احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر کولر گازی وستل در اصفهان

تعمیر کولر گازی وستل در اصفهان

تعمیر کولرگازی وستل در اصفهان توسط بهترین تعمیرکار کولرگازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس انجام می گردد.یکی از شایع ترین مشکلاتی که در روزهای گرم تابستان در محل کار یا زندگی شما ممکن است با ان مواجه شوید از کار افتان یا عیب داشتن کولر گازی تان به دلیل بروز مشکل یا سرویس نکردن ان است. برای  تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر کولرگازی وستل در اصفهان :

نداشتن سرمای کافی کولرگازی

 نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما

 خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی

 روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش

 روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

 آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی

 مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی کولرگازی و یونیت خارجی کولرگازی

 سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر: برای سرویس کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

کار نکردن کنترل دستگاه

لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

نصب کولر گازی و اسپلیت

خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم

پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

عدم کارکرد فن :برای  تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

نکات مهم در تعمیر کولرگازی وستل در اصفهان :

اینورتر وستل درواقع با تغییرفرکانس و ولتاژبرق باعث کاهش مصرف شده و تمام عملکرد دستگاه هوشمند می باشد.

کمپرسورهای اینورتر عمدتا” با گاز جدید۴۱۰ که سازگاربا محیط زیست است کارمی کند و درنتیجه راندمان دستگاه بالاتر می باشد.آینده از آن سیستم اینورتر بامبرد۴۱۰ است.
شرکت وستل، کارخانه وستل معمولا” پانل های داخلی اسپلیتهای اینورتر را زیباتر می سازند تا خریداران بیشتر تمایل به خرید داشته و انگیزه ای برای خریداران باشد. اینورتر دارای گرمایش کامل تا منهای ۱۵درجه زیرصفراست.

اسپلیت های اینورتر وستل یک یا چند پانله با یونیت های داخلی دیواری،کاستی،زیرسقفی و کانالی سردوگرم تولیدمی گردند.

کولرهای گازی و اسپلیت وستل مدل اینورتر بین ۴۰ الی ۶۰ درصد کم مصرف تر می باشند هرچند قیمت بالاتری دارند

عیب یابی و تعمیر کولرگازی وستل در اصفهان:

علت یکسره کار کردن دستگاه و نداشتن سرما در کولر گازی وستل چیست؟

یکی از مشکلاتی که به صورت معمول در این دستگاه اتفاق می افتد، یکسره کار کردن دستگاه بوده و هیچ سرمایی ندارد. خراب بودن برد الکترونیکی یکی از علت های آن بوده که باید به طور کامل آن را برطرف کنید. اگر مقدار شارژ گاز دستگاه کم است باید آن را به مقدار لازم شارژ کرده تا به صورت مطلوب به کار خود ادامه دهد. کندانسور یا فیلترها در مواقعی دچار کثیفی شده اند که باید آن ها را به طور کامل تمیز کنید. همچنین خازن دستگاه در مواقعی دچار خرابی شده که باید برای  تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

دلیل صدای ناهنجار در کولر گازی وستل چیست؟

یکی از عیب های رایج که در این دستگاه اتفاق می افتد، صدای ناهنجار آن است. یکی از علت های آن محل استقرار کولر گازی بوده که آن را به طور یکسان تراز و و تنظیم کنید. کف سینی یا کمپرسور دستگاه به همدیگر برخورد کرده و باید آن را به صورت مطلوب قرار داده تا صدای ناهنجار از آن بیرون نیاید. در مواقعی ضربه گیر موتور یا کمپرسور دستگاه خراب شده که باید آن را در اسرع وقت تعمیر کنید. اگر مقدار شارژ کولر گازی کم شود، باید مقدار گاز را افزایش دهید تا صدای ناهنجار را حذف کرده و آرامش را به خانه خود هدیه دهید. 

علت پریدن فیوز هنگام روشن کردن کولر گازی وستل چیست؟

یکی از مشکلات رایج دیگر در این دستگاه، پریدن فیوز آن در موقع روشن کردن است. اتصالی در سیم های برق یکی از علت های اصلی این مشکل بوده که باید تمام مسیرهای آن ها را به طور دقیق بررسی کرد. اگر خازن ها دستگاه دچار اتصال کوتاه شوند، خازن ها باید از نظر خرابی چک شده و در صورت معیوب بودن کامل آن ها را تعویض کنید.یا برای  تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

علائم کمبود شارژ گاز کولر گازی وستل

کم شدن مقدار گاز کولر گازی خود با عیب های مختلفی نشان میدهد اما شایع ترین آنها عبارتند از

  • قسمتی از اواپراتور برف می زند مانند لوله ها و یا پنل داخلی
  • کمپرسور به طور پیوسته و مدام کار می کند
  • سیستم زیاد سرد نمی کند و یا دستگاه باد گرم میزند
  • درجه حرارت لوله ی دهش کمپرسور کم می شود
  • آمپر دستگاه از حالت عادی کمتر می شود
  • گردو خاک و چربی در محل نشت بر روی مدار لوله کشی دستگاه مشاهده می شود
  • فشار قسمت مکش سیستم کم می شود.
  • ممکن صدای ناهنجاری از کمپرسور دستگاه شما شنیده شود.

قیمت شارژ گاز کولر گازی وستل

تعیین قیمت شارژ گاز کولر گازی وستل به عوامل مختلفی بستگی دارد و یک تعمیرکار تا زمانی که دستگاه را از نزدیک نبیند نمی تواند براورد کاملی از قیمت کند. انجام شارژ گاز به موقع کولر گازی از دیگر خسارات و تعمیرات کولر گازی وستل جلوگیری میشود.

۱ – ممکن است لوله های کولر گازی یا داکت اسپیلت وستل شما دارای نشتی باشند پس لازم است که قبل از انجام شارژ گاز کولر گازی نشت یابی و رفع شود . پس هزینه نشت یابی و رفع ان در صورت نیاز می تواند روی قیمت تاثیر گذار باشد.برای  تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

۲ – مهمترین عامل در قیمت شارژ گاز کولر گازی وستل شما مقدار گاز مورد نیاز دستگاه شما می باشد . ممکن است یک دستگاه به شارز گاز کامل نیاز داشته باشد و یا به مقدار کمتر نیاز داشته باشد. که این را تعمیر کار قبل از انجام کار اندازه گیری می کند و به شما اعلام می کند

۳ – ممکن است در حین انجام کار دستگاه شما نیاز به قطعه یا تعویض لوله مسی و یا عایق بندی لوله داشته باشد که هر کدام از این موارد می تواند در قیمت شارژ گاز کولر گازی و داکت اسپیلت شما تاثیر گذار باشد

۴ – نوع گاز یا مبرد مورد استفاده در کولر گازی وستل ممکن است گاز دستگاه شما از نوع R22 و یا R410 باشد.برای  تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

سرویس کولر گازی وستل هر چند وقت یکبار انجام شود؟

قطعا نمی توان گفت که چه مدت باید اقدام به سرویس کولرگازی در اصفهان کرد! چرا؟اجزاء مختلف کولر گازی نیاز به سرویس شدن در بازه های زمانی متفاوت دارند. و اینکه در برخی موارد کولر گازی در جایی قرار دارد که گرد و خاک بیشتری وجود دارد و خب اگر اینچنین باشد بهتر است در فصل گرما دوبار اقدام به شستشوی موتور کولر گازی کرد و اقدام به سرویس کولر کرد.

در مورد دیگر کولر در معرض گرد و خاک نمی باشد و هوا و مقدار ذرات خاک کم است و برای این مورد سالی ۱ بار سرویس کولر گازی کافی است اما بهتر است که سرویس پنل داخلی کولر گازی به صورت ماهانه انجام شود و سرویس پنل خارجی کولر گازی به صورت فصلی قبل از شروع فصل گرما و سرما انجام شود

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس با عیب یابی کولر گازی شما را تعمیر میکنند:

تعمیرات کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی جنرال در اصفهان ، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان ، تعمیرات کولر گازی پنجره ای در اصفهان ،تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان ، نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در اصفهان ، تعمیر کولر گازی کنوود در اصفهان ، تعمیر کولر گازی سامسونگ اصفهان ، تعمیر کولر گازی آرچلیک در اصفهان ، تعمیر کولر گازی مدیا  در اصفهان ، سرویس کولر گازی هیتاچی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی ای اس آر در اصفهان ، تعمیر کولر گازی زیمنس در اصفهان ، تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان.

 

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.