احیا سرویس

بلاگـ

سرویس کولر گازی هیتاچی در اصفهان

سرویس کولر گازی هیتاچی در اصفهان

سرویس کولر گازی هیتاچی در اصفهان توسط بهترین سرویس کار کولرگازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس انجام می گردد.یکی از شایع ترین مشکلاتی که در روزهای گرم تابستان در محل کار یا زندگی شما ممکن است با ان مواجه شوید از کار افتان یا عیب داشتن کولر گازی تان به دلیل بروز مشکل یا سرویس نکردن ان است. برای سرویس کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

لازم به توضیح است که کلیه ی خدمات کولر گازی از سرویس کولر گازی هیتاچی تا عیب یابی و تعمیرات آن توسط تکنسین های با تجربه احیا سرویس انجام می‌پذیرد.

با توجه به این که تکنسین های ما از دانش روز دنیا جهت نصب، تعمیر و عیب یابی اسپیلت هیتاچی در انواع مدل های مختلف برخوردار هستند بنابراین به راحتی می‌توانید سرویس کولرگازی در اصفهان را به آن‌ها بسپارید و پس از انجام مراحل لازم از خنکی باد منتشر شده توسط آن بهره‌مند شوید. برای سرویس کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

با توجه به این که رضایت مشتری از مهم‌ترین نکات قابل توجه ما است؛ بنابراین سرویس کاران ما با مسئولیت پذیری کامل خدمات مورد نظر را به شما ارائه می‌کنند.

سرویس کولر گازی هیتاچی هر چند وقت یکبار انجام شود؟

قطعا نمی توان گفت که چه مدت باید اقدام به سرویس کولرگازی در اصفهان کرد! چرا؟اجزاء مختلف کولر گازی نیاز به سرویس شدن در بازه های زمانی متفاوت دارند. و اینکه در برخی موارد کولر گازی در جایی قرار دارد که گرد و خاک بیشتری وجود دارد و خب اگر اینچنین باشد بهتر است در فصل گرما دوبار اقدام به شستشوی موتور کولر گازی کرد و اقدام به سرویس کولر کرد.

در مورد دیگر کولر در معرض گرد و خاک نمی باشد و هوا و مقدار ذرات خاک کم است و برای این مورد سالی ۱ بار سرویس کولر گازی کافی است اما بهتر است که سرویس پنل داخلی کولر گازی به صورت ماهانه انجام شود و سرویس پنل خارجی کولر گازی به صورت فصلی قبل از شروع فصل گرما و سرما انجام شود.برای سرویس کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

بیشترین سفارش هایی که ما دریافت میکنیم به یکی از موارد زیر بر می‌گردند:

 • سرویس کولر گازی هیتاچی به صورت سالیانه و شارژ گاز آن
 • کولر گازی باد گرم می‌دهد
 • کولر گازی با صدا کار می‌کند
 • کولر گازی آب می‌دهد
 • کولر گازی برفک می‌زند
 • شستشوی فیلتر کولر گازی
 • اسید شویی کمپرسور کولر گازی

سرویس کولر گازی هیتاچی شامل

الف – سرویس پنل داخلی کولر گازی هیتاچی

 • شستشوی فیلترها کولر گازی
 • سرویس بلوور کولر گازی
 • سرویس سنسور کولر گازی
 • سرویس فین ها یا کویل کولرگازی
 • بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین)

ب – سرویس پنل خارجی کولر گازی هیتاچی

سرویس پنل خارجی کولر گازی یا همان کندانسور دارای اهمیت بالایی است چون در بیرون از منزل شما نصب میگردد و در تماس مستقیم با گردو غبار و خاک است به همین دلیل اگر شما نسبت به شستشوی به موقع ان اقدام نکنید ممکن است که مجبور به پرداخت هزینه های بالا برای تعمیرات ان شوید زیرا کثیفی بیش اندازه کندانسور مانع از عملکرد صحیح دستگاه میشود و فشار زیادی به دستگاه شما تحمیل میکند پس بهتر است که یک سرویسکار با تجربه به صورت متداول انرا شستشو نماید (شما با خیالی اسوده میتوانید اینکار را به کادر مجرب احیا سرویس بسپارید) که این کار را با استفاده از دستگاه های مخصوص فشار قوی اب(واتر جت) انجام میدهند. برای سرویس کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

فواید سرویس کولر گازی هیتاچی:
همه کولرهای گازی نیازمند سرویس دوره‌ای هستند تا بتواند در طول عمر خود به درستی کار کنند. انجام سرویس کولر گازی هیتاچی به صورت دوره ای شما را مطمئن خواهد کرد که دستگاه‌تان در بالاترین حد بهینه بدون خراب شدن ناگهانی کار می‌کند. سرویس کولرگازی در اصفهان به افزایش بهره‌ وری دستگاه کولر گازی کمک می‌کند و هزینه‌های قبض برق را کاهش می‌دهد. فیلتر هوای کثیف باعث می‌شود که کولر نتواند هوا را داخل خانه به خوبی به گردش در آورد. و نتیجه این می‌شود که کولر گازی هیتاچی باید برای مدت زیادی در طول روز کار کند و شاید شما را مجبور کند که تنظیمات دمایی را عوض کنید زیرا حتی با کارکرد بیشتر کولر گازی احساس راحتی نمی‌کنید. کویل کندانسور کثیف باعث می‌شود که کمپروسور سردکننده سخت‌تر کار کند، که جریان بیشتری را بر سرویس برق تحمیل می‌کند و نتیجه افزایش هزینه‌های قبض برق خواهد بود.

شستشو و سرویس کولر گازی هیتاچی با پیدا کردن ایردات قبل از اینکه بزرگ‌تر و گران‌تر شوند پول زیادی را برای‌تان پس‌انداز خواهد کرد. نه تنها کویل کنداسور کثیف باعث می‌شود که کولر گازی بیشتر کار کند و هزینه‌های برق افزایش یابد، که ممکن موجب کارکرد تندتر کمپرسور و در نتیجه خرابی زودرس در آن شود. هزینه‌ی بررسی و تمیز کردن کویل کنداسور به مراتب کم‌تر از هزینه تعویض کمپرسور است. همچنین سرویس دوره‌ای می‌تواند موارد دیهیتاچی مانند نشتی آب در سیستم که می‌تواند باعث صدمه دیدن دستگاه کولر گازی یا ساختمان شود را شناسایی و رفع نماید.

عمر دستگاه کولر گازی خود را با مراقبت‌ در طول زمانی که کار می‌کند افزایش دهید. کولرهای گازی هیتاچی وقتی درست کار می‌کنند که به صورت مرتب سرویس و تمیز شود. اگر یک قطعه درست کار نکند، می‌تواند به کل دستگاه استرس وارد کرده و در نهایت دستگاه زودتر از موعد خراب شود. نگهداری همه قطعات در حالت عمل‌کرد خوب به معنای استرس و فشار کم‌تر رو همه خواهد بود. دستگاه در طول مدت زمان بیشتر عمل‌کرد بهتری نسبت به دستگاهی که مرتب سرویس نمی‌شود خواهد داشت.برای سرویس کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید. تا از اسیب های وارده به دستگاه جلوگیری شود.

هزینه سرویس کولر گازی هیتاچی

احیا سرویس با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه سرویس کولرگازی در اصفهان معتقد است که سرویس کولر گازی هیتاچی به قدری با اهمیت و با ارزش است که اصلا نباید نگران هزینه سرویس کولر گازی هیتاچی خود باشید بلکه پرداخت هزینه سرویس کولر گازی هیتاچی بهای ناچیزی است در برابر افزایش عمر کولر گازی و پرداخت هزینه های سنگین تر تعمیر کولر گازی هیتاچی می باشد. نگران قیمت سرویس کولر گازی خود نباشید احیا سرویس همواره پشتیبان شما می باشد و با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت به سرویس و شستشوی کولر گازی هیتاچی شما می پردازد.برای سرویس کولرگازی در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید. تا از اسیب های وارده به دستگاه جلوگیری شود.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز احیا سرویس با عیب یابی کولر گازی شما را تعمیر میکنند:

تعمیرات کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی جنرال در اصفهان ، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان ، تعمیرات کولر گازی پنجره ای در اصفهان ،تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان ، نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در اصفهان ، سرویس کولر گازی هیتاچی در اصفهان .

 

 

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.