احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان

تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان

تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان توسط بهترین تعمیرکار کولرگازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس انجام می گردد.یکی از شایع ترین مشکلاتی که در روزهای گرم تابستان در محل کار یا زندگی شما ممکن است با ان مواجه شوید از کار افتان یا عیب داشتن کولر گازی تان به دلیل بروز مشکل یا سرویس نکردن ان است. تعمیر کولر گازی تراست 60000، کولر گازی تراست 24000، کولر گازی تراست 9000 و در نهایت کولر گازی 12000 تراست متناسب با قطعات سازنده می‌تواند متفاوت باشد. کولر گازی تراست در کنار دیگر برند‌های کولر گازی مشتریان مخصوص به خود را داشته و امروزه مورد اعتماد خیلی از افراد برای استفاده قرار گرفته است. برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

برخی از مشکلات در اکثر کولر گازی بیشتر از همه رخ می‌دهد. تکنسین‌های ما با سال‌ها تجربه و آموزش در زمینه تعمیر کولر گازی، با این مشکلات به خوبی آشنا بوده و می‌توانند به بهترین نحوه آنها را برای شما تعمیر کنند. اگر کولر گازی تراست شما با هرکدام از این مشکلات کولر گازی مواجه شده است با ما تماس بگیرید تا با تعیین وقت توسط شما، یکی از تکنسین‌های متخصص کولر گازی در محل و بدون نیاز به حمل کولر گازی، تمامی تعمیرات را در سریع‌ترین زمان انجام دهد.

مشکلات رایج کولر گازی عبارت‌اند از:

  • کولر گازی تراست روشن نمی‌شود.
  • کولر گازی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
  • کولر گازی تراست یک سره کار می‌کند.
  • کولر گازی سرما و باد خنک ندارد و یا سرمای آن کم شده است.
  • کولر گازی با صدای بلند کار می‌کند.
  • کولر گازی تراست بوی بدی می‌دهد.
  • کویل‌ها یا لوله‌های کولر گازی یخ و یا برفک می‌زنند.
  • کولر گازی آب ریزش دارد و یا آب پرتاب می‌کند.
  • کولر گازی کد ارور نمایش می‌دهد.
  • ریموت کنترل کولر گازی تراست کار نمی‌کند.

عملکرد کولر گازی  تراست:

درباره عملکرد کولر گازی  تراست باید بگوییم که تاحدودی مشابه یخچال عمل میکند. یعنی هوای گرم را میکشد، آن را به بیرون خانه منتقل کرده و دمای داخلی خانه را پایین می آورد. کولر گازی گاز را به مایع و مایع را به گاز تبدیل میکند و این طور خانه سرد میشود. پس اگر گاز کولر گازی شما کم باشد نمی تواند درست کار کند و خراب یا متوقف می شود. کولر گازی مصرف برق بالایی دارد اما مکان را خیلی زود و سریع خنک می کند. همچنین نصب کولر گازی بر روی دیوار و منطقه ای که در دسترس عموم نیست، خود یکی از مزیت های مهم آن به شمار می آید.

اما این وسیله پر کاربرد اگر روزی یکی از قطعات آن خراب شود و از کار بیافتد شما در گرمای تابستان می مانید و ما به خوبی شما را درک می کنیم که گرمای شدید تابستان بسیار طاقت فرسا می باشد. در چنین روزهایی شما به دنبال یک تعمیرکار متخصص در نزدیکترین محل کار یا زندگی خود می گردید که بتواند عیب دستگاه شما را برطرف کند و کولر گازی تراست مجدد مانند روز اول کار کند.برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

آیا نصب کولر گازی در خرابی آن موثر است؟

نصب کولر گازی باید با دقت بسیاز زیادی انجام شود یا اینکه توسط نصاب کولر گازی تراست با تجربه انجام شود زیرا نصب کولر گازی دارای نکات ریزی می باشد که اگر به درستی انجام نشود می تواند باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری برای شما شود و یا اینکه کولرتان دائم به تعمیرات کولر گازی نیاز داشته باشد.

نصب کولر گازی تراست نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی از نحوه استقرار پنل داخلی و خارجی کولر گازی، لوله کشی های توکار کولر گازی و سایر انواع لوله کشی ها، اتصالات شیلنگ کندانسور و رطوبت زدای سیستم، عایق بندی لوله های مبرد یا گاز، تست نشتی گاز و شارژ اولیه گاز کولر گازی تراست دارد. به علاوه، داشتن این اطلاعات به تنهایی کافی نبوده و حتما تجربه قبلی نصب اسپیلت تراست نیز می بایست به آن اضافه شود.

تذکر: در صورت نصب کولر گازی تراست به صورت اشتباه، مشکلاتی چون افزایش مصرف برق، سر و صدای زیاد، نشتی گاز، خنک نکردن کولر گازی، پرتاب آب به همراه باد و مشکلات دیتراست که می تواند بهای سنگینی برای شما داشته باشد، رخ خواهد داد. به همین دلیل بهترین تکنسین های متخصص نصب کولر گازی تراست را تنها در احیا سرویس می توانید بیابید.برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور کولر گازی تراست:

در صورت بروز هر یک از ارورهای زیر برای عیب یابی کولر گازی تراست خود حتماً از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید.

ارور E1، E2، E3 و E4 مربوط به بروز مشکل در سنسورهای دمای کولر گازی تراست است.

 ارور E1 کولر گازی تراست:

اور E1 نشان دهنده بروز مشکل در سنسور دمای داخلی محیط کولر گازی شما (T1) می باشد و باید این سنسور برای اتصال کوتاه و یا قطع شدن بررسی شود.

 ارور E2 کولر گازی تراست:

اور E2 نشان دهنده بروز مشکل سنسور حرارتی بر روی اواپراتور کولر گازی شما (T2) می باشد و باید این سنسور برای اتصال کوتاه و یا قطع شدن بررسی شود.

 ارور E3 کولر گازی تراست:

اور E3 نشان دهنده بروز مشکل باید سنسور حرارتی کندانسور (T3) می باشد و باید این سنسور برای اتصال کوتاه و یا قطع شدن بررسی شود.

 ارور E8 کولر گازی تراست:

ارور E8 بع دلیل جمع شدن آلودگی الکتروستاتیکی رخ می دهد.

 ارور P4 کولر گازی تراست:

ارور P4 نشان دخنده سرما یا گرمای بیش از حد اواپراتور کولر گازی شماست.

 ارور P5 کولر گازی تراست:

ارور P5 نشان دهنده گرمای بیش از حد در کندانسور کولر است که باید همه دلایلی که باعث گرم شدن بیش از حد کندانسور یا یونیت خارجی کولر گازی شده است مورد بررسی قرار بگیرند. در بخش عیب یابی کولر تراست همین مقاله به این دلایل اشاره کرده ایم.

 ارور P9 کولر گازی تراست

ارور P9 کولر گازی تراست برای محافظت از برفک زنی یا وزش باد سرد در حالت گرمایش رخ می دهد.

ارور کولر گازی تراست مدل TMFS-48CT3

مدل های فقط سرد

ارور E1، E2، E3 و E4

ارورهای E1 تا E4 کولر گازی تراست، مربوط به بروز مشکل در سنسورهای دمای کولر گازی تراست است. باید سنسورها را برای هر گونه قطعی یا اتصال کوتاه بررسی نمایید.

 ارور E5 کولر گازی تراست

ارور E5 زمانی رخ می دهد که مشکلی در ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی کولر گازی بوجود آید.

 ارور E10 کولر گازی تراست

وقتی ارور E10  کولر گازی تراست رخ می دهد باسد فشار مکش کمپرسور برای هر گونه اشکال مورد بررسی قرار گیرد.

 ارور E13 کولر گازی تراست

ارور E13 کولر تراست زمانی رخ می دهد که فازهای ورودی به کمپرسورقطع شوند.

 ارور E14 کولر گازی تراست

ارور E4 کولر تراست نشان دهنده وجود اشکال در ترکیب فازهای کمپرسور کولر شماست و حتما باید توسط کسی که در این زمینه تخصص دارد مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد.

 ارور P4 کولر گازی تراست

ارور P4 نشان می دهد که دمای اواپراتور بیش از حد زیاد و با کم شده است، بنابراین باید دمای اواپراتور یونیت داخلی مورد بررسی قرار گیرد.

 ارور P5 کولر گازی تراست

ارور P5 کولر تراست نشان می دهد که دمای کندانسور بیش از حد معمول است؛ بنابراین باید دمای کندانسور یونیت خارجی بررسی شود.

 ارور P7 کولر گازی تراست

ارور P7  کولر تراست بیان کننده این است که دمای Discharge بیش از حد زیاد شده است.

 ارور P9 کولر گازی تراست

ارور P9  زمانی اتفاق می افتد که سیستم بخواهد از خود در برابر برفک زدن محافظت کند.

 ارور P10 کولر گازی تراست

ارور P10  کولر تراست بیان کننده این است که فشار Discharge بیش از حد است.

 ارور P11 کولر گازی تراست:

ارور P11  کولر تراست بیان کننده این است که فشار suction خیلی کم است.

 ارور P12 کولر گازی تراست:

ارور P12  کولر تراست نشان می دهد که کمپرسور مصرف جریان بیش از حد نرمال داشته است؛ بنابراین باید همه دلایلی که ممکن است باعت این مصرف زیاد برق کمپرسور شود توسط یک تعمیرکار متخصص بررسی و عیب یابی شوند.برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس  09137800178  تماس  بگیرید.

 ارور HS کولر گازی تراست:

علامت HS در واقع یک ارور نیست بلکه نشانه دهنده این است که عملیات برفک زدایی کولر در حال اجراست.

ارور کولر گازی تراست مدل TCFS-96H:

در صورت مشاهده هر کدام از کد خطا یا ارورهای زیر، برق ورودی کولر را سریعا قطع کرده و دستگاه را خاموش کنید و از یک تکنسین حرفه ای کمک بگیرید.

ارور E0 کولر گازی تراست:

ارور E0 نشان دهنده بروز اشکال در ترتیب فازهای ورودی کولر گازی تراست شما می باشد.

ارور E1 کولر گازی تراست:

ارور E1 کولر تراست نشان دهنده قطعی فاز برق ورودی است که باید کنترل فاز دستگاه بررسی شود.

ارور E2 کولر گازی تراست:

ارور E2 کولر تراست نشان دهنده بالا بودن فشار کمپرسور با مصرف بیش از حد جریان توسط کمپرسور است که در این صورت باید سنسور های فشار و جریان کمپرسور بررسی شود. همچنین ممکن است اورلود بخش هایی از قسمت های الکتریکی رخ داده باشد و بخش های الکتریکی دستگاه ترانسفورمر، برد اصلی دستگاه Display و سایر قسمت های الکتریکی دچار نقص فنی شده باشد.

ارور E3 کولر گازی تراست:

ارور E3 کولر تراست بیان کننده افت و یا افزایش ولتاژ بر روی جریان برق اصلی است؛ به عبارتی ولتاژ برق ورودی غیر عادی است.برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

ارور E4 کولر گازی تراست:

ارور E4 کولر تراست نشان می دهد که مشکل فشار پایین گاز کولر بوجود آمده است؛ در این صورت باید فیلتر یونیت داخلی چک شود و گاز R22 کولر و سنسور فشار پایین بررسی شود.

ارور E5 کولر گازی تراست:

ارور E5 کولر تراست به دلیل مشکل در سنسورهای دمای داخلی محیط رخ می دهد که باید برای هر گونه قطعی و یا اتصال کوتاه بررسی شود.

ارور E6 کولر گازی تراست:

ارور E6 کولر تراست به دلیل مشکل در سنسورهای دمای یونیت خارجی رخ می دهد که باید برای هر گونه قطعی و یا اتصال کوتاه بررسی شود.

ارور E8 کولر گازی تراست:

ارور E8 نشان دهنده بالا رفتن دمای کمپرسور کولر شما است.برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

ارور کولر گازی تراست مدل TGS-18H

ارور F1 کولر گازی تراست:

ارور F1 کولر تراست نشان دهنده بروز مشکل در سنسور داخلی محیط  کولر است که باید برای هر گونه قطعی و یا اتصال کوتاه بررسی شود.

ارور F2 کولر گازی تراست:

هنگامی که ارور F2 کولر گازی تراست رخ می دهد باید سنسور لوله اواپراتور بررسی شود.

ارور H1 کولر گازی تراست:

علامت H1 ارور نیست، بلکه نشان دهنده فعال شدن فرایند یخ زدایی خارجی است.برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

ارور کولر گازی تراست مدل TGFS-45CT3

ارور E1 کولر گازی تراست:

ارور محافظتی E1 کولر تراست برای محافظت سیستم در مقابل فشار بالای کمپرسور رخ می دهد.

ارور E2 کولر گازی تراست:

ارور محافظتی E2 کولر تراست برای محافظت سیستم از یخ زدگی اواپراتور رخ می دهد.

ارور E3 کولر گازی تراست:

ارور محافظتی E3 کولر تراست برای محافظت سیستم در مقابل فشار پایین کمپرسور رخ می دهد.

ارور E4 کولر گازی تراست:

ارور محافظتی E4 کولر تراست برای محافظت سیستم در برابر دمای بالای گاز خروجی از کمپرسور رخ می دهد.برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

ارور E5 کولر گازی تراست:

ارور محافظتی E3 کولر تراست برای محافظت سیستم  در مقابل ولتاژ پایین رخ می دهد.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس با عیب یابی کولر گازی شما را تعمیر میکنند:

تعمیرات کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی جنرال در اصفهان ، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان ، تعمیرات کولر گازی پنجره ای در اصفهان ،تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان ، نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.