احیا سرویس

بلاگـ

تعمیر یخچال ساید دوو در اصفهان

تعمیر یخچال ساید دوو در اصفهان

تعمیر یخچال ساید دوو در اصفهان اگر به دست متخصص آن انجام شود؛ به مراتب نتایج بهتری را نصیب شما خواهد کرد. تعمیر یخچال دوو در اصفهان باید ویژگی های بخصوصی داشته باشد؛ تا بتواند کلیه نیاز هایتان را رفع نماید.

عیب یابی و تعمیر به ظاهر دو کلمه ی ساده هستند، که شاید هر تعمیرکاری از پس مرحله ی اول به خوبی برنیاید. این مشکل از عدم شناخت برمی آید. در صورتیکه تعمیر کار حرفه ای و اصطلاحا همه فن حریفی را برای تعمیر یخچال دوو خود انتخاب کنید؛ خیالتان از بابت تمامی جوانب کار آسوده خواهد ماند. که در ادامه تمامی این جوانب را به دقت بررسی خواهیم کرد.

پس ریسک کردن در چنین حالتی، و با وجود چنین مشکلاتی هرگز جایز نیست. آزمون و خطا در تعمیرات یخچال ساید دوو در اصفهان مساوی با بروز عیوب و دردسرهایی است که ممکن است برای خیلی از افراد گران تمام شود. بهترین تعمیرکار یخچال دوو در اصفهان کسی است که طبق آموخته های قبلی عمل نمی کند. می داند که سرعت و دقت در انجام تعمیرات حرف اول را می زنند. علاوه بر آن، وی هر ساله دوره های آموزشی مربوط به این حوزه را خواهد آموخت. و با بروز ترین تجهیزات و قطعات برای تعمیر یخچال دوو شما در محل حاضر است.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید دوو در اصفهان  با استفاده از تعمیرکاران احیا سرویس  در محل عیب یابی و رفع عیب میشود ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، راهنمای فارسی استفاده از ساید دوو ، علت ارور نمایان شده بر روی صفحه نمایش و راهنمای رفع کد خطا را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان بهره مند شوید .

ارور های یخچال ساید دوو :

کد خطا یا ارور F1 یخچال دوو

دلالت بر مشکل سنسور فریزر دارد. علت بروز خطا ایراد در سنسور فریزر یخچال، قطع بودن اتصالات و یا اتصال کوتاه در مدار است. اسن سنسور کمپرسور یا فن فریزر را کنترل می کند که ۲۵ دقیقه روشن و ۲۵ دقیقه خاموش می شود. اگر سنسور فریزر سالم باشد، خطا بصورت خود به خود برطرف می شود.

کد خطا یا ارور r1 یخچال دوو

مشکل در سنسور یخچال وجود دارد. علت خطا می تواند خرابی سنسور، قطع بودن سیم ها و یا اتصال کوتاه در مدار است. سنسور شرایط دمای محیط را کنترل می کند. اگر سنسور یخچال سالم باشد، خطا بصورت خود به خود برطرف می گردد.

کد خطا یا ارور rt یخچال دوو

این ارور به سنسور دمایی یخچال مربوط است. خرابی سنسور، قطعی سیم و یا اتصال کوتاه می توانند دلایل احتمالی بروز خطا باشند. این سنسور عملکرد عادی دستگاه را کنترل می نماید.

کد خطا یا ارور d1 یخچال دوو

ایراد در سنسور دیفراست وجود دارد. خرابی خود سنسور، قطع بودن سیم ها و یا اتصال کوتاه در مدار دلیل بروز خطا می باشند. سنسور، محدودیت زمانی ۳۰ دقیقه ای دیفراست را کنترل می کند. در صورتی که سنسور دیفراست ایرادی نداشته باشد، خود به خود ارور برطرف می گردد.

کد خطا یا ارور dr یخچال دوو

این خطا به باز بودن درب یخچال مربوط است. همچنین ممکن است هر یک از ارورهای dF، dR و dH بر روی نمایشگر نشان داده شوند که به ترتیب خطای باز بودن درب فریزر، درب یخچال و درب هوم بار را گزارش می کنند. این ارورها در حالتی که درب بیش از ۱ دقیقه باز مانده باشد، نشان داده می شود. سوئیچ قفل درب باید بررسی گردد.

کد خطا یا ارور C1 یخچال دوو

این ارور به برنامه غیر عادی مرتبط است. در صورتی که کمپرسور بیش از ۳ ساعت کار کند در حالیکه دمای سنسور دیفراست بیش از -۵ درجه باشد. هر گاه دما به زیر -۵ درجه برسد، ارور محو می گردد.

کد خطا یا ارور F3 یخچال دوو

این ارور به بازگشت به حالت عادی پس از دیفراست مربوط است. در صورتی که درب بیش از یک دقیقه باز باشد. احتمالا میکروسوئیچ درب معیوب است و باید تعویض گردد.

کد خطا یا ارور d2 یخچال دوو

این خطا مربوط به حالت اجباری دیفراست برای A/C می باشد. ابتدا دستگاه را بر روی حالت قفل باز قرار دهید. سپس دکمه تنظیم یخچال را ۵ بار فشار دهید در حالی که دکمه تنظیم فریزر را بطور همزمان فشار می دهید. در صورتی که دمای سنسور دیفراست بالاتر از ۱۰ درجه باشد، حالت اجباری دیفراست برای A/C به اتمام می رسد.

کد خطا یا ارور E1 یخچال دوو

این خطا مربوط به سنسور یخ سازی می باشد. دلیل بروز آن خرابی سنسور و یا قطعی سیم یا اتصال کوتاه در مدار سنسور می باشد.

کد خطا یا ارور EF یخچال دوو

خطای مورد نظر به سنسور جریان مرتبط است. هرگاه پس از گذشت مدت زمانی، جریان یا پالسی از طرف یخچال تشخیص داده نشود، یا مقدار آن زیر ۱۰ واحد باشد و درحالیکه شیر تامین آب باز باشد، ارور نمایش داده می شود.

کد خطا یا ارور Et یخچال دوو

این ارور مربوط به سنسور توازن یخچال است. در صورت خرابی، تعویض سنسور می بایست انجام گیرد.

کد خطا یا ارور E9 یخچال دوو

این ارور به خطای تامین آب اشاره دارد.

کد خطا یا ارور EA یخچال دوو

این ارور به خطای یخ سازی و انداختن پیوسته آن اشاره دارد. هنگامی که ۳ بار متوالی افتادن یخ تشخیص داده می شود. در این حالت سنسور SW نیز خطا می دهد. می بایست بخش یخ سازی را متوقف کنید. در حالتی که سنسور SW به حالت عادی بازگشته، دکمه پاور را فشار اده و این بخش را ریست نمایید.

عیب یابی یخچال ساید دوو:

1.یخچال فریزر کار نمی‌کند

در برخی موارد که یخچال شما به صورت کلی روشن نمی‌شود و کار نمی‌کند برای عیب یابی یخچال فریزر باید به چند نکته مهم توجه کنید که در ادامه برای شما توضیح داده خواهند شد.
در اولین مرحله از عیب یابی یخچال فریزر باید پریز برق را بررسی کنید و مطمئن شوید که دوشاخه به برق متصل است در صورتی که دوشاخه به پریز وصل بود و بازهم یخچال کار نکرد باید پریز برق را به وسیله فاز متر و یا یک وسیله برقی کوچک امتحان کنید در صورت که وسیله برقی روشن شد مطمئنا ایراد از خود یخچال فریزر است.
برای عیب یابی یخچال فریزر پس از توجه به مراحل قبل باید بدانید که ایراد از برد و یا قطعات الکترونیکی یخچال فریزر است و باید آن را بررسی و تعمیر کنید.
بهتر است این مرحله از تعمیر یخچال ساید در اصفهان دوو  را به تعمیر کاران حرفه ای بسپارید.

2. کمپرسور یخچال فریزر داغ می‌شود

عیب یابی یخچال فریزر در مواقعی که کمپرسور یا موتور آن داغ می‌کند یکی از موارد مهم است که در اثر خرابی فن خنک کنند، کمپرسور یا کندانسور مشاهده خواهد شد.
داغ شدن موتور یکی از امور طبیعی است که در صورت داغ شدن زیادی و غیر طبیعی باید به آن مشکوک شوید و برای عیب یابی یخچال فریزر اقدام کنید چرا که در صورت بی توجهی به آن در طولانی مدت باعث سوختن موتور یا کمپرسور خواهد شد و هزینه سنگینی جهت خریداری موتور یا کمپرسور باید بپردازید.

3. برفک زدن یخچال فریزر

یکی دیگر از مواردی که باعث بروز اختلال در عملکرد فریزر می‌شود برفک زدن یخچال فریزر می‌باشد که در ادامه با علت برفک زدن یخچال و راه حل برطرف کردن آن آشنا می‌شوید که باید عیب یابی یخچال فریزر برای آن انجام شود تا بتوانیم از آن جلوگیری کنیم.
علت برفک زدن یخچال فریزر وارد شدن هوای مرطوب و گرم محیط اطراف به درون یخچال است که با برخورد آن‌ها به هم رطوبت و گرما یخ زده و باعث بروز برفک درون یخچال فریزر خواهد شد.
برای عیب یابی یخچال فریزر و رفع آن باید به مکان برفک‌ها توجه کنید اگر برفک در اطرف درب باشد باید بدانید که واشر درب پاره است یا درب به درستی بسته نمی‌شود که در این صورت باید واشر را تعویض کنید و یا مشکل درب را برطرف کنید.
در برخی موارد علت برفک زدن یخچال کم بودن دمای یخچال است که در این حالت برفک در تمام قسمت‌های یخچال مشاهده می‌شود.

4. یخچال فریزر صدای زیادی می‌دهد

در برخی موارد مشکل به وجود آمده در یخچال فریزر شما صدای زیاد  و غیر طبیعی آن می‌باشد که برای عیب یابی یخچال فریزر باید به نکات زیر توجه کنید و برای دریافت اطلاعات بیشتر و جامع به مقاله علت صدا دادن یخچال فریزر و ساید بای ساید مراجعه کنید.
در این بخش باید بدانید که علت صدای یخچال فریزر شما می‌تواند برخورد پره‌های فن اوپراتور با برفک باشد و یا کثیفی فن‌ها در اثر سرویس نکردن یخچال در طولانی مدت باشد.
یکی دیگر از عیب یابی یخچال فریزر می‌تواند وابسته به موتور یخچال باشد.
موتور یخچال در اثر فرسودگی و یا روغن کاری نشدن در طولانی مدت می‌تواند صدای زیادی از خود تولید کند که راه حل برطرف کردن آن سرویس یخچال فریزر می‌باشد.

5. بو دادن یخچال فریزر

در بیشتر موارد یخچال فریزر شما بوی بدی از خود ساطع می‌کند در این صورت این بو ناشی از قرار دادن غذاها و مواد غذایی‌های فاسد و کپک زده می‌باشد.
برای عیب یابی یخچال فریزر و رفع آن باید یخچال را به صورت کامل تمیز کرده.
جوش شیرین را درون یک ظرف درب باز درون یخچال گذاشته و پس از سه ماه آن را تعویض کنید.
ظروف و مواد غذایی را بدون وجود هیچ گونه روزنه بسته بندی کنید.

چند توصیه در مورد نگهداری از یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو:

مرکز تعمیر یخچال دوو در اصفهان برای اینکه شما یخچال با طول عمر بالاتری داشته باشد چند نکته بیان می کنند.

با رعایت این چند نکته ی متخصصان تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیرات ساید بای ساید دوو در اصفهان می توانید طول عمر یخچال را بالا ببرید:

  • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو توصیه می کنند که هر 6 ما تا 1 سال به سرویس سالیانه یخچال توسط متخصصان تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو بپردازید.
  • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو توصیه می کنند از قرار دادن یخچال دوو در کنار اجسام داغ خودداری کنید.
  • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو توصیه می کنند از قرار دادن چیز های بسیار داغ در یخچال و یا فریزر خودداری کنید.
  • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو توصیه می کنند در صورت ایجاد کوچکترین مشکل با متخصصان تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو تماس بگیرید.
  • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو توصیه می کنند یخچال را در حالت تراز و مناسب قرار دهید.
  • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو توصیه می کنند در فصل گرم دمای یخچال را در حالت ماکزیمم و در فصل تابستان در حالت مینیموم قرار دهید.
  • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو توصیه می کنند بیش از اندازه درب یخچال و یا فریزر را باز نگذارید.
  • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو توصیه می کنند جهت تعمیر یخچال فریزر دوو و یا تعمیر ساید بای ساید دوو از متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو کمک بگیرید.
  • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو توصیه می کنند فاصلهی یخچال با دیوار کمتر از 2 سانت نباشد.

مرکز تعمیرات یخچال دوو از شما میخواهد با رعایت توصیه های بالا از پرداخت هزینه ی اضافی جهت تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو جلوگیری کنید.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ  ، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان ، بهترین تعميرکار لباسشويي ال جي اصفهان ، تعميرکارماشين لباسشويي ال جي اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.