احیا سرویس

بلاگـ

علت سرد و گرم شدن آب پکیج

علت سرد و گرم شدن آب پکیج

علت سرد و گرم شدن آب پکیج سوالی است که اکثر مصرف کنندگان پکیج بعد یه مدت از استفاده پکیج به دنبال پیدا کردن جواب آنها هستند . ما در این مقاله به طور مفصل به دلایل نوسان دمای آب مصرفی پکیج دیواری و همچنین علت سرد شدن ناگهانی آب پکیج میپردازیم. در صورت داشتن سوال یا نیاز به راهنمایی با مرکز تعمیرات احیا سرویس 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود و در صورت نیاز سرویس کار پکیج در اصفهان در محل حاضر شده و مشکل پکیج را برطرف نماید.

 از کجا بفهمیم که پکیج ما دچار مشکل سرد و گرم شدن آب میباشد یا خیر؟

برای رسیدن به جواب کافی است که شیر آب گرم را باز کنید و جلوی پکیج خوب بایستید. اگر حتی چند ثانیه چراغ شعله پکیج شما خاموش شود (چراغ نارنجی) یعنی که احتمال زیاد دچار مشکل سردوگرم شدن هستند پس برای اطمینان اگر آب دوش حمام بعد از تنظیم کردن مدام سرد و گرم شد قطعا دچار مشکل سردو گرم شدن آب پکیج هستید و باید آن را برطرف کنید. 

فشار آب:

یکی از علت سرد گرم آب پکیج فشار آب است.
در صورتی که آب ورودی پکیج نوسان داشته باشد ممکن است که آب سرد و گرم شود.
همچنین یکی دیگر از علت سرد گرم آب پکیج خرابی پمپ ورودی است که همین امر باعث نوسان آب ورودی می‌شود.
پس قبل از تعمیر بهتر است فشار آب را بررسی کنید و در صورتی که نوسان داشت بدانید که پمپ خراب است و باید تعویض و یا تعمیر شود.

سنسور آب گرم:

از دیگر علت سرد گرم آب پکیج سنسور آب گرم است.
سنسور آب گرم یکی از قطعات مهم در پکیج است که وظیفه گرم کردن آب ورودی را دارد.
در صورت خراب شدن این قطعه باید تعویض شود.

جرم گرفتن مبدل:

علت سرد گرم آب پکیج در برخی موارد جرم گرفتن مبدل پکیج می‌باشد.
در پکیج‌های دو مبدل، معمولا با توجه به میزان رسوب آب هر چند وقت یک بار مبدل ثانویه رسوب می‌گیرد که باید رسوب زدایی شود.
و یا مبدل اولیه پکیج جرم گرفته که باید آن هم رسوب زدایی شود.
راه حل رفع این مشکل این گونه است که باید با استفاده از اسید تمیز شود که معمولا دو سالی یک بار این کار انجام می‌شود.
در صورتی که نمی‌توانید رسوب زدایی پکیج خود را انجام دهید می‌توانید برای حل این مشکل  با احیا سرویس مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان  به شماره 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود.

سنسور آب گرم مصرفی:

در صورتی که سنسور آب گرم مصرفی خراب شود می‌تواند یکی از علت سرد گرم آب پکیج باشد.
با خراب شدن این سنسور دمای اندازه گیری شده به صورت اشتباه اعلام می‌شود و همین امر باعث سرد و گرم شدن آب پکیج می‌شود.
در صورت خراب شدن این سنسور که به ندرت پیش می‌آید باید آن را تعویض کنید.

فلومتر:

یکی دیگر از علت سرد گرم شدن آب پکیج خرابی فلومتر می‌باشد.
در دستگاه‌هایی که فلومتر درون آن‌ها وجود دارد در صورت خراب بودن فلومتر دبی (مقدار آب جا به جا شده در یک مکان و مدت زمان معلوم) به صورت اشتباه اعلام می‌شود و همین امر باعث سرد و گرم شدن آب پکیج خواهد شد.

شعله بلند:

از دیگر علت سرد گرم آب پکیج شعله بلند پکیج می‌باشد.
در برخی موارد شعله بلند پکیج باعث خواهد شد که آب پکیج سرد و گرم شود چرا که زمانی که شعله زیاد است آب به زودی گرم می‌شود و زمانی که آب به دمای مورد نظر می‌رسد پکیج خاموش می‌شود و پس از مدتی آب پکیج سرد خواد شد.
در صورتی که با مشکل شعله بلند یا زیاد مواجه شدید باید مقدار جریان گاز را بررسی کنید و یا شعله را تعمیر کنید.

فشار کم آب:

یکی دیگر از علت سرد گرم آب پکیج کم بودن فشار آب است.
زمانی که فشار آب کم است آب که وارد پکیج شده داغ می‌شود و به دمای مورد نظر خواهد رسید در این صورت است که شعله خاموش می‌شود و زمانی که آب سرد می‌شود دوباره روشن می‌شود و همین روند مدام ادامه پیدا می‌کند.
در این صورت باید فشار آب را با استفاده از پمپ تنظیم کنیم تا آب پکیج مدام سرد و گرم نشود.

فلو سوئیچ:

در برخی موارد علت سرد گرم آب پکیج خرابی فلو سوئیچ یا فلومتر است.
در این صورت زمانی که آب گرم را به تنهایی باز می‌کنید متوجه خواهید شد که آب گرم است و در صورتی که آب سرد را برای ترکیب کردن با آن باز می‌کنید متوجه می‌شوید که آب به صورت کلی سرد می‌شود.
در این شرایط باید بدانید که علت سرد گرم شدن آب پکیج خرابی فلو سوئیچ و فلومتر است که باید تعویض شود.

خرابی پرشر:

خرابی پرشر از دیگر علت سرد گرم آب پکیج می‌باشد که در ادامه با آن آشنا خواهید شد.
پرشر وظیفه کنترل آب در سیستم پکیج را دارد که ممکن است خراب و یا قطع و وصل شود که باعث سرد و گرم شدن آب پکیج خواهد شد.
البته بهتر است بدانید یکی از علت سرد گرم آب پکیج، نادر است که به ندرت اتفاق می‌افتد که در صورت مواجه با آن باید تعویض شود.

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای پکیج شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در احیا سرویس در تلاش است با عیب یابی و تعمیر پکیج در اصفهان ، در کمتر از ۲۴ ساعت انجام گردد و پکیج شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهانتعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر ، تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر ، تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد ، تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان .

 

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.