احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر کولر گازی شارپ در اصفهان

تعمیر کولر گازی شارپ در اصفهان

تعمیر کولر گازی شارپ در اصفهان توسط بهترین تعمیرکار کولرگازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس انجام می گردد.یکی از شایع ترین مشکلاتی که در روزهای گرم تابستان در محل کار یا زندگی شما ممکن است با ان مواجه شوید از کار افتان یا عیب داشتن کولر گازی تان به دلیل بروز مشکل یا سرویس نکردن ان است. برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

کولر گازی شارپ ساخت کجاست:

شارپ به ژاپنی و مستقر در شهر اوساکا است، که طراح و تولیدکننده طیف وسیعی از محصولات و کالاهای الکترونیکی می‌باشد.

این شرکت تقریبا توسط تاکوجی هایاکاوا تأسیس شده‌است. مؤسس این شرکت، نام شارپ که معنی تیز می‌دهد را برای اشاره به اولین کالای تولیدی خود؛ مداد نوکی تولید کرد. اما شارپ پس از سامسونگ الجی سونی و پاناسونیک ، به‌عنوان پنجمین تولیدکننده تلویزیون در جهان، شناخته می‌شود.

عیب یابی کولر گازی شارپ:

عیب یابی قدم اول در تعمیر کولر گازی شارپ است که باید حتما توسط متخصصان انجام شود. اگر عیب یابی به درستی انجام نشود عیوب دستگاه برطرف نخواهد شد و تعمیر بی نتیجه خواهد ماند. عیب یابی باید حتما توسط بهترین تعمیرکار کولرگازی در اصفهان انجام شود زیرا هرگونه دست کاری و اقدام ناآگاهانه برای تعمیر کولرگازی منجر به خرابی ها یبیشتر آن خواهد شد. انجام سرویس های به موقع و تعویض قطعات فرسوده ی کولرگازی از مهم نکاتی هستند که طول عمر مفید دستگاه را افزایش داده و کیفیت اولیه را به دستگاه باز می گرداند. تعویض قطعات اگر توسط افراد بی تجربه انجام شود به سایر قطعات دستگاه آسیب وارد می کند و همین امر باعث عدم کارکرد درست دستگاه خواهد شد. به همین دلیل برای تعمیر کولر گازی شارپ لازم است حتما برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

1.قطع شدن سیم یا فیش های کولرگازی و اسپلیت شارپ:
یکی از علل کار نکردن کمپرسور کولر گازی و اسپلیت شارپ می تواند این باشد که سیم‌ها پس از مدتی کار کردن ممکن است پوسیده شوند و در پی آن قطع شوند که در این صورت توانایی انتقال برق به کمپرسور را نخواهند داشت در نتیجه کمپرسور روشن نخواهد شد.. مورد دیگری که در این رابطه می‌توانیم به آن اشاره داشته باشیم فیش‌هایی است که سیم‌ها به واسطه آن‌ها به کمپرسور وصل می‌شوند. ممکن است فیش‌ها شکسته شده باشند و یا در اثر استفاده در طولانی مدت شل شده باشند و باعث قطع شدن اتصالات کمپرسور شوند و علت اصلی کار نکردن کمپرسور کولر گازی شوند.
2.اورلود کمپرسور کولرگازی و اسپلیت شارپ:
یکی از قطعات درونی کمپرسور اورلود می‌باشد که برای حفاظت از کمپرسور روی آن تعبیه شده است. همچنین بعضی مواقعی که کولر گازی فشار زیادی را در اثر جریان بالا و یا کثیف بودن یونیت خارجی متحمل می‌شود کمپرسور داغ می شود؛ در پی آن اورلود برای محافظت از کمپرسور اتصال آن را قطع کرده و تا زمانی که کمپرسور سرد نشود اجازه کار کردن به آن را نخواهد داد و علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی خواهد شد.
3.رله فرمان کولرگازی و اسپلیت شارپ:
از اجزای دیگر کمپرسور کولر گازی رله فرمان است که ولتاژ بیشتر قطعات کمپرسور کولر گازی را تامین می‌کند. بهتر است قبل از تست بررسی برد الکترونیکی رله فرمان را بررسی کنید و اگر مشکل از آن نبود به برد مراجعه کنید. برای تشخیص اینکه علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی چیست می توانید برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

4.برد الکترونیکی کولرگازی و اسپلیت شارپ:

برد الکترونیکی کولرگازی و اسپلیت شارپ، مغز آن است؛ وظیفه‌ کنترل و هماهنگ کردن روال و بخش‌های مختلف کولرگازی را بر عهده دارد. بنابراین کولرگازی برای انجام دادن هر کاری، نیاز به دستور برد دارد. پس در نتیجه با خرابی این قطعه، دستگاه به طور کامل از کار خواهد افتاد. خاموش و روشن شدن کولر، کار کردن کمپرسور، کنترل فن داخلی و تغییر حالت گرمایش و سرمایش تنها برخی از کار‌هایی است که درست انجام دادن آن‌ها، بر عهده برد الکترونیکی کولر گازی است. حال اگر موافق باشید با هم چند مورد از خرابی هایی که در پی آن خرابی برد الکترونیکی را حاصل می شود را نام ببریم:

 • خرابی ترانسفورماتور و رگولاتور
 • خرابی رله اصلی
 • خرابی خازن
 • سوختن آی سی
 • خرابی اتصال مادون قرمز

5.برفک زدن و یخ زدگی کولرگازی و اسپلیت شارپ:

سوال مهمی که برای افراد ممکن است پیش بیاید این است که چرا کولرگازی دچار برفک می شود؟
دلایل مختلفی دارد که ما به طور خلاصه آن ها را برای شما در ادامه نام می بریم:

 • عدم وجود گاز کافی در کولرگازی و اسپلیت شارپ
 • بسته شدن مسیر لوله های کولرگازی و اسپلیت شارپ
 • کار کردن بی وقفه و مداوم کمپرسور کولرگازی و اسپلیت شارپ
 • خرابی اواپراتور
 • استفاده از کولرگازی در هوای نسبتا سرد
 • نقص در سنسور بیرونی کولرگازی شارپ
 • خرابی شیر برقی کولرگازی

کد خطا کولر گازی شارپ:

EE   قفل شدن کلید‌ها

E0  اختلال در عملکرد پمپ آب

E1  فشار بالای کمپرسور

E2  کمپرسور دچار یخ زدگی شده است

E3  فشار پایین کمپرسور

E4  دما بالای کمپرسور

E5  خرابی کمپرسور

E6  اختلال در عملکرد انتقال

E8  خرابی فن داخلی

E9  اختلال در جریان آب

FF  ارتباطات کنترلی متصل خراب شده است

F0  اختلال در عملکرد سنسور فضای داخلی

F1  اختلال در عملکرد سنسور اواپوراتور

 F2  اختلال در عملکرد سنسور کندانسور

F3  اختلال در عملکرد سنسور فضای خارجی

F4  اختلال در عملکرد سنسور هوای خروجی

F5  اختلال در عملکرد سنسور فضا روی صفحه نمایش

سرویس کولر گازی شارپ:

احیا سرویس با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه سرویس کولرگازی در اصفهان معتقد است که سرویس کولر گازی شارپ به قدری با اهمیت و با ارزش است که اصلا نباید نگران هزینه سرویس کولر گازی شارپ خود باشید بلکه پرداخت هزینه سرویس کولر گازی شارپ بهای ناچیزی است در برابر افزایش عمر کولر گازی و پرداخت هزینه های سنگین تر تعمیر کولر گازی شارپ می باشد. نگران قیمت سرویس کولر گازی خود نباشید احیا سرویس همواره پشتیبان شما می باشد و با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت به سرویس و شستشوی کولر گازی شارپ شما می پردازد.برای سرویس کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید. تا از اسیب های وارده به دستگاه جلوگیری شود.

فواید سرویس کولر گازی شارپ:

همه کولرهای گازی نیازمند سرویس دوره‌ای هستند تا بتواند در طول عمر خود به درستی کار کنند. انجام سرویس کولر گازی شارپ به صورت دوره ای شما را مطمئن خواهد کرد که دستگاه‌ تان در بالاترین حد بهینه بدون خراب شدن ناگهانی کار می‌کند.

سرویس کولر گازی شارپ به افزایش بهره‌ وری دستگاه کولر گازی کمک می‌کند و هیزنه‌های قبض برق را کاهش می‌دهد. فیلتر هوای کثیف باعث می‌شود که کولر نتواند هوا را داخل خانه به خوبی به گردش در آورد. و نتیجه این می‌شود که کولر گازی شارپ باید برای مدت زیادی در طول روز کار کند و شاید شما را مجبور کند که تنظیمات دمایی را عوض کنید زیرا حتی با کارکرد بیشتر کولر گازی احساس راحتی نمی‌کنید. کویل کندانسور کثیف باعث می‌شود که کمپرسور سردکننده سخت‌ تر کار کند، که جریان بیشتری را بر سرویس برق تحمیل می‌کند و نتیجه افزایش هزینه‌های قبض برق خواهد بود در چنین حالتی هزینه بیشتری باید برای تعمیر کولر گازی شارپ  پرداخت کنید.

شستشو و سرویس کولر گازی شارپ با پیدا کردن ایردات قبل از اینکه بزرگ‌تر و گران‌تر شوند پول زیادی را برای‌تان پس‌انداز خواهد کرد. نه تنها کویل کنداسور کثیف باعث می‌شود که کولر گازی بیشتر کار کند و هزینه‌های برق افزایش یابد، که ممکن موجب کارکرد تندتر کمپرسور و در نتیجه خرابی زودرس در آن شود. هزینه‌ی بررسی و تمیز کردن کویل کنداسور به مراتب کم‌تر از هزینه تعویض کمپرسور است. همچنین سرویس دوره‌ای می‌تواند موارد دیگری مانند نشتی آب در سیستم که می‌تواند باعث صدمه دیدن دستگاه کولر گازی یا ساختمان شود را شناسایی و رفع نماید.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس با عیب یابی کولر گازی شما را تعمیر میکنند:

تعمیرات کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی جنرال در اصفهان ، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان ، تعمیرات کولر گازی پنجره ای در اصفهان ،تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان ، نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در اصفهان ، سرویس کولر گازی هیتاچی در اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.