احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان و لیست خطاها

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان و لیست خطاها

احیاسرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات ال جی در شهر اصفهان در این مقاله به تمام سوالات شما در خصوص کد خطاهای ماشین لباسشویی ال جی پاسخ خواهد داد. پس اگر از لوازم خانگی این شرکت استفاده می کنید، مطالعه این مقاله کمک می کند، تا نکات لازم در خصوص و نحوه رفع آن را یاد بگیرید.لازم به ذکر است در صورت خرابی ماشین لباسشویی خود می توانید با احیا سرویس تماس حاصل فرمایید تا تکنسین های احیا سرویس در اسرع وقت نصبت به تعمیر لباسشویی شما در محل سکونت اقدام نمایند.

لیست کد خطاها و ارورهای لباسشوی ال جی

کد خطا IE لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشان دهنده وجود مشکل در هنگام ورود آب به ماشین لباسشویی است. به شکلی که ماشین لباسشویی از آب پر نمی‌شود. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که شیر ورودی آب دچار مشکل شده باشد و یا ماشین لباسشویی در آب و هوای یخبندان و یا خیلی سرد قرار گرفته باشد. به همین دلیل لوله یخ زده و یا مسدود می‌شود.

برای حل این مشکل می‌توانید دمای محیط را افزایش دهید تا یخ ذوب شود و آب در جریان قرار بگیرد. و یا می‌توانید موارد زیر را بررسی کنید:

آیا شیرهای آب بسته هستند؟

اگر شیر آب سرد و گرم تا نصفه باز باشند کد خطا یا  ارورIE  ظاهر می‌شود. در اینجا شما باید در دو لوله شیر را باز کنید.

آیا شلنگ آسیب دیده است؟

اگر لوله دچار آسیب دیدگی شده باشد، پیشنهاد می‌شود تعویض کنید ولی اگر شلنگ گره خورده است، گره را باز کنید!

 

بسته شدن فیلترهای ماشین لباسشویی

برای حل این مشکل باید فیلترها را تعویض کنید. برای تعویض ابتدا شیرهای متصل به ماشین لباسشویی و اصلی خانه را ببندید. سپس فیلتر ها را از نظر تمیزی بررسی کنید. ممکن است املاح و مواد موجود در آب و یا لباس ها فیلترها را مسدود  کره باشد. سپس فیلتر را جدا کرده تمیز کنید یا با فیلتر جدید تعویضش کنید.

اگر باتوجه به این مسائل مشکلات لباسشویی ال جی رفع نشد و شما هم چنان ارورهای ماشین لباسشویی ال جی را بر روی دستگاه خود مشاهده کردید میتوانید برای رفع آن با احیا سرویس نمایندگی تعمیرات ال جی تماس حاصل فرمایید  و با قیمت مناسب و سرعت بالا مشکل خود را برطرف کنید.

ارور یا کد خطا OE لباسشویی ال جی:

این کد بخاطر عدم تخلیه آب دستگاه است، هرچند این عدم تخلیه آب به مدت 13 دقیقه است و نه بیشتر. برای رفع “کد خطا OE لباسشویی ال جی” شما باید شلنگ تخلیه را چک کنید. به همین منظور اول ماشین لباسشویی را جلو بکشید تا از دیوار فاصله بگیرد سپس شلنگ تخلیه را چک کنید.

 

ممکن است شلنگ تخلیه خم شده باشد. خم را باز کنید و دکمه “فقط چرخش” را فعال کنید. برای اطمینان از حل مشکل SPIN ONLY را اجرا کنید. برای اجرا “فقط چرخش” دکمه پاور را فشار دهید، کلید SPECIAL USE را فشار دهید و تا زمانی که گزینه SPIN ONLY انتخاب شود آن‌ را نگه دارید.

 

به شما پیشنهاد میکنیم اگر چنانچه کد خطا لباسشویی ال‌ جی را بر روی دستگاه خود مشاهده کردید و آگاهی و تخصص کافی را نداشتید حتما با احیا سرویس  برای رفع ارورهای لباسشویی ال جی خود تماس حاصل فرمایید

 

کد خطا UE  لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشان دهنده تلاش دستگاه برای متعادل کردن مخزن است. بالانس در ماشین لباسشویی با 3 بار شستن و آبگیری لباس‌ها انجام می‌شود. اگر بعد از سه بار امتحان بازهم مخزن بالانس نشد ارور UE ظاهر می‌شود.

 

برای حل این مشکل باید مراحل برنامه “فقط چرخش” و آبگیری را بدون اینکه لباسی در ماشین لباسشویی باشد مجددا اجرا کنید. شما ابتدا باید ماشین لباسشویی را کاملا خالی کنید. سپس دستگاه را روشن و برنامه چرخش و آبگیری را به مدت 20 دقیقه اجرا کنید. اگر بعد 20 ماشین لباسشویی ال جی” شما برطرف نشد، با متخصصین  احیا سرویس تماس بگیرید.

 

ارور یا کد خطا E6 لباسشویی ال جی:

این کد خطا در خصوص گیر کردن جسم خارجی سخت در بین پالسر و محفظه ماشین لباس شویی اعلام می‌شود.

برای رفع کد خطا E6 ماشین لباسشویی LG  ابتدا  تمام لباس ها را از لباسشویی خارج کنید. سپس کف مخزن را چک کنید سپس محل اتصال محفظه ماشین و پالسر را چک کنید تا ببینید مواردی مانند سکه، زیپ، یا گیره کاغذ گیر نکرده باشد. اگر جسمی پیدا کردید حتما آن‌ را با انبر خارج کنید. در صورت چک کردن موارد بالا و مشاهده دوباره کد خطاهای لباسشویی ال جی با متخصصین ما تماس بگیرید.

 

کد خطا CL  ماشین لباسشویی ال جی:

CL یک پیام خطا نیست! بلکه قفل کودک است. یعنی برای کودکان کنترل پنل غیرفعال خواهد بود و کودک شما نمی‌تواند در تنظیمات تغیری ایجاد بکند. برای غیر فعال کردن قفل کودک دکمه قفل کودک را فشار دهید و 3 ثانیه نگه دارید.

ارور یا کد خطا DE لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشان دهنده باز بودن درب وسیله است. برای حل این مشکل هم یک بار درب را باز و بسته کنید

کد خطا PE در ماشین لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشان دهنده این است که آب بالاتر از سطح مجاز قرار گرفته است.برای “رفع ارور PE در لباسشویی ال جی” باید میکروسوییچ و سنسور حساس به فشار سطح آب را چک کنید.

 

ارور LE لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشانگر قفل شدن موتور دستگاه است. برای رفع عیب راهی جز بازکردن بررسی و تعمیر موتور ندارید. برای رفع ارورهای ماشین لباسشویی ال جی مرتبط به موتور ماشین لطفا بدون هیچ کاری با احیاسرویس  تماس بگیرید و مشکل را به آن ها بسپارید،

 

کد خطا PF لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشان دهنده وجود خطایی در سیستم برق رسانی است . برای رفع عیب خطا PF لباسشویی ال جی دستگاه باید برد کنترل الکترونیکی را چک کنید. اگر حس میکنید اگاهی نسبت به این مسئله ندارید رفع ارورهای ماشین لباسشویی ال جی خود را به احیا سرویس بسپارید.

ارور TE ماشین لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشانگر این است که دمای آب بیش از اندازه استاندارد بالا است، ابتدا دمای آب متصل به دستگاه را چک کنید اگر دما درست بود  برای رفع خطا ماشین لباسشویی ال جی باید ترموستات وسیله بررسی و تعمیر شود

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.