرم نشدن آب پکیج می‌تواند به دلیل خرابی فلوسویچ یا فلومتر باشد.

کارکرد اصلی فلوسویچ یا فلومتر برای تشخیص باز و بسته شدن آب گرم مصرفی پکیچ است. اگر علت گرم نشدن آب پکیج به دلیل خرابی این قطعه باشد برای تشخیص آن یک روش وجود دارد؛ آن هم اینکه سیم های آن را اتصال کوتاه کنید. اگر پکیج روشن شد، پس یعنی اینکه فلوسویچ خراب است. البته توصیه می‌کنیم اگر تجربه و مهارت کافی ندارید اینکار را به یک تکنسین حرفه ای بسپارید.

لوله‌ها و شوفاژهای ساختمان را هوا گرفته است :

ممکن است مقدار هوای موجود در لوله‌ها و شوفاژهای شما آنقدر زیاد شده باشد که امکان انتقال آب گرم از پکیج به شوفاژها برای دستگاه مقدور نباشد. در این حالت، پکیج به صورت خودکار خاموش می‌شود و با ریست کردن پکیج و تنظیم فشار آب مخزن هم مشکل حل نمی‌شود. ابتدا همه‌ی شوفاژها را هواگیری نماید. اگر مشکل همچنان باقی بود، احتمالا پمپ دستگاه دچار ایراد شده است و به جای آب، هوا را به لوله‌های پکیج پمپاژ می‌کند. اینجا باید کار را به یک متخصص بسپارید، رفع عیوب پمپ پکیج برای شما امکان‌ پذیر نیست.

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

فشار پایین آب :

کم شدن فشار آب سرد نیز می تواند یکی دیگر از دلایل گرم نشدن آب پکیج ها باشد. کم بودن فشار آب سرد باعث جوش آمدن سریع آب در پکیج می شود و همین امر باعث خاموش شدن دستگاه و سرد و گرم شدن مداوم آب می شود. برای رفع این مشکل راهی ندارید جز اینکه صبر کنید تا نوسان فشار آب حل شود و یا یک پمپ آب در ساختمان خود نصب کنید.

الکترود تشخیص شعله پکیج خوب کار نمی‌کند :

پکیج برای آنکه بفهمد گاز ورودی به دستگاه به صورت صحیح در حال سوختن است، از یک الکترود استفاده می‌کند. اگر این الکترود دچار مشکل شود یا فاصله‌ی الکترود با شعله‌ی آتش در اثر گرما زیاد شده باشد، پکیج به صورت خودکار خاموش می‌شود و پس دیگر روشن نمی‌شود. با یک انبر دست کمی الکترود را به آرامی به شعله نزدیک کنید، اگر مشکل حل نشد، یا الکترود کلا خراب شده است و یا مشکل از آن نیست.

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

گرم شدن بیش از حد پکیج :

بنا به دلایل بسیاری ممکن است پکیج بیش از اندازه گرم شود، در این حالت دستگاه به صورت خودکار خاموش می‌شود و در پکیج‌های دیجیتالی معمولا بوق ممتد یا منقطعی برای چند ثانیه از دستگاه شنیده خواهد شد و پیغام خطای مرتبطی نیز بر نمایشگر ظاهر می‌شود. گرم شدن پکیج یک مشکل پیچیده است و دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد، پس بهتر است با احیا سرویس مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود.

مشکل در ترموستات :

اگر آب به اندازه مطلوب گرم نمی شود، احتمالا کار نکردن پکیج می تواند به دلیل مشکل در ترموستات پکیج باشد. ترموستات را روی درجه مطلوب تنظیم کنید، در صورت عدم کارکرد صحیح، احتمالا زمان تعویض آن ها فرارسیده است. 

رسوب گرفتن مبدل ثانویه :

دلیل دیگری که بسیار رایج است، رسوب گرفتن مبدل ثانویه است. این مبدل هر چند سال یکبار نیاز به تعویض دارد. البته ممکن است بتوانید بدون عوض کردن آن، پکیج خود را راه بیاندازید. در این صورت باید مبدل ثانویه را با مخلوط آب و اسید شست‌و‌شو دهید. توصیه ما به شما این است که این کار را خودتان انجام ندهید و از متخصصان تعمیرات پکیج کمک بگیرید. اما اگر تصمیم گرفتید خودتان دست به کار شوید، این کار را با نهایت دقت انجام دهید زیرا اسید شوخی ندارد.

گرم نشدن آب پکیج و خرابی شیر سه طرفه موتوری :

ابتدا توجه داشته باشید که پکیج تک مبدل، شیر سه طرفه موتوری ندارد. معمولا در پکیج دو مبدل، اگر شیر سه طرفه گیر معیوب باشد و به درستی باز و بسته نشود، حتی اگر مشعل هم شعله بگیرد، به دلیل اینکه آب گرم وارد مبدل ثانویه نمی‌شود، آب پکیج گرم نخواهد شد و همین می‌تواند علت سرد شدن آب پکیج باشد.

برای تشخیص خرابی شیر سه طرفه موتوری، یک راه حل وجود دارد. قبل از شروع حتما از برق 220 ولت AC شیر سه طرفه موتوری اظمینان حاصل کنید. برای شروع پکیج را در حالت زمستانه قرار دهید، سپس محرک شیر موتوری را باز کرده و آب گرم را باز کنید.مطمئن شوید که زبانه های آن به‌درستی حرکت می‌کنند. در صورت نیاز آن را باز کرده و شستشو دهید تا رسوبات آن برطرف شود.

با توجه به اینکه شیر سه طرفه موتوری، درون آب داغ مدار گرمایش قرار دارد. نوع پلاستیکی آن با وجود اینکه استحکامکمتری دارد؛ اما به دلیل رسوی پذیری کمتر آن از نوع برنجی بهتراست.

در صورت داشتن سوال یا نیاز به راهنمایی با مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.