احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر یخچال ساید بوش در اصفهان

تعمیر یخچال ساید بوش در اصفهان

تعمیر یخچال ساید بوش در اصفهان توسط احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان و با تجربه 25 سال در زمینه تعمیرات یخچال بوش و دارا بودن متخصص ترین و کار آزموده ترین تعمیرکاران یخچال بوش انجام می گردد . این مرکز تمامی مشکلات و خرابی های یخچال بوش را عیب یابی و برطرف می نماید. ازجمله:

 • روشن نشدن یخچال بوش
 • خنک نکردن قسمت یخچال یا فریزر
 • هشدارهای پی در پی
 • صدای زیاد یخچال بوش
 • شارژ گاز یخچال بوش
 • خرابی کمپرسور یا موتور یخچال
 • رفع مشکل اواپراتور یخچال بوش
 • تعمیر و تنظیم سنسورهای حرارتی
 • تعمیر و تعویض تایمر
 • تعویض المنت یا هیتر دیفراست
 • تعویض برد الکترونیکی یخچال
 • تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش
 • تعمیر برد یخچال بوش

مهم ترین ایرادات یخچال ساید بوش :

چه موقعی باید فیلتر های یخچال و ساید بای ساید بوش را تعویض کرد؟

دو مدل فیلتر در ساید بای ساید بوش نیاز به تعویض دارد . فیلتر داخلی که از ورود املاح و ناخالصی مضر به داخل دستگاه جلوگیری می کند و فیلتر خارجی که وظیفه بهبود کیفیت آب را دارد . فیلتر خارجی سبک های مختلفی دارد که با توجه به سلیقه کاربر استفاده می شود . اما فیلتر داخلی فقط یک مدل بوده و بسته به ورژن ساید بوش شما متفاوت است . هر ۶ماه یکبار این فیلترها می بایست تعویض گردد.

 

کشوی ساید بای ساید دچار شکستگی شده است؟

به شما توصیه می کنیم که در حفظ و نگه داری لوازم زینتی ،کشوها و ……..دقت فرمایید زیرا در اکثر موارد این لوازم جز لوازم لوکس و خاص محاسبه شده و در اکثر مواردنایاب و قیمتی غیر واقعی دارد. در این موارد راه حلی جز تعویض کشو نیست. برای تعویض بهتر است قطعه را به صورت اورجینال و از نمایندگی بوش تهیه کنید. جهت استعلام با تعمیر آنلاین تماس بگیرید

 

چرا داخل کشوی یخچال بوش آب جمع می شود؟

یکی از ایرادات متداول یخچال فریزر BOSCH این است که در کشوی یخچال و یا فریزر آب جمع می شود. علت اصلی بروز این عیب ، آسی به سیستم تخلیه آب ، مخزن جمع آوری آب و یا المنت یخچال فریزر بوش می باشد که نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد . تنها اقدامی که خود مشترک می تواند انجام دهد و راه حل احتمالی رفع این مشکل است ، این است که لوله تخلیه آب که در کف و در پشت پایین ترین کشو قرار دارد را با یک نی تمیز و سرویس نمایید.

 

مهم ترین ارورهای یخچال ساید بوش :

ارور E01 یا E1  یخچال بوش

ارور E01 در یخچال بوش نشان دهنده خرابی سنسور دمای یخچال می باشد. سنسور دما معیوب شده است. ابتدا آن را بررسی کنید. سوکت سنسور را یک بار بیرون بیاورید و مجددا بزنید. سنسور دما در بالا سمت راست قرار دراد. اگر مشکل برطرف نشد باید سنسور یخچال تعویض گردد. برای تعویض سنسور یخچال بوش با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال بوش تماس بگیرید.

ارور E02 یا E2 یخچال بوش

ارور E02 در یخچال بوش نشان دهنده خرابی سنسور دمای فریزر می باشد. سنسور فریزر را بررسی کنید. اگر به هر طریقی کار نکرد باید آن را تعویض نمایید. سنسور دمای فریزر، دمای فریزر را در دیسپلی یا نمایشگر نشان می دهد. در صورت خرابی سنسور دمای فریزر، دما فریزر درست نشان داده نمی شود. برای تعمیر ارور E02 و تعویض سنسور دمای فریزر باما تماس بگیرید.

ارور E03 یا E3 یخچال بوش

ارور E03 در یخچال بوش نشان دهنده وجود مشکل در سنسور دما کشوی داخل یخچال می باشد. برای برطرف کردن مشکل ابتدا برق یخچال را به مدت 1 دقیقه قطع کنید. سپس سنسور کشوی داخل یخچال را در بیارید. مجددا سنسور را وصل نمایید. برق یخچال را وصل کنید. اگر مشکل حل شد که چه بهتر! اگر مشکل شما برطرف نشد با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال بوش در اصفهان تماس بگیرید. 

 

ارور E05 یا E05 در یخچال بوش

ارور E05 در یخچال بوش اشاره به این دارد که یخچال شما باید کاملا سرویس شود و یا ممکن است سنسور دما در قسمت دیفراست یخچال مشکل داشته باشد. پیشنهاد می کنیم برای حل مشکل از نمایندگی مجاز کمک بگیرید.

ارور E10 یخچال بوش

ارور E10 در یخچال بوش بیانگر این است که ماژول برد اصلی یخچال معیوب شده است. این ارور بسیار خطرناک و هزینه بر است. در صورت مشاهده این ارور فورا یخچال را خاموش کنید. و با تکنیسین تعمیر یخچال بوش تماس بگیرید. هرگونه سهل انگاری باعث بروز خسارات بسیاری به یخچال می گردد. توجه کنید که برای اطمینان بیشتر یخچال را حتما از برق بیرون بکشید.

ارور E11 یخچال بوش

ارور E11 در یخچال بوش نشان دهنده وجود مشکل در ماژول برد اصلی دیسپلی یا نمایشگر یخچال می باشد. تعویض و تعمیر این مورد کار تخصصی می باشد. برای انجام هرگونه تعویض و تعمیر حتما از متخصص و تکنیسین تعمیر یخچال بوش در اصفهان کمک بگیرید. اگر این مشکل ادامه داشته باشد ممکن است کل نمایشگر بسوزد. 

ارور E15 یخچال بوش

ارور E15 در یخچال بوش نشان دهنده وجود خطا یا مشکل در سنسور محیطی یخچال می باشد. سنسور محیطی مستقیما به دیسپلی یخچال متصل است و دمای محیط را نشان می دهد. در این صورت دمای محیط یخچال ممکن است نشان داده نشود. یا به صورت اشتباه نشان داده شود.

ارور E20 یخچال بوش

ارور E20 در یخچال بوش نشان دهنده وجود خطا و مشکل بین برد الکتریکی اصلی دستگاه و برد اصلی دیسپلی یخچال می باشد. در این صورت اطلاعات و دستورات به درستی از برد الکتریکی دریافت نمی گردد. ممکن است دیسپلی یخچال در  نشان دادن دما یخچال و فریزر دچار مشکل شود. همچنین ممکن است اطلاعات ضروری دیگر از برد الکتریکی اصلی یخچال دریافت نگردد. مشکل را به تکنیسین تعمیر یخچال بوش ارجاع دهید.

ارور E21 یخچال بوش

ارور E21 در یخچال بوش نشان دهنده وجود مشکل در ارتباط بین برد الکتریکی اصلی یخچال و یخساز یا دیسپنسر آب می باشد. در این صورت ممکن است یخساز یا دیسپنسر آب به صورت مقطعی کار کند. یا کلا کار نکند. یا خاموش روشن شود. در هر صورت مشکل جدی می باشد و باید حتما تکنیسین تعمیر یخچال بوش یخچال را تعمیر نماید. ارور E21 یکی از از ارور یخچال بوش می باشد که دارای درجه اهمیت بالایی است.

ارور F1 یخچال بوش

ارور F1 در یخچال بوش بیانگر خرابی سنسور فریزر می باشد. سنسور فریزر اطلاعات مهمی از سالم بودن و دمای داخل فریزر را به برد اصلی دستگاه منتقل می نماید. سنسور فریزر باید تعویض گردد. در غیر این صورت ممکن است دمای فریزر اصلا درست نشان داده نشود. بهترین روش برای حل مشکل شما این است که با تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال بوش تماس بگیرید. احیا سرویس به عنوان معتبرترین تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر در اصفهان آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

ارور F3 یخچال بوش

ارور F3 در یخچال بوش نشان دهنده وجود خطا در سیستم دیفراست یا یخ زدایی می باشد. ارور F3 نشان می دهد که زمان دیفراست بیشتر از حد معمول بوده است. ممکن است سنسور دیفراست مشکل پیدا کرده باشد. همچنین المنت و ترموفیوز نیز ممکن است معیوب شده باشد. یکی از نشانه های ارور F3 این می باشد که یخچال یا فریزر گرم می باشد. و سرمای مورد نظر را ندارد.

ارور R1 یخچال بوش

ارور R1 در یخچال بوش نشان دهنده خرابی سنسور یخچال می باشد. سنسور یا حسگر یخچال باید تعویض گردد. تعویض سنسور یخچال کار فنی و تخصصی می باشد. برای انجام بهتر و مطمئن حتما با تکنیسین تعمیر یخچال فریزر تماس بگیرید. اگر سنسور یخچال تعویض نگردد باعث می شود کارایی یخچال پایین بیایید.

ارور RT یخچال بوش

ارور RT در یخچال بوش نشان دهنده خرابی و وجود مشکل در سنسور محیطی (Environmental sensor) می باشد. اگر سنسور محیطی تعویض نگردد باعث می شود یخچال نتواند دمای محیط اطراف خود را تشخیص دهد. این امر بر روی کمپرسور یا موتور یخچال تاثیر می گذارد. ارور RT را جدی بگیرید.

ارور D1 یخچال بوش

ارور D1 در یخچال بوش نشان دهنده وجود خطا در سنسور دیفراست است. سنسور دیفراست وظیفه تشخیص زمان دیفراست و شروع و پایان دیفراست را بر عهده دارد. هرگونه مشکلی در سنسور دیفراست باعث می شود که ارور D1 بر روی نمایشگر نشان داده شود.


سنسور دیفراست

ارور DF یخچال بوش

ارور DF در یخچال بوش بیانگر وجود ایراد در کلید فریزر می باشد. می توانید کلید درب یا دکمه درب فریزر را تعویض کنید تا مشکل برطرف گردد. در صورتی که نتوانستید مشکل را برطرف نماید با تکنیسین تعمیر یخچال فریزر تماس بگیرید.

ارور EF یخچال بوش

ارور EF در یخچال بوش نشان دهنده وجود خطا سیستم سنسور شمارنده آب می باشد. باید لوله آب ورودی به یخچال را بررسی نمایید. همچنین فیلتر آب را بررسی کنید. در صورت حل نشدن مشکل با ما تماس بگیرید.

ارور ET یخچال بوش

ارور ET در یخچال بوش نشان دهنده خرابی کلید یخساز یخچال می باشد. باید یخساز یخچال بررسی شود. یخساز وظیفه ساختن یخ در یخچال را بر عهده دارد. اگر مشکل برطرف نشود ممکن است یخچال کلا نتواند یخ تولید کند. بهتر است مشکل را به تکنیسین تعمیر یخچال بوش اصفهان ارجاع دهید.

 

مرکز تعمیرات یخچال بوش از شما میخواهد با رعایت توصیه های بالا از پرداخت هزینه ی اضافی جهت تعمیر یخچال فریزر بوش یا تعمیر یخچال ساید بوش در اصفهان جلوگیری کنید.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ  ، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان ، بهترین تعميرکار لباسشويي ال جي اصفهان ، تعميرکارماشين لباسشويي ال جي اصفهان .

 

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.