احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان

تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان

تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان توسط بهترین تعمیرکار کولرگازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس انجام می گردد. همکاران ما در مرکز تعمیرات احیا سرویس جهت تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان  آماده خدمات‌رسانی به‌تمامی عزیزانی هستند که به تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان نیاز پیدا می کنند.درصورتی‌که هرگونه مشکلی در استفاده از کولر گازی ال جی دارید می‌تواند به تعمیر کولرگازی در اصفهان مراجعه کنید.کولر گازی نوعی سیستم سرمایشی پرطرفدار است که توانسته سهم بالایی از بازار به خود جذب کند.
مانند سایر وسایل برقی‌ها کولر گازی در انواع برند مختلف در بازار موجود می‌باشد که به جرات می‌توان گفت یکی از بهترین برندها، کولر گازی ال جی می‌باشد.
کولرهای گازی ال جی در تمام مدل‌های ایستاده، دو تیکه و پنجره ای در بازار موجود می‌باشند.
از نظر کیفیت این محصول باید بگویم که شرکت ال جی یکی از بزرگ ترین شرکت‌های ساخت لوازم برقی است و مطمئنا شرکت‌های بزرگ محصولات با کیفیت وارد بازار می‌کنند چرا که اگر کسی از محصولات آن‌ها ناراضی باشد از مشتریان آن‌ها کاسته می‌شود.

عیب یابی و تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان :

 پر تکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع کولر گازی ال جی چیست؟

ما به واسطه‌ی دانش فنی و تجربه‌ای که در اختیار داریم، به خوبی می‌دانیم کدام یک از خرابی‌ها بیشتر برای کولرگازی‌ها پیش می‌آید. به احتمال زیاد مشکلی که برای کولرگازی شما پیش آمده نیز میان همین مشکلات پیدا خواهد شد.
  • کولر گازی کلا روشن نمی‌شود

بروز این مشکل در کولر گازی ال جی سه دلیل متفاوت دارد:

دلیل اول اینکه ممکن است کولر گازی را اصلا به برق متصل نکرده باشید.
دلیل دوم اینکه دوشاخه مشکل دارد و باید آن را تعویض کنید.
دلیل سوم اینکه سیم برق‌های داخلی دستگاه قطع شده اند که در این حالت برای تعمیر کولر گازی ال جی باید به وسیله یک آمپرمتر یا فازمتر همه سیم‌های داخلی دستگاه را بررسی کنید و هر کدام آن‌ها قطع بودند را تعویض و یا تعمیر کنید.

  • باد کولر گازی سرد شده ولی به صورت خودکار قطع نمی‌شود

در این حالت به حدی باد کولر سرد می‌شود که امکان دارد یخ زدگی و یا برفک زدن آن وجود دارد.
برای عیب یابی کولر گازی ال جی در این حالت ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا ترموستات را بررسی کنید چرا که با خراب شدن ترموستات، کولر گازی دما را تشخیص نمی‌دهد و محیط را سرد و سردتر می‌کند.
ترموستات را بررسی کنید اگر کنتاکت‌های ترموستات به هم چسبیده باشند ترموستات خراب است و برای تعمیر کولر گازی ال جی باید تعویض شود.

  • کولر گازی باد گرم می‌زند

در برخی موارد پیش می‌آید که کولر به درستی کار می‌کند ولی باد گرم می‌دهد که مشکلات آن را در ادامه توضیح خواهیم داد.
اولین علت می‌تواند خرابی استارت باشد که مشکل اصلی آن از رله است که باید تعویض و یا تعمیر شود.
دومین علت می‌تواند خرابی اورلود باشد که یک کار تخصصی است و بهتر است توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام شود.
و در مرحله آخر از عیب یابی کولر گازی ال جی در این حالت اگر مشاهده کردید که لوله‌ها هم گرم بودند باید بدانید که مشکل اصلی این است که گاز، کولر گازی به اتمام رسیده و باید شارژ شود.
شارژ کولر گازی باید به وسیله مرکز تعمیر کولرگازی در اصفهان  انجام شود چرا که اگر به صورت غیر اصولی و غیر استاندارد انجام شود دوباره با همین مشکل روبرو خواهید شد و باید تعمیر کولر گازی ال جی انجام شود.

  • سر و صدای کولر گازی

حتما برای شما این مشکل پیش آمده است که کولر گازی شما صدای زیادی به صورت غیر طبیعی می‌دهد و باعث سلب آسایش شما می‌شود.
در این حالت چند مشکل مختلف وجود دارد که باید عیب یابی کولر گازی ال جی انجام شده و سپس اقدام به تعمیر کولر گازی ال جی کنید.
اولین علت آن می‌تواند تراز نبودن کولر گازی باشد که با استفاده از یک تراز می‌توانید آن را تنظیم کنید.
دومین علت می‌تواند خارج شدن فن یا کمپرسور از جایگاه خود باشد که می‌توانید به راحتی آن را تشخیص داده و به تعمیر کولر گازی ال جی خود بپردازید.
فاسد و یا پاره شدن لاستیک‌های ضربه گیر هم یکی دیگر از علت‌های صدای زیاد کولر گازی می‌باشد که باید تعویض شوند.
چهارمین علت صدای زیاد کولر گازی شل شدن پیچ و مهره‌های قطعات مکانیکی کولر گازی است که برای تعمیر کولر گازی ال جی در این حالت باید آن‌ها را با آچار مناسب محکم کنید.

  • کولر گازی سالم است و کار می‌کند ولی با زیاد و کم کردن درجه آن هیچگونه تغییری در عملکرد آن ایجاد نمی‌شود

زمانی که این مشکل برای کولر گازی ال جی شما پیش می‌آید مطمئنا مشکل از ترموستات است.
برای بررسی ترموستات در این حالت ترموستات را از کولر گازی جدا کرده و به کمک آمپرمتر آن را بررسی می‌کنید اگر هیچ عکس العملی نشان نداد خراب است و برای تعمیر کولر گازی ال جی در این حالت باید آن را تعویض کنید.
اگر ترموستات درست بود باید تمام سیم‌های ارتباطی بین ترموستات و کمپرسور بررسی شوند.

  • زمانی که کولر را روش کرده برق ساختمان قطع می‌شود

چند علت متفاوت وجود دارد که برای عیب یابی کولر گازی ال جی باید بررسی شوند.
اولین موردی که باید بررسی شود پریز برق است چرا که این امکان وجود دارد که پریز برق اتصال داشته باشد و با وصل شدن دوشاخه به آن فیوز ساختمان FFO شود.
در دومین مورد احتمال این وجود دارد که کولر گازی را دستکاری کرده باشید و یکی از اتصالات درونی آن را اشتباه متصل کرده باشید و یا سیمی‌از داخل دستگاه قطع شده باشد.
اگر سیم‌ها را بررسی کردید و مشکل از آن‌ها نبود خازن‌ها را بررسی کنید چرا که ممکن است خازن‌ها سوخته باشند و نیاز به تعویض داشته باشند.

بهترین زمان برای سرویس و تعمیر کولر گازی LG

از آنجا که استفاده از این دستگاه در فصل بهار و تابستان بیشتر می شود، باید هر سال در فصل بهار سرویس شود، اما اگر که از کولرگازی زیاد استفاده نمی‌کنید، حداکثر هر ۲ سال یکبار باید کولرگازی سرویس شود و تست گاز از آن گرفته شود.

در تعمیر کولرگازی LG توجه به ایراداتی نظیر صداهای عجیب و غریب، خاموشی مداوم و بی دلیل، باد گرم ،اتصالی در بدنه، نشتی آب، سرمای بیش از حد، پریدن فیوز، کارکردن بدون استفاده از فن و … توجه نمود و در صورت مواجه شدن با هر یک از این مشکلات به سرعت برای تعمیر کولرگازی  lg وارد عمل شد. تاکید شَدید داریم که هرگز خودسرانه اقدام به اجرای تعمیرات نکنید. این دستگاه حساسیت های بسیار زیادی دارد که هر گونه عمل ناشیانه می تواند صدمات جبران ناپذیری در این دستگاه به جا بگذارد که تاوان سنگینی خواهد داشت.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس با عیب یابی کولر گازی شما را تعمیر میکنند:

تعمیرات کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی جنرال در اصفهان ، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان ، تعمیرات کولر گازی پنجره ای در اصفهان ، تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان ، نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.