احیا سرویس

بلاگـ

علت روشن نشدن پکیج دیواری ایران رادیاتور

علت روشن نشدن پکیج دیواری ایران رادیاتور

علت روشن نشدن پکیج دیواری ایران رادیاتور در این مقاله به طور کامل شرح داده شده است. به طور کلی ، خراب شدن جرقه زن پکیج ، خراب شدن میله یون پکیج ، معیوب بودن برد پکیج ، گرفتگی شیر کنترل گاز پکیج ، دلیل روشن نشدن مشعل پکیج میباشد این موارد تنها در زمانی منجر به تعمیر پکیج شما میشوند که دستگاه پکیج شما به مرحله جرقه زنی رسیده باشد.

علت روشن نشدن پکیج دیواری ایران رادیاتور چیست :

عدم وجود آب کافی در دستگاه :

افت فشار آب و نبود آب کافی در دستگاه، یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور شماست. دستگاه شما طوری طراحی شده است که با عدم دریافت آب به طور خودکار خاموش می‌شود. به طور کلی فشار دستگاه باید روی ۱ تا ۲ تنظیم شود و زمانی که عقربه مربوط به فشار دستگاه از ۵/۰ کمتر شود، دستگاه خاموش می‌شود.

برای بالا بردن فشار می‌توانید شیر پرکن را که معمولاً زیر دستگاه قرار دارد، باز کنید و شیر آب گرم را باز نمایید و بعد از بالا رفتن فشار و رسیدن به حد نرمال آن را ببندید. به یاد داشته باشید که اگر این اتفاق به طور مرتب تکرار می‌شود، بهتر است که مشکل فنی مربوط به آن را پیدا کنید و این کار را به متخصصان این حوزه در  احیا سرویس بسپارید.

وجود هوا در رادیاتورها :

عامل دیگری که روی روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور مؤثر است، مربوط به وجود هوا در لوله‌های پکیج و رادیاتورهای شماست و این موضوع موجب عدم انتقال صحیح آب به داخل پکیج می‌گردد و در این مواقع نیز دستگاه شما خاموش می‌شود. برای رفع این مشکل ابتدا رادیاتورها را هواگیری کنید و اگر متوجه شدید که مشکل شما برطرف نشده است باید از سالم بودن پمپ دستگاه نیز مطمئن شوید.

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

رسوب در لوله‌ها:

معمولاً برای اینکه لوله‌ها دچار رسوب نشوند، موقع نصب بر روی دستگاه شما یک سختی‌گیر نصب می‌شود. اگر شما در دستگاه خود از سختی‌گیر استفاده نمی‌کنید، ممکن است در مدت زمانی حدود یک سال لوله‌های پکیج شما دچار رسوب شوند. برای رفع این مشکل بهتر است که از تکنسین بخواهید تا لوله‌ها را رسوب‌زدایی کند.

عدم کارکرد درست الکترود تشخیص شعله:

در پکیج شما برای تشخیص گاز ورودی، یک الکترود وجود دارد که در صورت بروز اختلال در کارکرد آن، پکیج به طور اتوماتیک خاموش می‌شود و دیگر امکان روشن شدن آن وجود نخواهد داشت. برای رفع این مشکل باید به وسیله یک انبردست مقدار کمی الکترود را به سمت شعله نزدیک کنید و اگر مشکل برطرف نشد، احتمالاً الکترود پکیج شما به طور کلی باید تعویض شود یا ممکن است مشکل مربوط به کارکرد قطعه دیگری در پکیج باشد.

عدم کارکرد درست دودکش پکیج:

پکیج شما باید با رعایت اصول ایمنی و طبق استانداردهای مشخصی نصب شود. اگر فاصله پکیج تا سقف به خوبی رعایت نشود، دود قادر به تخلیه از دودکش نخواهد بود. از طرف دیگر نیز با جمع شدن دود در دستگاه سنسورهای پکیج فعال شده و به سرعت خاموش می‌شود.

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

دمای زیاد پکیج :

روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور می‌تواند به دلیل گرم شدن بیش از حد پکیج باشد. در این مواقع معمولاً کد خطایی بر روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده می‌شود. در این مواقع بهتر است حتماً ازبهترین تعمیرکار پکیج دیواری در اصفهان بخواهید تا علت بروز این مشکل را پیدا کند.

روشن نشدن مشعل پکیج به دلیل خرابی الکترود تشخیص شعله :

در بخش مشعل پکیچ قطعه الکترود یون قرار گرفته که وظیفه تشخیص شعله را دارد. بنابراین خرابی الکترود یون می تواند علت روشن نشدن پکیج تان باشد. ممکن است الکترود کثیف باشد و یا فاصله آن با جرقه زن تنظیم نباشد. پس برای جلوگیری از خاموش شدن پکیج و روشن نشدن مشعل آن، باید الکترود یون بررسی شده و با سمباده تمیز شود یا مجددا فاصله آن تنظیم گردد.

ایراد شمعک پکیج سبب خاموش شدن یا روشن نشدن آن :

ایراد در سیستم جرقه زنی و گاز رسانی پکیج می تواند علت روشن نشدن شمعک پکیج باشد. اما ممکن است خود شمعک پکیج نیز ایراد داشته باشد. برای اطمینان از این امر، می بایست شیر آب گرم را باز کرده و به صورت دستی و به کمک فندک سعی کنید تا شمعک را روشن کنید. اگر پیکج روشن شود، ایراد در خود سیستم شمعک پکیج است که باید از بهترین تعمیرکار پکیج دیواری در اصفهان تا آن را تعویض نماید. گاز شمعک از طریق لوله نازکی تامین می شود که ممکن است به دلیل گرفتگی توسط آلودگی و گرد و خاک، قطع شده و منجر به خاموش شدن شمعک پکیج شده باشد.

ایراد از برد پکیج سبب خاموش شدن یا روشن نشدن پکیج :

در صورتی که هیچ یک از موارد بالا علت خاموش شدن یا علت روشن نشدن مشعل پکیج شما نبودند، ممکن است این مشکل به دلیل ایراد در برد پکیج باشد. در این حالت، الزامیست که به تعمیرکار پکیج در اصفهان مراجعه نموده و بخواهید تا دستگاه را عیب یابی و در صورت تشخیص معیوب بودن برد، آن را تعویض یا تعمیر نماید.

بیشتر بخوانید :  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان 

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای پکیج شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در احیا سرویس در تلاش است با عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری در اصفهان  در کمتر از ۲۴ ساعت انجام گردد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهانتعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر ، تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر ، تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد ، تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.