احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر پکیج شاپه در اصفهان

تعمیر پکیج شاپه در اصفهان

تعمیر پکیج شاپه در اصفهان یکی از انواع خدماتی است که حول دستگاه پکیج ارائه می‌شود.هنگام نیاز شما به تعمیر پکیج دیواری در اصفهان شاپه انتخاب یک تعمیرکار پکیج شاپه متخصص مهم ترین قسمت از یک کار می باشد زیرا کمک گرفتن از افراد غیرمتخصص نه تنها عیب را برطرف نمی کنند گاهی باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری هم می شود.

درباره برند شاپه :

شرکت فرانسوی chappee شاپه تولید کننده انواع پکیج ، رادیاتور و …. می باشد
پکیج های این شرکت در بازه زمانی کمی وارد ایران شده و بسیاری از مردم محصولات این شرکت را خریداری نموده و هم اکنون نیز در حال استفاده از آن می باشند و نیاز به سرویس و تعمیر این نوع پکیج ها  هنوز احساس میشود و بسیاری از دارندگان پکیج شاپه به دنبال تعمیرکار مناسب و آشنا به این نوع محصولات معمولا فرانسوی و ایتالیایی هستند.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج شاپه :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

۱۱- نصب پکیج دیواری

۱۲- خاموش نشدن پکیج دیواری و کار کردن مداوم

۱۳- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

۱۴- عدم کارکرد فن

۱۵– پایین آمدن فشار آب دستگاه

۱۶– خرابی پمپ دستگاه

۱۷– حرارت بیش از حد پکیج

۱۸-  بالا رفتن فشار در حالت گرمایش

۱۹– روشن شدن انفجاری پکیج

۲۰- بیرون زدن شعله از زیر دستگاه

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان

مجموعه  احیا سرویس (در خصوص تعمیر پکیج شاپه در اصفهان  ) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی در سراسر شهر اصفهان با ارزان ترین قیمت جهت تعمیر پکیج شاپه در اصفهان در محل می باشد.

برای تعمیر پکیج شاپه در اصفهان به ارورهای آن دستگاه نیاز است که در زیر آمده است.

ارور پکیج شاپه :

مدل:  آنالوگ

کد خطا : چشمک زدن LED 30

شرح خطا:  عدم تشکیل شعله – برعکس بودن دو شاخه برق – کوتاه بودن شعله – قطع گاز – خرابی یون جرقه و حسگر – اشکال در شیر گاز – خرابی برد .

کد خطا : چشمک زدن LED 30*40

شرح خطا:  عدم گردش اب در سیستم – بسته بودن شیر ها – اشکال در پمپ – رسوب داشتن مبدل – خرابی برد .

کد خطا : چشمک زدن LED 30*50

شرح خطا:  اشکال در تخلیه دود گرفتگی دودکش – اشکال در پرشر فن  و یا سنسور دود – اشکال در شلنگ های پرشر – اشکال در فن – خرابی برد .

کد خطا : چشمک زدن LED 30*60

شرح خطا:  عدم عملکرد سیستم گرمایش عدم گردش آب در سیستم – اشکال در NTC شوفاژ.

کد خطا : چشمک زدن LED 30*70

شرح خطا:  اشکال در سیستم آبگرم مصرفی – کم بودن فشار آب ساختمان – اشکال در NTC مصرفی و یا رسوب گرفتن آن – اشکال در فلومتر – خرابی برد .

کد خطا : چشمک زدن LED 30*80

شرح خطا:  عدم عملکرد سیستم گرمایش عدم گردش آب در سیستم – اشکال در NTC شوفاژ.

کد خطا : چشمک زدن LED 60

شرح خطا:  افت فشار مدار گرمایش – کاهش فشار مدار گرمایش – اشکال در پرشر آب – خرابی برد .

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای پکیج شاپه شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در احیا سرویس در تلاش است با عیب یابی و تعمیر پکیج شاپه در اصفهان ، در کمتر از ۲۴ ساعت انجام گردد و پکیج شاپه شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهانتعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر ، تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر ، تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد ، تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.