احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان ، گروه احیا سرویس آماده خدمات نصب مجدد ، سرویس و تعمیرات تخصصی سریع در اصفهان می‌باشد. بهترین تعمیرکار لباسشویی بکو اصفهان ، پشتیبانی پس از تعمیرات از مزایای گروه ما می‌باشد. کافی است با تعمیرگاه ما تماس بگیرید و مشکل تعمیرماشین لباسشویی بکو را مطرح کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و در صورت نیاز یکی از تعمیرکاران را با تعیین وقت قبلی برای بررسی، عیب‌یابی و تعمیر به محل شما اعزام کنند. همچنین با پرکردن فرم سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه ‌روز، تعمیر لباسشویی بکو خود را درخواست کنید تا ضمن برخورداری از ۱۰٪ تخفیف ویژه، در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

 

درباره برند بکو

بکو (انگلیسیBeko‎) شرکت تولیدکنندهٔ لوازم خانگی ترکیه‌ای و یکی از برندهای آرچلیک است و توسط کوچ هولدینگ مدیریت می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۶۷ در استانبول توسط وهبی کوچ بنیانگذار کوچ هولدینگ تأسیس شد.

بکو در سال ۲۰۰۴ شرکت آلمانی گروندیگ را خریداری کرد و در ژانویه ۲۰۰۵ بکو و رقیب اصلی آن یعنی شرکت وستل بیش از نیمی از تلویزیون اروپا را تولید کردند. در ژوئن ۲۰۰۹ تصمیم گرفته شد که بکو با شرکت آرچلیک ادغام شود. هم‌اکنون تعدادی از محصولات آرچلیک مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی با برند بکو ارائه می‌شود.

کد خطا و ارور کولر ماشین لباسشویی بکو

احیا سرویس ، مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بکو اصفهان آماده خدمت رسانی 24 ساعته به شما مشتریان عزیز در تمامی نقاط اصفهان است. در صورت خراب شدن لباسشویی بکو یا مواجه شدن با کدهای خطا لباسشویی بکو و نیاز به تعمیر لباسشویی بکو  باما تماس بگیرید و تعمیر ماشین لباسشویی بکو خود را به تعمیرکاران ما بسپارید.

سیستم کدهای ارور ماشین لباسشویی بکو بسیار ساده است و کدهای ارور ماشین لباسشویی بکو از E1 تا E18 دسته بندی می شوند. اگر شما خودتان می توانید ارور بوجود آمده را برطرف کنید، شما فقط باید دکمه شروع را برای پاک کردن اروری بوجود آمده نگه دارید. به یاد داشته باشید اگر شما نمی توانید ارور ماشین لباسشویی بکو را برطرف کنید یا به اندازه کافی برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو اعتماد به نفس ندارید، احیا سرویس مرکز تعمیرات لباسشویی بکو، می تواند به شما کمک کند!
مجموعه احیا سرویس به عنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بکو اصفهان  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

ارور E1 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E1 ماشین لباسشویی بکو: ارور E1 به این معنا است که ارور NTC در ماشین لباسشویی شناسایی شده است. این بدان معنی است که سیم کشی ترمیستور در ماشین لباسشوی مشکل دارد. شما می توانید ترمیستور را بررسی کنید تا اتصالات را در لباسشویی تست کنید. آن باید 4700 اهم را در دمای 25 درجه سانتیگراد بخوانید.

ارور E2 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E2 ماشین لباسشویی بکو: ارور E2 به این معنا است که در هیتر مشکلی وجود دارد. این ارور به احتمال زیاد به دلیل اشکال در سیم کشی رخ می دهد و با کمک راهنمای فارسی لباسشویی بکو شما ممکن است بتوانید این ارور را برطرف کنید.

برای رفع این ارور توصیه می کنم که با مجموعه احیا سرویس که مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بکو اصفهان است، تماس بگیرید.

ارور E3 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E3 ماشین لباسشویی بکو: ارور E3 به هیتر در ماشین لباسشویی مربوط است. با این حال این بدان معنا است که جریان ثابتی از گرما وجود دارد. شما باید رله برد کنترل کننده را در هیتر بررسی کنید.

ارور E4 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E4 ماشین لباسشویی بکو: ارور E4 چندین مشکل متفاوت را در لباسشویی شامل می شود، اما همه این ارورها به این واقعیت مربوط می شوند که ماشین لباسشویی بکو شما با آب پر نمی شود. این ارورها در بعضی موارد می توانند به آسانی برطرف شوند. این ارور ممکن است باعث شود که درب لباسشویی متراکم شود و یا آن می تواند مشکل پیچیده تری نسبت به دریچه آب یا سیم کشی باشد.

ارور E5 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E5 ماشین لباسشویی بکو: ارور E5 به معنا این است که مشکل تخلیه در لباسشویی وجود دارد. این ارور ماشین لباسشویی می تواند توسط مسائل مختلفی نظیر انسدادهای ساده در فیلتر پمپ تا مشکلات پیچیده تر درمورد برد کنترلی ایجاد شود؛ بنابراین برای رفع این ارور با نمایندگی تعمیرات بکو تماس بگیرید.

ارور E6 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E6 ماشین لباسشویی بکو: ارور E6 به معنای این است که موتور ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شده است. شما احتمالاً متوجه پرش ها و تکان های لباسشویی هنگام شستشو لباس ها شده اید. این ارور می تواند به دلایل متعددی ایجاد شود. برای رفع این ارور با تعمرکاران حرفه ای نمایندگی تعمیرات بکو تماس بگیرید.

ارور E7 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E7 ماشین لباسشویی بکو: ارور E7 به معنای این است که سنسور سطح شناسایی شده است، یکی از نشانه های هشدار مشترک این واقعیت است که ماشین لباسشویی آب را خالی می کند هر زمانی که تلاش می کنید آن را روشن کنید. در بعضی موارد آن ممکن است یک چرخه را به طور کلی آغاز نکند و به یک تکنسین از نمایندگی مرکزی لباسشویی بکو برای بررسی سنسور نیاز است.

ارور E8 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E8 ماشین لباسشویی بکو: این کد ها مسائل مختلفی را پوشش می دهند. اما معمولاً ارور E8 به این مربوط می شود که ماشین لباسشویی شما با آب پر نمی شود. از آنجا که این کد ارور مجموعه ای از مشکلات بالقوه را شامل می شود، به چک های متعدد برای تشخیص نیاز است.

ارور E9 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E9 ماشین لباسشویی بکو: اروری E9 بدین معناست که قفل درب ماشین لباسشویی مشکل پیدا کرده است. اگر شما خوش شانس باشید ممکن است مشکل کوچکی برای درب بوجود آمده باشد و برطرف کردن این ارور ساده باشد.

اگر درب لباسشویی بکو دچار مشکل جدی و بزرگی شده باشد، برطرف کردن این ارور می تواند به کار پیچیده تری تبدیل شود؛ بنابراین، اگر شما مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید یا نمیتوانید مشکل را شناسایی کنید با تعمیرکاران حرفه ای احیا سرویس برای رفع این ارور تماس بگیرید.

ارور E10 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E10 ماشین لباسشویی بکو: اروری E10 به درب لباسشویی مربوط می شود و این ارور زمانی رخ می دهد که درب لباسشویی مسدود شده باشد. این مسئله می تواند به مشکلات داخلی لباسشویی مربوط باشد. بنابراین تعمیر لباسشویی بکو برای رفع این ارور ممکن است ساده نباشد.

ارور E11 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E11 ماشین لباسشویی بکو: اروری E11 زمانی رخ می دهد که موتور ماشین لباسشویی بکو دچار مشکل شده است و برای رفع این ارور به دلیل پیچیدگی موتور لباسشویی به تکنسین متخصص نیاز خواهید داشت.

ارور E17 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E17 ماشین لباسشویی بکو: ارور E17 به معنای این است که مقدار زیادی کف در ماشین لباسشویی وجود دارد. خوشبختانه این مشکلی است که شما معمولاً می توانید با پاک کردن کف و انجام چرخه های شستشو آن را برطرف کنید. این می تواند به دلیل کیفیت پایین مواد شوینده یا بارگذاری بیش از حد ماشین لباسشویی در طی یک دوره شستشو رخ دهد.

ارور E18 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E18 ماشین لباسشویی بکو: این اروری نهایی به معنای این است که بار شستشوی نامتعادل هنگام چرخه شستشو شناسایی شده است. اگر ماشین لباسشویی شما چرخش نداشته باشد، بنابراین این امر می تواند به دلیل اروری E18 ایجاد شود. خوشبختانه به سادگی متوقف کردن چرخه، بارگذاری مجدد و سپس راه اندازی مجدد باید این مشکل را حل کند.

 

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای ماشین لباسشویی شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان در احیا سرویس در تلاش است با عیب یابی ماشین لباسشویی شما، در کمتر از ۲۴ ساعت توسط بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان انجام گردد و ماشین لباسشویی شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

 

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، بهترین تعمیرکار لباسشویی بکو اصفهان ،  تعمیر لباسشویی بکو اصفهان ، تعمیرات ماشین لباسشویی بکو اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان .

 

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.