احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک اصفهان

تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک اصفهان

تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک در اصفهان با بیش از یک دهه تجربه در احیا سرویس مرکز تعمیر انواع لوازم خانگی توسط بهترین تعمیرکار یخچال ساید جنرال الکتریک در اصفهان در خدمت شما مشتریان عزیز است .ما با تکیه بر تکنسین های با تجربه خود و تجهیزات کامل به شما این اطمینان را خواهیم داد مشکل یخچال ساید جنرال الکتریک شما را حل خواهیم نمود.

یکی از بهترین برندهای یخچال های آمریکایی در ایران، برند معتبر جنرال الکتریک می باشد که به خاطر وجود کیفیت بالا در محصولات یخچال و همچنین ساید بای سایدهای جنرال الکتریک، این برند می تواند یکی از اولین انتخاب هایی می باشد که شما برای خرید یخچال یا ساید بای ساید می توانید مدنظر داشته باشید فراموش نکنید جهت تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک درمحل اصفهان با ما تماس بگیرید.

درباره برند جنرال الکتریک :

شروع فعالیت‌های جنرال الکتریک و شکل‌گیری آن، در واقع به سال ۱۸۹۲ باز می‌گردد، که ادغام شرکت ادیسون با مشارکت توماس هاستون، شرکت جنرال الکتریک را پدید آورد و چارلز کافین به عنوان مدیرعامل شرکت تازه تاسیس یافته تا سال ۱۹۱۲ رهبری آن را برعهده گرفت.

در ۱۸۹۶ شرکت جنرال الکتریک در ۱۲ شرکت برتر معرفی شده در میانگین صنعتی داو جونز جای گرفت و اکنون پس از ۱۱۵ سال همچنان در این فهرست جای دارد. این شرکت در سال ۱۹۳۵ به‌عنوان یکی از ۲۰ شرکت برتر در بازار بورس لندن معرفی شد.

مشکلات متداولی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک:


1. صدای زیاد ساید بای ساید جنرال الکتریک .
2. خاموش نشدن و یکسره کار کردن ساید جنرال الکتریک .
3. فرسوده شدن نوار دور درب ساید بای ساید جنرال الکتریک .
4. داغ شدن بیش از حد بدنه و موتور ساید جنرال .
5. فریزر یخچال منجمد نمی‌کند .
6. یخچال فریزر برفک می‌زند و دیفراست نمی‌کند .
7. فن ساید بای ساید کار نمی‌کند .
8. ساید بای ساید روشن نمی‌شود .
9. موتور یخچال کار نمی‌کند .
10. صفحه دیجیتالی ساید بای ساید خراب شده است .
11. برد الکترونیکی ساید بای ساید خراب شده است .
12. سنسور یخچال عمل نمی‌کند .
13. یخچال نشتی آب دارد.
14. بدنه یخچال برق دارد.

کد خطای یخچال فریزر جنرال الکتریک :

ممکن است یخچال فریزر جنرال الکتریک شما اروری بدهد و شما معنی و مفهوم آن ارور را متوجه نشوید از همین رو در این مطلب  قصد داریم علت و نحوه رفع ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک یا همان کد خطای یخچال فریزر جنرال الکتریک را به صورت کامل برای شما شرح دهیم درصورت امکان قطعه خراب در هر ارور را معرفی کنیم تا شما به راحتی و بدون نیاز به تعمیرکار مشکل یخچال خود را برطرف کنید.

ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک

شما پس از مطالعه این مطلب تا حد زیادی قادر خواهید بود بدون نیاز به تعمیرکار ویا نمایندگی تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک در اصفهان مشکلات مربوط به یخچال خود را حل کنید.

 

ارور 89 یا 88 یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور 89 یا 88 یخچال فریزر جنرال الکتریک: امکان نوسان شدید برق / مسأله الکتریکی

رفع عیب کد خطای  89 یا 88 یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • نمایشگر را با قطع جریان برق یخچال به مدت 5 دقیقه خاموش کرده و بعد دوباره آن را به برق وصل کنید. صفحه کنترل ممکن است یک نوسان شدید برقی را تجربه کرده باشد.
 • بخش های تعویضی: برای راه اندازی مجدد یا خرابی صفحه کنترل، آن را از برق بکشید.

 

ارور CC یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور CC یخچال فریزر جنرال الکتریک: دمای فریزر خیلی گرم است.

رفع عیب کد خطای  CC یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • دمای فریزر بیش از 120 دقیقه بالاتر از حدّ نرمال دمایی بوده است. کنترل ها را مطابق با دستورالعمل ه در دفترچه راهنمای یخچال جنرال الکتریک تان تنظیم کنید. در یخچال و فریزر را کاملاً ببندید. در صورت نیاز، واشرهای در را تعویض کنید. دکمه کنترل سیستم را برای از بین بردن کد خطا فشار دهید.
 • قسمت های تعویضی: واشر در

 

ارور CI یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور CI یخچال فریزر جنرال الکتریک: یخساز به درستی کار نمی کند.

رفع عیب کد خطای  CI یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • تمیز کردن تکه های یخ از قالب یخ. اگر قالب یخ با آب پُر نشود، محفظه آب را به یخساز تغییر دهید. چنانچه که شما آب را به صورت عمدی خاموش می کنید، محفظه یخ را هم خاموش کنید. دکمه کنترل سیستم را فشار دهید تا کد خطا از بین برود و خطاهای دیگر سیستم را چک کنید. اگر کد CI دوباره ظاهر شود، مجموعه کامل یخساز را تعویض کنید.
 • قسمت های تعویضی: مجموعه کامل یخساز

 

ارور dE یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور dE یخچال فریزر جنرال الکتریک: ارور سیستم یخ زدایی

رفع عیب کد خطای  dE یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • چرخه یخ زدایی به مدت بیشتر از 48 ساعت طول نمی کشد. یخچال را از برق بکشید و هرگونه سیم سست را در سیستم یخ زدایی دوباره وصل کنید. در صورت لزوم مهار سیم کشی را تعویض کنید. اگر گرم کن یخ زدایی آسیب دیده است آن را تعویض کنید. ممکن است برای یخچال طبیعی باشد که به مدت بیشتر از 48 ساعت بدون یخ زدایی کار کند. در صورتیکه در منطقه ای عمل کند که زیر 55 درجه فارنهایت باشد. با فشردن دکمه کنترل سیستم کد را صفر کنید.
 • قسمت های تعویضی: اجزای سیستم یخ زدایی.

 

ارور DF یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور DF یخچال فریزر جنرال الکتریک: هیچگونه شار جریان در طول مدار یخ زدایی در 48 ساعت وجود ندارد.

رفع عیب کد خطای  DF یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • گرم کن یخ زدایی، ترموستات یخ زدایی و تایمر یخ زدایی را کنترل کنید. دکمه کنترل سیستم را بفشارید تا کد خطا از بین برود.
 • قسمت های تعویضی: گرم کن یخ زدایی، ترموستات یخ زدایی یا تایمر یخ زدایی.

 

ارور E2 یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور E2 یخچال فریزر جنرال الکتریک: خطای صفحه کنترل اصلی

رفع عیب کد خطای  E2 یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • چک کردن مهار سیم کشی برای صفحه کنترل اصلی
 • قسمت های تعویضی: صفحه کنترل اصلی

 

ارور FF یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور FF یخچال فریزر جنرال الکتریک: چک کردن غذاهای یخ زده برای آب شدن یخ

رفع عیب کد خطای  FF یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • دمای فریزر برای بیشتر از 2 ساعت بالاتر از حدّ نرمال بوده است. اطمینان حاصل کنید که درهای یخچال و فریزر بسته هستند. در صورت نیاز، واشرهای در را عوض کنید. دکمه کنترل سیستم را فشار دهید تا کد خطا از بین برود و سایر خطاهای سیستم را چک کنید. چنانچه کد PF و بعد کد FF ظاهر شود، این حالت بیشتر ناشی از نقص برق است. تا حدّ امکان در یخچال و فریزر را بسته نگه دارید تا به دماهای داخلی این امکان را بدهید که به حدّ نرمال برگردند.
 • قسمت های تعویضی: واشر در.

 

ارور HRS یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور HRS یخچال فریزر جنرال الکتریک: تأخیر دستگاه در یخ زدایی

رفع عیب کد خطای  HRS یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • صفحه اصلی/ چک کردن مهارهای سیم کشی
 • قسمت های تعویضی: صفحه اصلی یا مهار سیم کشی

در صورتی که هر یک از مشکلات فوق را مشاده کردید با احیا سرویس مرکز تعمیرات یخچال ساید جنرال الکتریک اصفهان تماس بگیرید تا مشکل شما در اسرع وقت مرتفع گردد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک در اصفهان ، بهترین تعمیرکار یخچال ساید جنرال الکتریک در اصفهان ، نمایندگی تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک در اصفهان ، تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک درمحل اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید جنرال الکتریک اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.