احیا سرویس

بلاگـ

علت نشت آب از پکیج دیواری

علت نشت آب از پکیج دیواری

علت نشت آب از پکیج دیواری چیست اگر پکیج شما هم دچار آبریزی شده و می خواهید از دلایل آن آگاه شوید، با ما همراه باشید. در صورت داشتن سوال یا نیاز به راهنمایی با مرکز تعمیرات احیا سرویس 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود و در صورت نیاز سرویس کار پکیج در اصفهان در محل حاضر شده و مشکل پکیج را برطرف نماید.

پوسیدگی و خوردگی اجزاء علت آب دادن پکیج:

در خیلی از مواقع نشتی آب پکیج در اثر خوردگی و پوسیدگی لوله ها یا مخزن آب است که با گذشت زمان خراب می شود. اگر پوسیدگی در یک قطعه مشخص باشد، یک تکنسین متخصص می تواند به راحتی آن را جایگزین کند. اما اگر پوسیدگی زیاد باشد، احتمالا مجبور می شوید پکیج را تعویض کنید.

از بین رفتن آب بندی سیستم علت نشت آب از پکیج:

به طور کلی ماهیت پکیج دیواری به این شکل است که کل سیستم آب بندی شده است. با گذشت زمان مهر و موم های لاستیکی مانند مهر و موم و لاستیک های آب بندی پمپ گرمایشی شروع به سخت شدن می‌کنند و یا ممکن است توسط اجزا و قطعات در حال حرکت در سیستم گرمایش از بین بروند. در این حالت از بین رفتن آب بندی سیستم علت آب دادن پکیج بوتان یا ایران رادیاتور شما خواهد بود. اگرچه این مورد بیشتر در سیستم پکیج های قدیمی اتفاق می افتد، اما اگر فشار سیستم زیاد باشد، ممکن است در پکیج های جدید نیز اتفاق بیفتند.

خراب شدن و پارگی اتصالات دورن دستگاه:

داخل پکیج یک سری اتصالات وجود دارد که به آن واشیر یا اورینگ می گویند که بر اثر حرارت زیاد امکان پارگی آن وجود دارد.

در این حالت باید لوله ای که دچار نشتی شده شناسایی کنید و قطعه آن را تعویض کنید.

خراب شدن شیر تخلیه:

به هنگام خراب شدن منبع انبساط یا افزایش فشار بار دستگاه با شیر تخلیه می توان هوای داخل پکیج را کنترل کرد. برخی اوقات خرابی شیر عاملی بر نشتی آب می شود.می‌توانید برای حل این مشکل  با احیا سرویس مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان  به شماره 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود.

زنگ زدگی مبدل پکیج:

در مواقعی که علت چکه کردن آب از ریز پکیج به دلیل خوردگی یا زنگ زدگی مبدل باشد، راهی جز تعویض آن قسمت باقی نمی ماند.

مبدل در دستگاه پکیج قطعه تقریبا گران قیمتی است. با گذشت زمان، این قطعه پوسیده خواهد شد و اگر این قسمت دچار ترک خوردگی شود، سبب نشتی آب از زیر پکیج خواهد شد.

باز هم شما باید در این مورد نظر متخصص پکیج را جویا شوید، اگر پکیج شما دارای گرانتی می باشد می توانید آن قطعه را تعمییر کرده و هزینه کمتری در مقایسه با تعویض آن بپردازید.

خرابی دیافراگم در منبع انبساط پکیج:

با افزایش دما، حجم آب نیز افزایش پیدا می کند، این حجم اضافی آب بر اثر پیام دیافراگم منبع انبساط مبنی بر افزایش انبساط دستگاه، کنترل می شود.

حال اگر دیافراگرم منبع انبساط دچار نقص شود، حجم آب اضافی در پکیج نشت خواهد کرد.

حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا نشتی آب از زیر پکیج خطرناک است؟

اگر پکیج شما از زیر آن آبریزی دارد شما این شانس خوب را داشته اید که در قسمت بیرونی از سیستم برق دستگاه این اتفاق رخ داده. گرچه که همه قسمت های برقی پکیج دارای روکش هستند ولی باز هم توصیه ما به شما این است که با متخصص آن تماس بگیرید.

علاوه بر این که چکه کردن آب از پکیج به شکل بالقوه خطرناک است، به خاطر داشته باشید که آبریزی از پکیج در هر جایی می تواند سبب خطرات درونی بیشتر شود.

برای مثال اگر آب چکه کند و به داخل برد دستگاه نفوذ کند، شما راهی جز تعویض کلی پکیج ندارید.

 آبریزی پکیج از ناحیه پمپ پکیج:

پمپ سیرکولاتور در داخل پکیج برای گردش آب در مسیر مدار گرمایش و گرم کردن رادیاتور ها و یا لوله های ۵ لایه کاربرد زیادی دارد. این پمپ ها اغلب مقاومت بالایی دارند ولی بعد از چند سال عموما دچار سوختگی و یا ضعیف شدن می شوند که با اصلاح سیم کشی و یا تعویض پمپ مشکل گرمایش تجهیزات گرمایشی حل می شود.

پمپ پکیج بخصوص در پکیج های دو مبدله مرتبا باید کار کند و این موضوع باعث می شود طول عمر پمپ پکیج در پکیج های دو مبدله نسبت به تک مبدله کمتر باشد. گاهی مواقع با خراب شدن این پمپ ها ، نشتی پکیج از اطراف پمپ دیده می شود که باز هم با افت فشار پکیج همراه خواهد بود.

در بسیاری از مواقع در صورتیکه خرابی پمپ باعث افت فشار و نشتی آب پکیج باشد می توان اقدام به تعمیر برخی از قسمت های پمپ کرد اما در برخی از مواقع جهت رفع آبریزی پکیج سرویسکار پکیج تنها راه تعمیر پکیج را تعویض پمپ اعلام می کند.

نشتی آب از محل شیر پرکن دستگاه:

وقتی شیر پرکن پکیج خراب شود اغلب باعث بالا رفتن فشار داخلی پکیج می شود زیرا نشتی شیر پرکن باعث می شود تا آب عموما وارد مدار گرمایش شده و فشار آن را بالا ببرد. به همین دلیل از عمده ترین دلایل خرابی شیر پرکن بالا رفتن فشار مدار پکیج است.

اما گاها از پشت مهره ورودی و یا به دلیل ترک خوردن زیر شیر پرکن نشتی آب در این محل به بیرون دستگاه پکیج دیده می شود.

اگر شیر پرکن ترک خورده باشد و یا سوراخ شده باشد تنها راه تعویض شیر پرکن می باشد اما اگر از پشت شر پرکن نشتی آب یا همان آبریزی پکیج دیده شد احتمال دارد که واشر آب بندی آن خراب شده باشد و با تعویض این واشر مشکل حل شود.

شاید دلایل دیگری را هم بتوان دلیل آب دادن پکیج و سر ریز شدن آب از زیر پکیج دانست مانند خرابی منبع انبساط پکیج و نشتی آب از محل سوزن دستگاه، خرابی شیلنگ رابط منبع انبساط و مدار گرمایش و … اما عمده ترین دلایل نشتی آب از پکیج همین بود که عنوان شد.

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای پکیج شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در احیا سرویس در تلاش است با عیب یابی و تعمیر پکیج در اصفهان ، در کمتر از ۲۴ ساعت انجام گردد و پکیج شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهانتعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر ، تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر ، تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد ، تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان .

 

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.