احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر فن پکیج

تعمیر فن پکیج

وظیفه ­ی فن­ های پکیج این نیست که اجزای داخلی پکیج را خنک کنند. زمانی که سوخت (گاز، نفت، یا LPG) در داخل محفظه ­ی احتراق می سوزد گازهای سمی خطرناکی تولید و پخش می­شوند.به هر پکیج یک لوله­ ی سفید بزرگ متصل می­شود که سوخت مورد نیاز آن را تأمین می­کند. همچنین حتماً یک دودکش عمودی (که از سقف عبور می­کند) یا افقی (که از دیوار عبور می­کند) نیز دارید. این دودکش گازهای مضر را از خانه­ ی شما دور می­کند. با این وجود خود دودکش به تنهایی قادر به بیرون راندن گازهای مضر پکیج نیست بلکه آن فقط راهی برای خروج گازها است. بیرون راندن گازها برعهده ­ی فن پکیج است.هر زمان که پکیج شما احتیاج به تعمیر داشت بهتر است با مرکز تخصصی  تعمیر پکیج در اصفهان 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود.

فن وظیفه دارد دود حاصل از احتراق و سوختن را، از داخل پکیج به بیرون برده و هوای تازه را وارد آن کند. گاهی اوقات این هوا آن قدر کثیف و سنگین است که، ذرات آن روی فن نشسته و آن را دچار مشکل می‌کنند. بهترین روش برای حل این مشکل، بازدید از آن و در نهایت تمیز کردن فن است.

نشانه های خرابی فن پکیج چیست؟

نامناسب بودن سرعت و دور فن پکیج

گاهی اوقات متوجه می‌شوید، آب گرم بهداشتی در خانه جریان ندارد و یا دستگاه در حالت انتظار باقی مانده است. در چنین شرایطی باید دوباره به سراغ فن رفته و آن را بررسی کنید. مناسب نبودن سرعت و دور فن موجب بروز چنین مشکلاتی در کارکرد پکیج می‌شود.

وجود دوده روی بدنه پکیج

بدنه پکیج را با دقت نگاه کرده‌اید و متوجه تغییر رنگ در بدنه اصلی آن شده‌اید. این تغییر رنگ، به دلیل وجود دوده روی بدنه پکیج است. اگر می‌خواهید بدانید دوده از کجا و چرا آمده است، باید فن و مسیر دودکش را به خوبی بررسی کنید و از جریان داشتن هوا در داخل آن مطمئن شوید.

خراب بودن قطعه

اگر از زمان نصب پکیج بیش از پنج سال می­گذرد احتمال اندکی وجود دارد که فن کلاً خراب شده باشد. بسیاری از تولید کنندگان توصیه می­کنند که فن را سرویس و تعمیر کنید اما بهتر است که وقت و هزینه خود را صرف تعمیر یک فن کهنه و غیر قابل اطمینان نکنید.

راه حل: در این شرایط به شما پیشنهاد می­کنیم که از یک مهندس تأسیسات گازی بخواهید که فن پکیج را عوض کند. برای پکیج­ هایی که زمان گارانتی آن­ها نیز تمام شده هزینه کردن برای تهیه یک فن جدید به صرفه تر است.شما می توانید با مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان که از بهترین و پیشرفته ترین ابزاراستفاده  می کنند قطعات پکیج را تعمیر کنید.

جرم گرفتن پره های فن پکیج

پمپ آب که در جریان گردش آب گرم و افت فشار از آن استفاده می‌شود، کار می‌کند اما فن از حرکت ایستاده است و نمی‌چرخد. در چنین شرایطی باید دوباره فن را بررسی کرده و از تمیز بودن پره‌های آن اطمینان حاصل کنید.

پایین بودن سرعت فن 

یکی دیگر از علت های عیب یابی پکیج دیوارری – بررسی مشکلات رایج فن پکیج دیواری میتواند سرعت فن پایین باشد .تعداد زیادی از افراد با مشکل خاموش شدن شمعک یا قفل شدن پکیج اندکی بعد از مشتعل شدن مواجه هستند. برخی از افراد می­پرسند که آیا ممکن است جریان باد از طریق دودکش  باعث خاموش شدن شمعک پکیج شود و این مشکل را به وجود آورد؟

باید بدانید که باد علت این مشکل نیست بلکه پایین بودن سرعت عمل فن عامل بروز مشکل است. جریانی که فن در داخل دودکش ایجاد می­کند می­تواند بر هر جریان هوایی دیگری از جمله باد غلبه کند.

راه حل: خوشبختانه علت این مشکل فقط پایین بودن سرعت فن است و نه خراب بودن آن. اگر مشکل همین است یک مهندس گاز که در این زمینه مهارت دارد می­تواند سرعت فن و پکیج را تنظیم کند.

علت وجود صدا در فن پکیج چیست؟

دلایل مختلفی ممکن است باعث به وجود آمدن صدا در فن پکیج شود. ازجمله موارد زیر:

  • چیزی داخل فن پکیج افتاده باشد.
  • ضربه خوردن به فن پکیج. که باعث شود تنظیمات آن به هم بخورد.
  • ممکن است بوش و یا محور فن به‌ مرورزمان لق شده باشد.
  • وجود داشتن لرزش در فن پکیج.
  • رسوب دوده و غیره بر روی پروانه فن پکیج نیز می‌تواند ایجاد صدا نماید.پس حتما از همکاران ما در مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان  کمک بگیرید.

مشکلات گردش هوا نیز گاهی با مشکلات فن اشتباه گرفته می­شوند و برعکس. در این شرایط هم ممکن است پکیج کد خطایی مبنی بر وجود مشکل فن نشان دهد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.