احیا سرویس

بلاگـ

سرویس کولر گازی سامسونگ در اصفهان

سرویس کولر گازی سامسونگ در اصفهان

سرویس کولر گازی سامسونگ در اصفهان توسط بهترین سرویس کار کولرگازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس انجام می گردد.یکی از شایع ترین مشکلاتی که در روزهای گرم تابستان در محل کار یا زندگی شما ممکن است با ان مواجه شوید از کار افتان یا عیب داشتن کولر گازی تان به دلیل بروز مشکل یا سرویس نکردن ان است. برای سرویس کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

چرا سرویس کولر گازی سامسونگ در اصفهان از اهمیت بالایی برخوردار است؟

همان طور که می دانید یکی دیگر از خدمات کولر گازی که به آن باید توجه زیادی شود شستشو و بازدید دوره ای کولر گازی می باشد.

شستشو و سرویس کولر گازی سامسونگ ساده ترین کار ممکنی می باشد که می توانید برای افزایش راندمان و کارایی یک کولر گازی انجام داد، اما متاسفانه عده ای این اقدام را کاری بیهوده تلقی کرده یا به علت مشاغل کاری از آن غافل می شوند.

مرکز سرویس کولرگازی در اصفهان  با ارائه ی خدمات کولر گازی در واقع از ایجاد خسارات جبران ناپذیر یا پرداخت هزینه های سنگین برای انجام  تعمیر کولر گازی در اصفهان جلوگیری می کند.

سرویس کولر گازی سامسونگ در اصفهان:

برای استفاده از کولر گازی سامسونگ فقط نباید آن را خریداری کرده و نصب کنید چرا که اگر در مدت طولانی سرویس کولر گازی سامسونگ را انجام ندهید حتما باید به تعمیر کولر گازی سامسونگ با هزینه بیشتر بپردازید.علاوه بر این که سرویس دوره ای کولر گازی باعث می شود تا باد خروجی دستگاه کیفیت خیلی بهتری داشته باشد .

مطابق با آمارها حداقل 15 درصد نیز در مصرف انرژی تنها با یک بازدید دوره ای کولر گازی صرفه جویی خواهد شد.معمولا سرویسکار ماهر کولر گازی ضمن شستشوی پنل داخلی و خارجی و همچنین گرد گیری و رسوب زدای دستگاه  موضوعاتی همچون محکم بودن قطعات، تست ترموستات کولرگازی سامسونگ، تست فیوزها، تست موتور و پروانه ها، کنترل دما ، کنترل راه های خروج و ورود هوا، کنترل نشتی ، فن ، صدای کولر و ... را تست می کند.
البته مواردی همچون میزان فشار گاز کولر، بالانس بودن جای پنل خارجی، تراز بودن پنل داخلی ، و ... هم از مواردی هستند که معمولا سرویسکار در سرویس دوره ای بازدید می کند.

ضمن اینکه تمیز بودن قطعات داخلی کولر گازی امکان مشکلات فنی و نیاز به تعمیر کولر گازی سامسونگ را تا حدود زیادی کاهش خواهد داد و اگر هم نیاز به تعمیر احساس شود این تعمیرات بسیار جزئی تر از زمانی خواهد بود که خود دستگاه با نشان دادن ارور و یا شواهد ظاهری عیب خود را بازگو کند که معمولا در این حالت تعمیرات کلان تر و پر هزینه تر می شود.
در این بخش قصد داریم چگونگی سرویس کولر گازی سامسونگ را برای شما توضیح دهیم با ما همراه باشید.

مراحل سرویس کولر گازی سامسونگ در اصفهان:

1. در ابتدا قبل از انجام هر کاری باید ایمنی را رعایت کرده و کولر گازی را از برق خارج کنید.

2. در مرحله اول سرویس کولر گازی سامسونگ باید قاب جلوی کویل را باز کرده و فیلترها را خارج کنید
در صورت لزوم آن‌ها را شستشو داده و یا تعویض کنید.

برای سرویس کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید. تا از اسیب های وارده به دستگاه جلوگیری شود.

3. در مرحله بعدی باید کویل‌ها را آغشته به شیشه پاک کن و یا یک مواد شوینده کنید و پس از مدت زمان کمی‌آن را با یک فرچه و یا مسواک از هر گونه گرد و غبار و … بزداید.

جهت سرویس کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

4. در این مرحله از سرویس کولر گازی سامسونگ در اصفهان پس از پاک کردن کویل‌ها با یک پارچه، باید شیلنگ‌ها و لوله‌های کولر گازی را بررسی کرده و آن‌ها را شستشو دهید.

5. در آخرین مرحله سرویس کولر گازی سامسونگ باید یونیت خارجی را باز کرده و به گونه ای که آب با کمپرسور برخورد نکند آن را شستشو دهید.

سرویس کولر گازی سامسونگ به همین راحتی انجام می‌شود ولی اگر دست به آچار نیستید این کار را انجام ندهید چرا که به دستگاه صدمه می‌زنید.
اما اگر این کار را انجام ندهید پس باید چگونه سرویس کولر گازی سامسونگ را انجام دهید؟
به شما پیشنهاد می‌کنیم که این کار را به متخصصین احیا سرویس بهترین مرکزسرویس کولرگازی در اصفهان بسپارید.

  • پس از اینکه دستگاه شما سرویس شد خودتان متوجه این موضوع خواهید شد که هوای بهتری را تنفس کرده و مصرف برق نیز کمتر از قبل خواهد بود ، در ضمن طول عمر دستگاه نیز بیشتر شده و ضمانت کمپرسورتان هم تضمین شده است .
  • مشکلات شایع عدم سرویس کولر گازی سامسونگ در اصفهان :

  • میزان سرمادهی یا گرمادهی کولر گازی نسبت به قبل کمتر می شود
  • باعث افزایش میزان مصرف برق دستگاه می شود
  • هنگامی که کولر را روشن می کنیم دوده سیاه پرتاب می کند
  • هنگام کارکرد کولر گازی بوی نامطبوعی می دهد
  • پنل داخلی کولر گازی به علت مسدود شدن مسیر لوله درین دچار آبریزی می شود.
  • گاهی باعث سوختگی یا معیوب شدن کمپرسور کولر گازی می شود.
  • فاصله  پرتاب باد اسپیلت نسبت به قبل کمتر می شود

علائم کمبود شارژ گاز کولر گازی سامسونگ

کم شدن مقدار گاز کولر گازی خود با عیب های مختلفی نشان میدهد (که باعث نیاز به تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ می شود ) اما شایع ترین آنها عبارتند از:

قسمتی از اواپراتور برف می زند مانند لوله ها و یا پنل داخلی

کمپرسور به طور پیوسته و مدام کار می کند

سیستم زیاد سرد نمی کند و یا دستگاه باد گرم میزند

درجه حرارت لوله ی دهش کمپرسور کم می شود

آمپر دستگاه از حالت عادی کمتر می شود

گردو خاک و چربی در محل نشت بر روی مدار لوله کشی دستگاه مشاهده می شود

فشار قسمت مکش سیستم کم می شود.

ممکن صدای ناهنجاری از کمپرسور دستگاه شما شنیده شود.

چرا باید میزان شارژ گاز کولر گازی را به صورت دوره ای بازرسی کرد؟

این سوالی است که اکثر شما با ان مواجهید و حتی بعضی انرا کاری بیهوده و خرج بیجا میدانند، ولی از عواقب آن مطلع نیستند که میتواند چه ضرر و زیانی وارد کند.

1.طول عمر کمپرسور

اگر میزان فشار گاز کولر گازی شما کمتر و یا بیشتر از حد مجاز باشد کمپرسور دستگاه شما فشار زیادی را متحمل میشود وامکان سوختن یا نیمسوز شدن کمپرسور شما را در بر دارد.

عموما میزان فشار گاز در کولر های گازی اینورتر مابین 110 تا 150 psi ودستگاه های معمولی غیر از اینورتر مابین 50 تا 65 psi  است .

این میزان به میزان مازاد لوله کشی شما رابطه مستقیم دارد.جهت سرویس کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

2.راندمان دستگاه

تنظیم بودن و چکاپ گاز دستگاه کولر گازی شما باعث افزایش راندمان و بازدهی دستگاه شما میشود ولذت استفاده از هوای خنک و مطبوع را همواره مثل روز اول برای شما تدایی میکند.

3.کاهش میزان مصرف برق

تنظیم بودن گاز دستگاه همواره باعث افزایش راندمان دستگاه و کاهش فشار به کمپرسور میشود در نتیجه کمپرسور مدت زمان کمتری را صرف خنک کردن محیط میکند وکمتر روشن میماند و به همین منوال برق کمتری نیز مصرف میکنند.

(با سرویس کولرگازی خود به طور منظم و دوره ایی باعث کاهش میزان مصرف برق میشوید).

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس با عیب یابی کولر گازی شما را تعمیر میکنند:

تعمیرات کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی جنرال در اصفهان ، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان ، تعمیرات کولر گازی پنجره ای در اصفهان ،تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان ، نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در اصفهان ، سرویس کولر گازی هیتاچی در اصفهان.

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.