احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر پکیج فرولی در اصفهان

تعمیر پکیج فرولی در اصفهان

تعمیر پکیج فرولی در اصفهان در مرکز احیا سرویس با کادر مجرب و تعمیرکاران حرفه‌ای خود برای نصب، سرویس و تعمیرات پکیج فرولی در اصفهان در خدمت همشریان عزیز می‌باشد، اگر با مشکلاتی مانند روشن نشدن، جرقه نزدن، خاموش شدن، شعله‌ی زیاد، گرم نشدن آب و نمایش کد ارور مواجه هستید، می‌توانید از خدمات در محل و فوری ما برخوردار شوید. منصفانه بودن هزینه‌ی تعمیر پکیج از اصول ما می‌باشد و سعی می‌کنیم با تعمیر قطعه‌ی معیوب به جای تعویض هزینه‌ها را کاهش دهیم.

تعمیر پکیج فرولی در اصفهان :

تعمیر پکیج فرولی حساس بوده و سپردن آن به دست افراد حرفه ای کار درستی نبوده و ممکن است باعث رساندن آسیب به دیگر قسمت های پکیج شود. بهتر است تعمیر پکیج به دست متخصص سپرده شود تا باعث کاهش هزینه های تعمیر پکیج شما شود. پیشنهاد ما به شما استفاده از مهندسین احیا سرویس می باشد. احیا سرویس دارای متخصصین حرفه ای و آماده خدمت رسانی به شهروندان اصفهانی در تمامی ساعات شبانه روز می باشند.در صورت داشتن سوال یا نیاز به راهنمایی با مرکز تعمیرات احیا سرویس 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما داده شود.

علل کلی خاموش شدن پکیج دیواری فرولی

پکیج دیواری به عنوان وسیله ای که با مصرف گاز، برق و آب کار می کند، به خاطر دلایل مختلفی ممکن است به یکباره خاموش شود، که در قسمت ذیل علل کلی خاموش شدن این وسیله را بدون در نظر گرفتن حالت تنظیمی دستگاه مشاهده می کنید:

  • قطعی گاز و برق ورودی به دستگاه

همانطور که در قبلا نیز توضیح دادیم، قطعی هر کدام از منابع گاز و یا برق به دستگاه سبب مختل شدن کار پکیج شده و سیستم قابل روشن شدن نیست.

پس چنانچه با خاموشی پکیج دیواری فرولی مواجه شدید، در وهله اول از باز بودن شیر گاز دستگاه، وصل بودن برق ورودی به پکیج مطمئن شوید.

  • تنظیم نبودن ارتفاع شعله

دو نوع شعله در پکیج وجود دارد، که به نام های شعله کوتاه یا مینیموم و شعله بلند در دستگاه شناخته می شود. حال چنانچه میزان ارتفاع شعله از حد استاندارد آن کوتاه تر یا بلندتر باشد، پکیج روشن نمی شود.

  • کم بودن فشار گاز و یا کثیف بودن مشعل

در صورتی که فشار گاز ورودی به برنر کم و یا سطح مشعل کثیف باشد، سبب عدم تشکیل شعله شده و یا باعث می شود شعله به صورت مکرر قطع شود.

  • عدم چرخش آب کافی در مدار

چرخش آب کافی در مدار پکیج نقش مهمی در راندمان آن دارد و در صورتی که به دلیل وجود مشکلاتی همچون رسوب گرفتن مدار و یا نشتی قسمتی از دستگاه از میزان آب در حال چرخش در مدار کاسته شود، پکیج خود به خود خاموش خواهد شد.

خاموش شدن دستگاه در این حالت به دلیل کاهش فشار پکیج می شود که با کاسته شدن آب در مدار رابطه مستقیم دارد.

در این حالت باید هرچه زودتر با افزایش آب به سیستم از طریق باز کردن شیر پرکن پکیج میزان فشار آن را تنظیم کرد.

  • رسوب گرفتن مدار

 رسوب گرفتن مدار پکیج سبب کاهش سرعت و حجم آب در حال گردش در مدار می شود که همین موضوع سبب روشن نشدن دستگاه خواهد شد.

کد های خطای پکیج فرولی Ferroli :  

کد A01 = عدم تشکیل شعله (گاز ورودی-الکترود جرقه زن-شیر گاز دستگاه را چک کنید)
کد A02 = علامت شعله وجود دارد اما مشعل خاموش است (الکترود حسگر شعله و برد کنترل را بررسی نمایید)
کد A03 = ترموستات اطمینان عمل کرده است(سنسور مدار گرمایش-پمپ سیرکولاسیون می تواند خراب باشد یا وجود هوا در مدار گرمایش)
کد F04 = خطای ترموستات دود در دستگاه بدون فن(پارامتر برد دستگاه تنظیم شود)
کد F05 = خرابی فن دستگاه برای تعمیر پکیج فرولی در اصفهان با مرکز احیا سرویس اصفهان هماهنگ شوید
کد A06 = الکترود جرقه زن کار میکند ولی شعله تشکیل نمی شود(پایین بودن فشار گاز یا تنظیم نبودن شیر گاز)
کد A09 = خرابی شیر گاز
کد F10 = خرابی NTC مدار گرمایش
کد F11 = خرابی NTC آب گرم مصرفی

کد F14 = خرابی سنسور دوم مدار گرمایش
کد A16 = شیر گاز معیوب می باشد
کد F20 = اشکال در کنترل احتراق (فن و دودکش بررسی گردد)
کدA21 = ارور F20 طی 10 دقیقه 6 بار رخ داده است
کد F34 = ولتاژ برق مصرفی زیر 180 ولت است
کد F35 = اشکال در فرکانس برق مصرفی

کد F37 = فشار پایین مدار گرمایش
کد A41 = سنسور مدار گرمایش یا مدار آب گرم مصرفی از لوله جدا شده است
کد F42 = اشکال در سنسور مدار گرمایش
کد F50  = اشکال در مدولاتور شیر گاز 
کد A51 = اشکال در احتراق وسیستم تخلیه دود
با مطالعه کد خطای پکیج فرولی انجام تعمیرات دستگاه راحتر و سریعتر خواهد بود گاها این مورد وجود دارد که دقیقا یک کد خطا بیانگر خرابی یا عملکرد ناصحیح همان قطعه نیست به عنوان مثال کد F05 بیانگر خرابی فن پکیج فرولی می باشد ولی گاها فن سالم است ولی پرشر سوئیچ که کارکرد فن را به برد گزارش می دهد معیوب می باشد . باید هنگام نمایش الارم قطعه مربوطه و قطعات مرتبط از لحاظ سالم بودن بررسی گردند.
 
 
تعمیر پکیج فرولی مطابق با عواملی چون دستمزد تکنسین، موقعیت مکانی، برند قطعه، نوع قطعه و … تعیین می شود. جهت اطلاع از هزینه تعمیر پکیج فرولی در اصفهان در محل می توانید با متخصصین ما از طریق شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا شما را راهنمایی کنند. احیا سرویس تمام سعی خود را کرده تا با تعمیر صحیح و اصولی پکیج، باعث کاهش هزینه های شما شوند.
 

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهان. تعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر ، تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر ، تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد ، تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان .

 
احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.