احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر کولر گازی کنوود در اصفهان

تعمیر کولر گازی کنوود در اصفهان

تعمیر کولر گازی کنوود در اصفهان  توسط بهترین تعمیرکار کولرگازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس انجام می گردد.یکی از شایع ترین مشکلاتی که در روزهای گرم تابستان در محل کار یا زندگی شما ممکن است با ان مواجه شوید از کار افتان یا عیب داشتن کولر گازی تان به دلیل بروز مشکل یا سرویس نکردن ان است. برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

خدماتی که مجوعه احیا سرویس بهترین مرکز تعمیر کولرگازی در اصفهان ارائه می دهد:

 • رفع مشکل روشن نشدن کولر گازی
 • رفع مشکل عدم سرما دهی کولر گازی
 • شارژ گاز کولر گازی کنوود
 • ترمیم سیم کشی های داخلی کولرگازی کنوود
 • حل مشکل سر و صدای زیاد کولر گازی
 • رفع مشکل ترموستات در کولر گازی
 • رفع اختلال نشت آب از کولرگازی کنوود
 • خاموش شدن خودکار کولرگازی
 • روشن و خاموش شدن خودکار کولر گازی کنوود
 • رفع مشکل کاهش سرمایش کولرگازی
 • تعویض فیلتر کولرگازی

۱۰ مشکل شایع کولر گازی کنوود:

کثیف شدن فیلتر هوا

فیلتر هوای کولر گازی کنوود یکی از قطعات هم کولرگازی است که در صورت  عدم سرویس و تمیز نکردن به موقع امکان دارد علاوه بر پایین آوردن عملکرد کولر گازی کنوود به دیگر قطعات کولرگازی شما نیز آسیب وارد کند پس هر چند وقت یکبار برای تمیز کردن آن اقدام کنید.

کاهش سرمایش کولر گازی کنوود

یکی از مشکل شایع کولر گازی کنوود باد گرم زدن کولر گازی کنوود می باشد.به صورت خیلی ساده یک واکنش شیمیایی در سیستم کولر شما باعث میشود که هوا خنک تولید شود، اگر سطح خنک کنندگی آن پایین است این به معنای آن است که یک  مشکلی برای این سیستم به وجود امده است و در ۹۰% موارد ضعف خنک کنندگی به دلیل نشتی گاز کولر گازی کنوود می باشد، در اولین فرصت کولر خود را برسی و نسبت به برطرف کردن این عیب اقدامات لازم را صورت دهید. برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

آیا فن بیرونی (کندانسور) به خوبی کار میکند

فن بیرونی مسئول انتقال گرمای منزل شما به فضای بیرون از خانه می باشد. اگر فن بیرونی به درستی کار نکند سرمای مناسبی نمی تواند جایگزین گرمای منزل شود و باعث خواهد شد که کمپرسور بیش از حد گرم شده و سیکل سرمایش کولر گازی کنوود شما مختل شود. برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

خرابی برد الکتریکی

چهارمین مشکل شایع کولر گازی کنوود یکی از مشکلات رایج خرابی برد فرمانی یا مدار الکتریکی دستگاه است که در صورت بروز مشکل برای این قسمت امکان به وجود امدن هر مشکلی هست ازجمله خاموش شدن کولر گازی کنوود یا طبق برنامه نبودن عملکرد دستگاه و …

مراقب کابل ها باشید  

اگر کولر گازی کنوود گهگاه به صورت خودکار خاموش و روشن میشود به دلیل بالا بودن آمپر مصرفی کولر گازی کنوود ممکن است که با مشکل سیم کشی مواجه باشید. سیم کشی معیوب کولر گازی کنوود خیلی خطرناک بوده و احتمال آتش سوزی وجود دارد.

آبریزی کولر گازی کنوود 

یکی دیگر از مشکل شایع در کولر گازی کنوود که درصد بالایی از مشتریان با ما تماس می گیرند سرریز شدن آب از پنل داخلی کولر گازی کنوود می باشد که این نشانه مسدود شدن راه آب خروجی کولر گازی کنوود است که با سرویس کولر گازی کنوود رفع می شود. البته باید دلایل دیگر را هم بررسی کرد.

وجود برفک روی لوله ها

هفتمین مشکل شایع کولر گازی کنوود برفک زدن لوله های کولر گازی کنوود یا کندانسور نشانه کاهش میزان شارژ گاز دستگاه یا کثیف بودن فیلترها می باشد . بعد از خاموش شدن ، آب شدن یخ ،نشتی به دنبال خواهد داشت ، کولر گازی کنوود را ریست نکنید اگر تمیز کردن فیلترها کمک نکرد کولر را تا حل مشکل روشن نکنید. برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

صدای غیرمعمول  یا لرزش کولر گازی کنوود

یکی از مشکلات و ایرادهای کولر گازی کنوود که باعث وجود مشکل در آسایش میشود صدای غیر معمول کولر گازی کنوود میباشد.این صدای ناهنجار ممکن است از یونیت داخلی(پانل) کولر گازی کنوود باشد,و یا از یونیت خارجی کولر گازی کنوود کندانسور باشد . این صدا های ناهنجار و غیر عادی دلایل مختلفی میتواند داشته باشد,اما بطور کلی و بر حسب مشاهدات مکرر,این صدا میتواند از نا بالانس بودن فن یونیت خارجی کولر گازی کنوود یا فن یونیت داخلی کولر گازی کنوود باشد.و یا اینکه پایه های کمپرسور کولر گازی کنوود لق یا شل شده باشد,که نیاز به آچارکشی داشته باشند.

سیستم تهویه مرکزی روشن نمی شود

یکی دیگر از مشکل شایع کولر گازی کنوود روشن نشدن کولر گازی کنوود می باشد اگر سیستم کولر گازی کنوود مرکزی روشن نمی شود اول سعی کنید ترموستات و کنترل را تنظیم کنید اگر این کار جواب نداد با تکنسین های ما تماس بگیرید تا کولر گازی کنوود را بازدید و تعمیرات لازم را انجام دهند. برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

فن پنل داخلی کولر گازی کنوود کار نمی کند

دهمین مشکل شایع کولر گازی کنوود : اول فیلتر هوا را بررسی کنید اگر مسدود شده شاید خودتان بتوانید تعمیرش کنید . اگر یخ روی کویل سردکننده و لوله های مبرد وجود دارد اجازه دهید یخ آب شود سپس دوباره ببینید که فن کار می کند اگر کار نکرد شاید رله فن یا خود موتور فن خراب است با تعمیرکار کولر گازی کنوود نماس بگیرد. برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

عیب یابی کولر گازی کنوود:

روی صفحه نمایشگر کولر ارور ظاهر می شود

ممکن است روی صفحه نمایشگر کولرتان اروری را ببینید و یا اینکه چراغ های چشمک زدنی را مشاهده کنید که خبر از وجود یک عیب در دستگاه را میدهد : به دفترچه راهنمای ارور همان برند کولرتان مراجعه کنید و بر حسب آن مشکل را رفع نمایید. برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

دستگاه یکسره کار می کند ولی سرمای خوبی ندارد.

برد دستگاه خراب است : باید برد کولر گازی تعمیر شود
مقدار شارژ گاز دستگاه کم است : به مقدار لازم کولر گازی شارژ گاز شود
مسیر لوله های مسی مسدود شده اند: لوله ها را شستشو دهید
کندانسور یا فیلترها کثبف هستد : به شستشو و سرویس بپردازید
کمپرسور از فشار افتاده است : اگر کمپرسور خراب شده است تعویض کنید
خازن دستگاه سوخته است: بعد از حصول اطمینان آن را تعویض کنید یا  برای تعمیر کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور کولر گازی کنوود :

مدل های پرتابل

کد خطا شرح خطا
E1 سنسور دمای محیط چک شود
E2 سنسور پایپ اواپراتور چک شود
E3 پمپ درین چک شود

مدل F

کد خطا شرح خطا
F1 سنسور دمای محیط چک شود
F2 سنسور پایپ اواپراتور چک شود
F3 سنسور پایپ کندانسور چک شود
F4 موتور فن یونیت داخلی چک شود
E0 کارکرد نرمال
P2 قطع کمپرسور در اثر گرمای زیاد
P3 جلوگیری از یخ زدگی

G-floor stand 

کد خطا شرح خطا
E1 سنسور دمای محیط قطع است یا اتصال کوتاه دارد
E2 سنسور کویل اواپراتور قطع است یا اتصال کوتاه دارد
E3 سنسور کویل کندانسور قطع است یا اتصال کوتاه دارد
E6 حفاظت اط یونیت خارجی ) کندانسور (
E8 تجمع گرد و غبار
P4 دمای اواپراتور خیلی پایین یا باالست برای حفاظت کمپرسور
به صورت اتوماتیک خاموش می شود
P5 دمای کندانسور خیلی باالست برای حفاظت کمپرسور به
صورت اتوماتیک خاموش می شود
P9 وضعیت حفاظت از یخ زدگی یا سیستم کنترل کننده هوای گرم
خاموش است

مدل E – CORNER

کد خطا شرح خطا
RUN سنسور پایپ کندانسور چک شود
STANDBAY سنسور دمای محیط چک شود
TIMER سنسور پایپ اواپراتور چک شود
چشمک زدن آرام
TIMER موتور فن یونیت داخلی چک شود
چشمک زن سریع
 

 

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.