احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر پکیج بوتان در اصفهان

تعمیر پکیج بوتان در اصفهان

تعمیر پکیج بوتان در اصفهان یکی از انواع خدماتی است که حول تعمیر پکیج دراصفهان ارائه می‌شود. متناسب با مدل پکیج شما, حدود ۲۰ تا ۲۵ قطعه در پکیج به کار برده شده است که درتعمیر پکیج دراصفهان ، باید این قطعات بررسی شوند.

البته متناسب با تبحر تعمیرکار پکیج بوتان , خرابی پکیج شما ممکن است به راحتی توسط بهترین تعمیرکار پکیج در اصفهان تشخیص داده شود و به تبع فرایند کوتاه‌تری برای تعمیر پکیج خود طی کنید.

در صورت نیاز به تعمیرات پکیج بوتان در اصفهان و حومه سعی نمایید برخی از عیوب احتمالی و ارورهای پکیج بوتان را که در قسمت زیر آورده شده است را مطالعه و در صورت داشتن سوال یا نیاز به راهنمایی با مرکز تعمیرات احیا سرویس 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود و در صورت نیاز سرویس کار پکیج بوتان در اصفهان در محل حاضر شده و مشکل پکیج را برطرف نماید. سرویس پکیج در اصفهان شامل اسید شویی مبدل و سرویس و چک کردن قطعات نیز در اسرع وقت انجام می پذیرد.

کد خطای پکیج بوتان :

در این بخش می‌خواهیم شما را با کد خطا و ارورهای انواع پکیج‌های بوتان آشنا کنیم در ادامه با احیا سرویس همراه باشید.

لیست ارورهای پکیج بوتان مدل Perla pro

1. زمانی که کد خطا E01 است باید بدانید که مشکل از شعله پکیج بوتان است، در این حالت مشکل پکیج روشن نشدن شعله پکیج بوتان است.

2. در هنگام عیب یابی پکیج بوتان اگر با ارور E02 مواجه شدید باید بدانید که ایراد از کلید حرارتی مبدل است.

3. ارور E03 زمانی نمایش داده می‌شود که مشکل از پرشر سوئیچ (دستگاهی برای کنترل فشار در پکیج)، عدم خروج دود فن و ترموستات می‌باشد که در صورت لزوم باید تعویض شوند.

4. نمایش کد خطای E04 که نشان دهنده فشار کم آب است که در این حالت باید فشار آب را افزایش داده تا بیشتر از 5/0 شود.

5. ارور E06 که برای نمایش قطع شدن ان تی سی (سنسوری جهت تشخیص دمای آب گرم مصرفی) آب مصرفی است استفاده می‌شود.

6. نمایش کدخطای E07 نشان دهنده این است که ان تی سی گرمایشی قطع شده است و باید وصل شود و در صورتی که وصل شد و بازهم برطرف نشد باید بدانید که ان تی سی به صورت کلی خراب است.

7. در صورت مشاهده ارور E11 باید بدانید که برد دستگاه و یا مشعل آن با مشکل رو به رو شده است.

و …

لیست ارورهای پکیج بوتان مدل Verona

1. ارور E01 نشان دهنده عدم تشکیل شعله در پکیج است که چند دلیل مختلف دارد یکی از آن‌ها فشار کم گاز، خرابی جرقه و … که باید تعمیر شوند.

2. در عیب یابی پکیج بوتان اگر با ارور E02 روبه رو شدید باید بدانید که علت آن بالا رفتن بیش از حد دمای پکیج بوتان است.

3. در صورت مشاهده ارور E03 باید بدانید که مشکل از کلید حرارتی پکیج بوتان است و باید آن را تعمیر یا تعویض کنید.

4. کد خطای E04 نشان دهنده کم بودن فشار آب گرمایشی است.

5. کد خطایE05  و E06 همانند ارورهای پکیج نوع Perla است.

6. ارور E09 برای نمایش این است که بگوید آب در پکیج گردش نمی‌کند و علت آن خرابی پمپ، برد و … می‌باشد.

7. در صورتی که با ارور E11 مواجه شدید باید بفهمید که شعله با مشکل روبه رو شده است و به درستی احتراق صورت نمی‌گیرد.

8. ارور E12 برای نمایش قطع بودن سیم مدلاتور مرتبط با شیر گاز است.

9. زمانی که یک ارور بیش از 5 بار تکرار شود دیگر آن ارور نشان داده نخواهد شد و در عوض ارور E28 نشان داده می‌شود.

لیست ارورهای پکیج بوتان مدل Optima و calda venizia

در این نوع پکیج‌ها ارور به وسیله چراغ روی پکیج نشان داده می‌شود که در ادامه شما را بیشتر با آن‌ها  آشنا می‌کنیم.

1. در صورتی که چراغ سبز ثابت باشد باید بدانید که مشکل این است که مشعل اصلا خاموش نشده و به صورت دائم در حال کار کردن است.

2. زمانی که چراغ به مدت 5 ثانیه روشن و یک ثانیه خاموش است باید بدانید که دستگاه آماده کار است و هیچگونه مشکلی ندارد و منتظر دستور است.

3. سبز چشمک زن سریع، در این حالت باید بدانید که یکی از مشکلات زیر برای پکیج پیش آمده است از جمله کم بودن فشار آب، خرابی پمپ، خراب شدن برد، خراب شدن NTC و …

4. در صورتی که چراغ به صورت ثابت زرد شد باید بدانید که مشکل از سنسور NTC است.

5. زرد چشمک زن نشانه این است که سیستم در حال کار کردن با حداکثر توان خود می‌باشد.

6. در عیب یابی پکیج بوتان زمانی که مشاهده کردید چراغ به صورت ثابت قرمز شده است باید چند احتمال بدهید از جمله قطعی ترموستات، خرابی برد، خرابی سنسور گرمایشی، تشکیل نشدن شعله و خرابی کلید فشار.

7. چراغ قرمز شده و به صورت چشمک زن 5/0 ثانیه روشن و 5/0 خاموش می‌شود نشانه این است که کلید حرارتی با مشکل روبه رو شده است.

 

چرا باید تعمیر سیار پکیج بوتان در اصفهان را به  احیا سرویس  بسپارید؟

هنگام نیاز به تعمیر پکیج بوتان انتخاب سرویس‌کار مجرب و متخصص یک اصل مهم است، مجموعه‌ احیا سرویسبه عنوان تعمیر فوری پکیج در اصفهان ، می‌تواند بهترین تعمیرکار پکیج در اصفهان را ، به شما معرفی کند. از این رو شما می‌توانید با خاطری آسوده سرویس و تعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، نصب پکیج بوتان، هواگیری پکیج بوتان و دیگر خدمات مربوط به پکیج بوتان و سایر برندها را به ما بسپارید.

خدمات تعمیرات پکیج بوتان در اصفهان در محل :

  • تعمیر پکیج بوتان مدل روما
  • تعمیر پکیج بوتان مدل cv424s
  • تعمیر پکیج بوتان calda venezia
  • تعمیر پکیج بوتان پرلا پرو
  • تعمیر پکیج بوتان پاویا
  • تعمیرات پکیج بوتان ورونا
  • تعمیرات پکیج بوتان مدل پارما
  • تعمیرات پکیج بوتان بنسر پرو

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهان.

 

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.