احیا سرویس

بلاگـ

علت روشن نشدن پکیج بوتان

علت روشن نشدن پکیج بوتان

علت روشن نشدن پکیج بوتان و یا روشن نشدن پکیج – همانطور که میدانید در سالهای اخیر پکیج یکی از سیستم های گرمایشی است که جایگزین موتورخانه های مرکزی شده است و به صورت چشمگیری استفاده از این سیستم گرمایشی در حال گسترده شدن است .جهت تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در مرکز احیا سرویس با شماره 09137800178 تماس بگیرید .

علت روشن نشدن مشعل پکیج :

دلایل روشن نشدن مشعل پکیج دیواری تقریبا در انواع برندها مشابه میباشند ، به عنوان مثال دلیل روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور عیب یابی مشابهی با دلایل روشن نشدن پکیج بوتان دارد . پس شما از هر برند پکیج دیواری استفاده میکنید و در حال حاضر با مشکل روشن نشدن مشعل پکیج روبرو هستید میتوانید با مطالعه این مطلب تا اندازه ای نسبت به برطرف نمودن عیوب ساده اقدام کنید .

اولین دلیل روشن نشدن مشعل در انواع پکیج دیواری کمبود فشار بار پکیج میباشد .اولین علت روشن نشدن پکیج که معمولا با ارور کمبود فشار بار همراه است کم شدن فشار آب سیستم میباشد که در این حالت ابتدا باید قطعه ای با نام شیر پرکن را در زیر پکیج پیدا کنید . برای مشاهده این قطعه حتما باید خم شوید زیر پکیج را مشاهده کنید . این قطعه معمولا با یک ولوم گرد پلاستیکی در امتداد مسیر ورودی آب سرد قرار دارد . برای رفع ارور کمبود فشار بار پکیج باید شیر پرکن را باز کنید تا عقربه فشار بار روی 1/5 برسه سپس کامل ببندید . در صورتیکه برای انجام این کار فرصت کافی یا تخصص ندارید پیشنهاد می کنیم جهت تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در مرکز احیا سرویس با شماره 09137800178 تماس بگیرید .

شرح علت روشن نشدن پکیج بوتان :

مشکل: غیر فعال شدن پمپ پکیج بوتان:

دلایل: قطع شدن برق ورودی، اتصال ناقص سیم کشی، سوختن پمپ، گرفتگی پمپ، اتصال سیم کشی داخلی

راه حل: چک کردن پریز، فیوز و سیم کشی داخلی را چک کنید، تعویض و سرویس پمپ

مشکل: سرد بودن آب رادیاتورها:

دلایل: کاهش فشار گاز، رسوب گرفتن مبدل، خراب شدن سنسور گرمایش، اشکال در ورودی گاز، اشکال در طراحی اولیه سایز لوله گاز ورودی

راه حل: تماس با اداره گاز، رسوب زدایی و اسید شویی مبدل، تعویض کنترل کننده گرما، تعویض شیر ورودی گاز، تعویض لوله کشی ورودی گاز (از راه قانونی)

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

مشکل: کاهش دمای آب مصرفی
دلایل: رسوب گرفتن مبدل، کاهش فشار گاز، ایراد در سنسور آب گرم مصرفی

راه حل: رسوب زدایی و اسید شویی مبدل، تماس با اداره گاز، کنترل کننده آب گرم را چک و یا تعویض نمایید.

مشکل: روشن شدن مشعل به حالت انفجاری:

دلایل: فشار گاز نامناسب، عیب در الکترود جرقه زن، فاصله نامناسب الکترود جرقه زن

راه حل: ورودی شیر گاز را تنظیم کنید، الکترود را تعویض نمایید، در محدود ۳ الی ۵ میلیمتر تنظیم شود.

مشکل: خاموش و روشن شدن مداوم:

دلایل: میزان گردش آب مدار گرمایش پایین می باشد، ظرفیت و تعداد رادیاتورها مناسب نمی باشد.

راه حل: شیر مدار را بیشتر باز نمایید، تعداد رادیاتور را افزایش دهید.

مشکل: سر و صدای بیش از اندازه پکیج

دلایل: وجود هوا در سیستم، عملکرد بد رتور

راه حل: انجام هواگیری، تعویض قطعه ترور پمپ پکیج بوتان

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

مشکل: قطع شدن مداوم دودکش

دلیل: بسته بودن مسیر دودکش پکیج بوتان

راه حل: باز کردن راه دودکش و تعویض آن در صورت نیاز

مشکل: عدم نمایش صحیح دمای آب

دلیل: احتمال خرابی NTC

راه حل: بررسی این قطعه و تعویض آن

مشکل: یخ زدن آب پکیج و جام شدن پمپ پکیج بوتان

دلایل: کارکرد نامناسب سیستم ضد یخ زدگی و ضد گریپاژ، عدم تزریق ضد یخ داخل مدار قبل از زمستان

راه حل: بررسی این دو سیستم و انجام تعمیرات لازم، تزریق ضد یخ به مدار شوفاژپکیج بوتان

مشکل: پایین بودن فشار آب

دلایل: کم بودن فشار آب شهری یا نشتی رادیاتورها، لوله کشی و اتصالات پکیج

راه حل: استفاده از پمپ آب خانگی برای افزایش فشار آب، گرفتن نشتی های موجود در سیستم

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای پکیج شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در احیا سرویس در تلاش است با عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری در اصفهان  در کمتر از ۲۴ ساعت انجام گردد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهانتعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر ، تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر ، تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد ، تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.