احیا سرویس

بلاگـ

علت افت فشار پکیج

علت افت فشار پکیج

علت افت فشار پکیج دیواری می تواند عوامل زیادی چون نشتی آب، سوراخ بودن مبدل حرارتی، خرابی شیر پرکن و.. باشد.تمامی پکیج های دیواری یک فشار بار دارند که باید بین عدد ۱ و ۲ تنظیم شود بالا رفتن و پایین آمدن از عدد تعیین شده به معنای افت فشار پکیج است. افت فشار بار عاملی بر گرم نشدن شوفاژ و آب مصرفی است. در صورت داشتن سوال یا نیاز به راهنمایی با مرکز تعمیرات احیا سرویس 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود.

دلایل افت فشار در پکیج دیواری:

باد نداشتن منبع انبساط علت افت فشار پکیج:

علت افت فشار پکیج دیواری وکم شدن مکرر فشار بار پکیج میتونه معیوب بودن و یا باد نداشتن منبع انبساط پکیج باشد که با توجه به مقاله ای که قبلا در مورد نحوه باد زدن منبع انبساط پکیج منتشر کردیم میتونید این مشکل را بررسی نمائید.

هوا گرفتن رادیاتور ها دلیل کم شدن فشار پکیج:

سومین دلیل افت فشار پکیج معمولا فعل و انفعالات شیمیایی هست که حاصل تجزیه مولکولی آب با فلزات غیر همجنس رادیاتور و پکیج می‌باشد که حاصل آن گاز هیدروژن می‌باشد و این گاز بعضا از ایرونت هواگیری خودکار پکیج تخلیه شده و چیزی که شما شاهد آن هستید افت فشار مکرر پکیج می‌باشد.
نکته قابل توجه اینه که این مشکل اکثرا در ساختمان های نوساز بیشتر اتفاق می افتد.
در هر صورت برای رفع این مشکل میتونید با تزریق مخلوط یک لیتر ضد یخ اتوموبیل و نصف استکان مایع ظرفشویی به مدار سیستم این مشکل را برای همیشه برطرف نمایید.

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

خرابی شیر پرکن در موارد نادری باعث کم شدن فشار پکیج

چهارمین دلیل افت فشار پکیج دیواری میتونه خرابی شیر پرکن و یا نیمه باز بودن آن باشد، که البته اونم در صورتی اتفاق می افتد که فشار آب ساختمان کمتر از فشار بار دستگاه باشد و با باز کردن آبگرم آب موجود در سیستم تخلیه شود.

سوراخ بودن مبدل حرارتی:

سوراخ شدن مبدل حرارتی باعث وارد شدن آب از مسیر شوفاژ به با مسیر آبگرم می شود که همین عاملی بر افت و افزایش فشار پکیج خواهد بود.می‌توانید برای حل این مشکل  با احیا سرویس مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان  به شماره 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود.

باز گذاشتن شیر پر کن پکیج:

با افزایش یا افت فشار بار پکیج به راحتی می توانید شیر پرکن پکیج که زیر آن قرار دارد را باز کنید و فشار بار را بین عدد ۱ و ۲ قرار دهید. برخی اوقات ممکن است علت افزایش و کاهش فشار بار همین نبستن شیر پرکن پکیج باشد.

نشتی لوله های گرمایشی کف زمین :

ممکن است لوله های گرمایشی که از کف زمین رد شده اند. نشتی داشته باشند که این مسئله بسیار کم و به ندرت پیش می آید. ولی در صورت نشتی در این لوله ها فشار پکیج کم خواهد شد.

چگونه فشار پکیج دیواری را بالا ببریم:

یکی از دلایل سرد شدن آب مصرفی و حمام و رادیاتور افت فشار پکیج دیواری است.

علت افت فشار آب پکیج می تواند به دلیل خراب شدن منبع انبساط، نشتی لوله های آب و رادیاتور، سوراخ بودن مبدل حرارتی است

در این حال باید فشار بار را افزایش دهید

فشار بار پکیج دیواری در حد استاندارد باید بین ۰٫۷ و بیشتر از ۲ نباشد

در صورت کاهش فشار بار و نزدیک شدن به عدد صفر باید فشار پکیج دیواری را بالا ببریم.

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

دلایل افت فشار بار پکیج دیواری چیست ؟

 • قطع آب ساختمان
 • خراب بودن یا باد نداشتن منبع انبساط
 • سوراخ بودن مبدل حرارتی
 • نشتی لوله های آب و رادیاتور
 • خراب بودن شیر پرکن پکیج

فشار بار پکیج باید کمتر از ۰٫۷ نباشد و اگر کمتر از آن باشد آب مصرفی سرد و رادیاتور سرد خواهد شد

و ارور E1 را نشان می دهد

و بعلاوه فشار بار نباید بیشتر از عدد ۲ باشد

در این صورت باعث آب دادن پکیج و خرابی آن می شود پس حتما اقدام به تنظیم فشار بار پکیج کنید

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

نحوه بالا بردن فشار پکیج دیواری:

 •  یک شیر آبی رنگ در زیر پکیج وجوددارد که به آن شیر پر کن می گویند
 • هنگام کاهش فشار بار تنها کافیست شیر پرکن را خلاف عقربه های ساعت باز کنید
 • یعنی شیر پرکن را سمت چپ بچرخانید.
 • در این لحظه خواهید دید که فشار بار بالا میرود
 • حتما قبل از اینکه فشار بار بیشتر از ۲ شود شیر پرکن را ببندید.
 • برای بستن شیر پرکن تنها کافیست آن را موافق عقربه های ساعت یعنی به سمت دست راست خود بچرخانید

موارد ذکر شده به شما برای  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان کمک خواهد کرد، اما اگر باز هم برای تعمیر پکیج منزل یا محل کار خود به مشکل برخورد کردید، بلافاصله با ما تماس بگیرید.اگر هر کدام از مشکلات بالا برای پکیج شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در احیا سرویس در تلاش است با عیب یابی و تعمیر پکیج در اصفهان ، در کمتر از ۲۴ ساعت انجام گردد و پکیج شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهانتعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر ، تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر ، تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد ، تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.