احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر کولر گازی وست پوینت در اصفهان

تعمیر کولر گازی وست پوینت در اصفهان

تعمیر کولر گازی وست پوینت در اصفهان توسط بهترین تعمیرکار کولرگازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس انجام می گردد.یکی از شایع ترین مشکلاتی که در روزهای گرم تابستان در محل کار یا زندگی شما ممکن است با ان مواجه شوید از کار افتان یا عیب داشتن کولر گازی تان به دلیل بروز مشکل یا سرویس نکردن ان است. تعمیر کولر گازی وست پوینت 60000، کولر گازی وست پوینت 24000، کولر گازی وست پوینت 9000 و در نهایت کولر گازی 12000 وست پوینت متناسب با قطعات سازنده می‌تواند متفاوت باشد. کولر گازی تراست در کنار دیگر برند‌های کولر گازی مشتریان مخصوص به خود را داشته و امروزه مورد اعتماد خیلی از افراد برای استفاده قرار گرفته است. برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

 تعمیرات کولرگازی وست پوینت در اصفهان :

تعمیرات تخصصی کولر گازی وست پوینت ( WESTPOINT )بیش از ۱۰ سال است که در مرکز ما انجام می گیرد. از آنجایی که قیمت های مرکز ما با توجه به هزینه های فعلی بازار و همچنین هزینه زمانی کاملا مقرون به صرفه است، بنابراین اگر تاریخ گارانتی دستگاه تان به تازه گی تمام شده است، با توجه به سرعت و دقت و کیفیت بالای کار متخصصان این مرکز در مقایسه با هزینه دریافتی به نسبت سایر شرکت ها، بهترین انتخاب برای تعمیر و سرویس دهی متخصصان شرکت ما هستند. همین الان کیفیت و هزینه ها را بررسی کنید و سپس با مرکز تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

مشکلات احتمالی که ممکن است کولر گازی وست پوینت با آن‌ها مواجه شود :

شایع ترین مشکلاتی که برای کولرهای گازی پیش می آید و اکثر مردم به این دلایل با ما تماس میگیرند و درخواست کمک می کنند عبارتند از :

با وجود عملکرد مناسب خنک کننده درونی و بیرونی، کولر گازی از سرمایش کافی برخوردار نمی باشد.

در هنگام استفاده صدای نا مناسبی از درون کولر گازی به گوش می رسد.

بر روی صفحه نمایش کولر گازی خطاهای خاصی مشاهده می شود.

اواپراتور به عنوان خنک کننده داخلی یخ زده است و از کارایی مناسبی برخوردار نمی باشد.

با وجود روشن بودن کولر گازی در ساعت متمادی، دمای اتاق هیچ‌گونه تغییری نکرده باشد.

عدم پرتاب باد کافی در کولر گازی

ریزش آب از پنل داخلی کولر گازی

گرم بودن باد خروجی از دستگاه

برق گرفتگی بدنه کولر گازی

اتمام شارژ کولر گازی

دستگاه راه اندازی می شود و پی در پی قطع و وصل می گردد.

قسمتی از اواپراتور برفک زده است و سرمای کولر گازی کم شده است.

دستگاه کولر گازی به هیچ عنوان کار نمی کند و حتی چراغ های روی دستگاه داخلی روشن نمی شود.

دستگاه روشن می شود و کار میکند ولی پس از دقایقی فیوز قطع می شود و یا در صورت ادامه کار باد ملایم میوزد.

نگران این مشکلات نباشید. شما می توانید در صورت بروز هر نوع مشکلی برای دستگاه خود با دفتر خدماتی ما تماس بگیرید و مطمئن باشید تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن در کنار شما حضور خواهند یافت و مشکل دستگاه شما را رفع می کنند.پس برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس

 09137800178 تماس بگیرید.

احتمالا برای شما پیش آمده است که برای فرار از گرمای تابستان کولرگازی و اسپلیت وست پوینت خود را روشن کنید اما کولرگازی و اسپلیت شما قادر به خنک کردن هوا نباشد و همچنین باد گرم از آن خارج شود. اما ۳ دلیل مهم از عللی را که باعث ایجاد این مشکل می شود را با هم مرور کنیم:

تنظیم نادرست ترموستات کولرگازی و اسپلیت وست پوینت:
از دلایل رایج برای خنک نکردن کولر گازی وست پوینت تنظیم کردن نادرست ترموستات است. در چنین مواقعی دمای کولرگازی را بر روی مقادیر گوناگونی در 5 تا 6 درجه پایینتر از دمای اتاق یا همان ۲۵ درجه سلسیوس تنظیم کنید و عملکرد کولرگازی را چک کنید. همین طور به روشن شدن کمپرسور و فن بیرونی توجه داشته باشید. در صورتی که ایراد از ترموستات باشد، می تواند علت باد گرم کولر گازی وست پوینت باشد. زیرا در این حالت دستگاه قادر به کار بوده ولی باد سرد نمی دهد.برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.


خرابی یا کثیف بودن کندانسور کولرگازی و اسپلیت وست پوینت:
کندانسور قسمتی از سیستم کولر گازی و اسپلیت وست پوینت است که وظیفه انتقال گرمای مبرد درون لوله ها به هوای محیط بیرونی را دارد بنابراین موجب خنک شدن مبرد درون لوله ها می شود. در صورتی که کندانسور خراب باشد، یا انتقال حرارت از مبرد به هوا به درستی انجام نشود، گاز موجود خنک نشده و در سیکل سرمایش کولر گازی و اسپلیت وست پوینت اختلال به وجود می آید. اگر کندانسور کولرگازی و اسپلیت شما وست پوینت مشکل دارد؛ برای عیب یابی یا در صورت نیاز تعمیر کولرگازی و اسپلیت تان می توانید با کارشناسان و تعمیرکاران مجاز برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 

تماس بگیرید.


کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای هوا کولرگازی و اسپلیت وست پوینت:
هوا و باد خنکی که از کولرگازی وست پوینت به سمت شما جاری می شود، در دو وهله از فیلترهای جداکننده عبور می کند. فیلترهای هوا را می توان در درون پنل داخلی کولرگازی وست پوینت و در پنل بیرونی آن یافت. به مرور زمان ذرات گرد و خاک و آلودگی های موجود در هوا توسط فیلترها جذب می شود و بر روی آنها جمع می شوند. اگر تجمع آلودگی زیاد باشد، می تواند سبب گرفتگی مسیر باد شود. یکی از رایج ترین علل خنک نبودن باد کولر گازی وست پوینت، کثیف بودن فیلترهای هوایی است که به سادگی قابل رفع می باشد.برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

 از دلایل اصلی کار نکردن کمپرسور کولرگازی وست پوینت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قطع شدن سیم یا فیش های کولرگازی و اسپلیت وست پوینت:
یکی از علل کار نکردن کمپرسور کولر گازی و اسپلیت وست پوینت می تواند این باشد که سیم‌ها پس از مدتی کار کردن ممکن است پوسیده شوند و در پی آن قطع شوند که در این صورت توانایی انتقال برق به کمپرسور را نخواهند داشت در نتیجه کمپرسور روشن نخواهد شد.. مورد دیگری که در این رابطه می‌توانیم به آن اشاره داشته باشیم فیش‌هایی است که سیم‌ها به واسطه آن‌ها به کمپرسور وصل می‌شوند. ممکن است فیش‌ها شکسته شده باشند و یا در اثر استفاده در طولانی مدت شل شده باشند و باعث قطع شدن اتصالات کمپرسور شوند و علت اصلی کار نکردن کمپرسور کولر گازی شوند.برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.
اورلود کمپرسور کولرگازی و اسپلیت وست پوینت:
یکی از قطعات درونی کمپرسور اورلود می‌باشد که برای حفاظت از کمپرسور روی آن تعبیه شده است. همچنین بعضی مواقعی که کولر گازی فشار زیادی را در اثر جریان بالا و یا کثیف بودن یونیت خارجی متحمل می‌شود کمپرسور داغ می شود؛ در پی آن اورلود برای محافظت از کمپرسور اتصال آن را قطع کرده و تا زمانی که کمپرسور سرد نشود اجازه کار کردن به آن را نخواهد داد و علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی خواهد شد.
رله فرمان کولرگازی و اسپلیت وست پوینت:
از اجزای دیگر کمپرسور کولر گازی رله فرمان است که ولتاژ بیشتر قطعات کمپرسور کولر گازی را تامین می‌کند. بهتر است قبل از تست بررسی برد الکترونیکی رله فرمان را بررسی کنید و اگر مشکل از آن نبود به برد مراجعه کنید. برای تشخیص اینکه علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی چیست می توانید برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس با عیب یابی کولر گازی شما را تعمیر میکنند:

تعمیرات کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی جنرال در اصفهان ، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان ، تعمیرات کولر گازی پنجره ای در اصفهان ،تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان ، نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در اصفهان ، تعمیر کولر گازی کنوود در اصفهان ، تعمیر کولر گازی سامسونگ اصفهان ، تعمیر کولر گازی آرچلیک در اصفهان ، تعمیر کولر گازی مدیا  در اصفهان ، سرویس کولر گازی هیتاچی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی ای اس آر در اصفهان ، تعمیر کولر گازی زیمنس در اصفهان ، تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.