احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر کولرگازی تک وود در اصفهان

تعمیر کولرگازی تک وود در اصفهان

تعمیر کولرگازی تک وود در اصفهان توسط بهترین سرویس کار کولرگازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس انجام می گردد.یکی از شایع ترین مشکلاتی که در روزهای گرم تابستان در محل کار یا زندگی شما ممکن است با ان مواجه شوید از کار افتان یا عیب داشتن کولر گازی تان به دلیل بروز مشکل یا سرویس نکردن ان است. برای  تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

کولرگازی نیز یکی از وسایل مصرفی این روزها و جزء وسایل اجتناب ناپذیر در زندگی انسان‌ها است، اسپیلت ها یا همان کولرهای گازی دارای انواع مختلف می‌باشند و برندها و مدل‌های مختلفی دارند. کولر گازی تکوود از جمله مدل کولرهای بسیار باکیفیت و محبوبی است که سرویس و تعمیر مدل های مختلفی از آن توسط کارشناسان ما انجام می گردد.

تعمیرگاه تعمیر کولر گازی یکی از بهترین و تخصصی ترین تعمیرگاه های تعمیر کولر گازی تکوود Techwood با بیش از سال ها سابقه درخشان با ارائه با کیفیت ‌ترین خدمات همواره در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را به شما همشهریان عزیز ارائه دهیم و رضایت شما عزیزان را نسبت به کار خود داشته باشیم.

مرکز تعمیر کولر گازی تکوود techwood با داشتن چندین سال سابقه کاری در جهت تعمیر کولر گازی تکوود توانسته است به یکی از کارگاه های حرفه ای و تخصصی تبدیل شود و این مرکز تفاوت های بسیار زیادی نیز با دیگر نمایندگی های موجود دارد که می توان اشاره ای به خدمات پس از تعمیر کولر گازی تکوود کرد.ما با داشتن فنی کاران حرفه ای و متخصص که هرکدام از این افراد قبل از شروع به کار در مرکز ما دارای یک مرکز تعمیراتی کوچک بوده اند پس از ورود به مرکز تعمیر کولر گازی تکوود در اصفهان ما اقدام به برگذاری آموزش های حرفه ای برای این افراد کردیم که دیگر سطح علمی و عملی این فنی کاران بدانیم در بهترین سطح قرار دارد.برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

 ما میدانیم که عیب کولر گازی شما چیست!

تعمیر کولر گازی تکوود در اصفهان سال هاست که توسط افراد متخصص احیا سرویس انجام می گردد و توانسته است در این زمینه تجربه و مهارت کافی را کسب کند به طوری که در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را شناسایی کرده و با کمترین هزینه به تعمیر و سرویس کولر گازی شما می پردازد.

نگران خرابی کولر گازی نباشید تعمیرکاران ما دارای علم به روز و تجربه درخشان در رفع این مشکلات دارند. انها در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را پیدا و رفع می کنند.

کولر گازی باد خنک تولید نمی کند.

سرمای کولر گازی کم شده است.

ریموت کنترل کار نمی کند.

کولر گازی گرمایش ندارد.

تولید صدای ناهنجار هنگام کار از پنل داخلی (اواپراتور)

کم شدن پرتاب باد کولر گازی

آبریزش هنگام کارکرد کولر گازی

پرتاب آب در هنگام کار کرد

روشن نشدن کولر گازی

نشان دادن پیغام خطا یا کد ارور کولر ال جی به محض روشن شدن

روشن نشدن کولر گاز و فرمان نگرفتن از ریموت کنترل کولر گازی

یخ زدن پنل داخلی یا اواپراتور کولر گازی

عیب یابی کولر گازی تکوود

ﻋﻴﺐﻳﺎﺑﻲ کولر گازی تکوود می توﺍﻧﺪ ﻛﺎﺭ ﺩﺷﻮﺍﺭ ﻳﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﻱ ﺑﺎﺷﺪ اما در هر صورت مهمترین مرحله انجام تعمیرات کولر گازی تکوود می باشد که باید به متخصص آن سپرده شود تا عیب یابی کولر گازی تکوود به درستی و صحیح انجام شود . ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﻳﻦ ﺑﺨﺶ ﻣﻬﻤﻲ ﺍﺯ ﻛﺎﺭ ﻋﻴﺐ ﻳﺎﺑﻲ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻭ ﺭﻭﺷﻬﺎﻱ ﺧﺎﺻﻲ ﻛﻪ ﺑﺮﺍﻱ ﺭﺳﻴﺪﻥ ﺑﻪ ﺭﻳﺸﻪ ﻣﺸﻜﻞ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﻣﺮﺑﻮﻁ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ.برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

تعمیرکاران ما روزانه ما مشکلاتی متعددی از عیوب کولر گازی تکوود مواجه می شوند همین امر باعث شده است که تجربه کاری انها در عیب یابی و رفع عیب  و تعمیر کولر گازی تکوود بیشتر شود و با مهارت بیشتری به تعمیر کولر گازی تکوود شما بپردازند

بنابراین شما در صورت بروز با هرگونه مشکل از اسپیلت کولر گازی تکوود خود می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصص ترین تعمیرکار کولر گازی تکوود به محل مورد نظر شما اعزام شود.

دستگاه یکسره کار می کند ولی سرمای خوبی ندارد:

برد دستگاه خراب است : باید برد کولر گازی تعمیر شود
مقدار شارژ گاز دستگاه کم است : به مقدار لازم کولر گازی شارژ گاز شود
مسیر لوله های مسی مسدود شده اند: لوله ها را شستشو دهید
کندانسور یا فیلترها کثبف هستد : به شستشو و سرویس بپردازید
کمپرسور از فشار افتاده است : اگر کمپرسور خراب شده است تعویض کنید
خازن دستگاه سوخته است: بعد از حصول اطمینان آن را تعویض کنیدبا تکنسین متخصص تعمیرات کولرگازی  تماس بگیرید

کمپرسور کولر گازی اصلا روشن نمیشود:

مدار فرمان درست کار نمیکند : سیستم فرمان را بازدید و علت مشکل را پیدا کنید
مقدار شارژ گاز کولر گازی کم است : به مقدار کافی به دستگاه گاز بزنید
کمپرسورکولرگازی سوخته یا خراب است : آن را تست کنید اگر سوخته تعویض کنید
کنتاکتهای کنترلها کثیف هستند : انها را تمیز کنید شما به یک تعمیرکار متخصص برای تعمیر و یا سرویس کولرگازی نیاز دارید. برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.
 

روی صفحه نمایشگر کولر ارور ظاهر می شود:

ممکن است روی صفحه نمایشگر کولرتان اروری را ببینید و یا اینکه چراغ های چشمک زدنی را مشاهده کنید که خبر از وجود یک عیب در دستگاه را میدهد : به دفترچه راهنمای ارور همان برند کولرتان مراجعه کنید و بر حسب آن مشکل را رفع نمایید.
 

از کولر گازی آب میچکد یا سرریز می کند:

اجرای غلط لوله کشی درین : شیب صحیح لوله درین باید بین ۲ تا ۸ سانتی متر در هر متر است
کثیف بودن سینی درین و صافی آن: صافی را بردارید و آن را تمیز کنید سیتی را با فشار آب بشورید
شل بودن محل اتصالات لوله ها : محل اتصالات را محکم کنید
مسدود بودن مسیر لوله درین : مسیر لوله را باز و تمیز کنیداز یک تعمیرکار کولر گازی بخواهید تا یه سرویس و تعمیر کولر گازی شما بپردازد.ما در مقاله ای جداگانه به علت آبریزی کولر گازی پرداخته ایم.
 

دستگاه بیرونی هنگام کار کردن صدا میدهد:

محل استقرار دستگاه تنظیم نیست : محل دستگاه را تراز و تنظیم کنید
کمپرسور با کف سینی دستگاه برخورد می کند : محل قرار گرفتن کمپرسور را تنظیم کنید
ضربه گیر کمپرسور خراب است : ضربه گیر را تعویض کنید
مقدار شارژ گاز کولر گازی کم است : مقدار گاز دستگاه را افزایش دهید
 

تمام مسیر لوله های اپراتور یا فقط مسیر برگشت یخ زده است:

دور فن داخلی کم شده یا از کار افتاده : دمای ترموستات را تنظیم کنید
ترمیستور از محل خود خارج شده است : ترمیستور را چک کنید در صورت سالم بودن آن را در محل خود قرار دهید
بورد الکتریکی خراب است : برد الکتریکی را تعمیر کنید
مقدار شارژ گاز کولر گازی کم است : مقدار آن را تنظیم و افزایش دهید
اواپراتور و فیلترها کثیف هستند : آنها را شستشو و تمیز کنید با تعمیرکار کولر گازی  تماس بگیرید
 

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس با عیب یابی کولر گازی شما را تعمیر میکنند:

تعمیرات کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی جنرال در اصفهان ، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان ، تعمیرات کولر گازی پنجره ای در اصفهان ،تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان ، نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در اصفهان ، تعمیر کولر گازی کنوود در اصفهان ، تعمیر کولر گازی سامسونگ اصفهان ، تعمیر کولر گازی آرچلیک در اصفهان ، تعمیر کولر گازی مدیا  در اصفهان ، سرویس کولر گازی هیتاچی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی ای اس آر در اصفهان ، تعمیر کولر گازی زیمنس در اصفهان ، تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان.

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.