احیا سرویس

بلاگـ

عیب یابی پکیج دیواری

عیب یابی پکیج دیواری

عیب یابی پکیج دیواری یکی از انواع خدماتی است که حول دستگاه پکیج ارائه می‌شود. اما در صورت داشتن سوال یا نیاز به راهنمایی با احیا سرویس مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود.

عیب یابی پکیج دیواری :

روشن نشدن پکیج:

در اولین قسمت باید بدانید که عیب یابی پکیج دیواری زمانی انجام می‌شود که پکیج روشن نشود.
در صورتی که با مشکل روشن نشدن پکیج روبه رو شدید باید چند قسمت از پکیج دیواری را بررسی کنید که اولین آن‌ها بررسی گاز پکیج می‌باشد و در صورت بسته بودن آن را باز کنید.
در مرحله بعدی از عیب یابی پکیج دیواری می‌توانید فشار آب پکیج را بررسی کنید در صورت کم بودن و یا قطع بودن آب پکیج شما روشن نخواهد شد.دقت کنید که فشار مناسب آب پکیج همواره مورد توجه شما باشد. در صورتی که مشکل پکیج شما از این قبیل نبودند، جهت عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری در اصفهان می‌توانید از احیا سرویس کمک بگیرید.

کم بودن دمای آب گرم:

زمانی که مشکل پکیج دیواری شما کم بودن دمای آب باشد، برای عیب یابی پکیج دیواری باید به چند نکته مختلف توجه کنید. در بعضی مواقع علت کم بودن دمای آب کم و زیاد شدن فشار آب است.خرابی فلوسوئیچ پکیج هم یکی از علت‌های کم بودن دمای آب است در این صورت فلوسوئیچ نمی‌تواند به درستی میزان دمای آب را به برد ارسال کند و دمای آب کم می‌شود.
در برخی موارد این امکان وجود دارد که مشکل پکیج رسوب گرفتن آن باشد که در این صورت پکیج باید به وسیله اسید یا جوهر نمک رسوب زدایی شود.
یکی دیگر از علت‌های کم بودن دمای آب خرابی سنسور دمای پکیج می‌باشد که می‌تواند علت سرد و گرم آب پکیج هم شود.در صورتی که هرگونه سوال راجب تعمیر پکیج دیواری در اصفهان داشتید با ما تماس بگیرید 09137800178.

انفجاری روشن شدن مشعل:

مشکلاتی که باعث بروز انفجاری روشن شدن پکیج می‌شود را در ادامه برای شما توضیح می‌دهیم.
در برخی موارد عیب یابی پکیج دیواری را با توجه به ورودی گاز پکیج بررسی می‌کنیم در صورتی که گاز نوسان داشته باشد امکان روشن شدن انفجاری مشعل وجود دارد که باید ورودی گاز را تنظیم کنید.
مشکل دیگر این است که الکترود جرقه زن خراب است و زمانی که اقدام به روشن کردن پکیج می‌کنید گاز درون پکیج جمع شده و به صورت ناگهانی روشن شده و باعث انفجار می‌شود که در این صورت باید الکترود جرقه زن را تعویض کنید.
در برخی موارد الکترود جرقه زن سالم است ولی فاصله زیادی تا مشعل دارد و باید تنظیم شود، فاصله استاندراد الکترود جرقه زن تا مشعل 5 تا 3 میلی متر است.

به صورت مدام دود کش قطع می‌شود:

برای عیب یابی پکیج دیواری در این حالت باید دود کش را بررسی کنید چرا که علت آن مسدود بودن راه خروجی دود می‌باشد.
برای رفع این مشکل باید راه دودکش پکیج را باز کنید و یا اینکه دودکش را به صورت کلی تعویض کنید.

زرد بودن شعله پکیج:

برای عیب یابی پکیج دیواری در صورتی که با مشکل زرد بودن شعله پکیج مواجه شدید اینگونه است که ابتدا باید مشعل را بررسی کنید که کثیف نباشد و در صورت کثیف بودن آن را تمیز کنید.
در مرحله بعدی ممکن است ایراد از مکش دود کش باشد که در این صورت باید دود کش بررسی شده و تخلیه یا تعویض شود.
مشکل بعدی می‌تواند عدم وجود هوا در محیط باشد که برای برطرف کردن آن می‌توانید از دریچه‌های هوا در اطراف آن استفاده کنید.اگر نتوانستید مشکل زرد بودن شعله پکیج را رفع نمایید با مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان تماس بگیرید.

کم بودن فشار آب پکیج:

برای عیب یابی پکیج دیواری در صورتی که فشار آب کم است باید بدانید که علت آن در برخی موارد نشتی لوله‌های آب در پکیج می‌باشد.
برای رفع این مشکل باید نشتی لوله‌ها گرفته شود و یا لوله‌ها تعویض شوند.

سر و صدای زیاد پکیج:

عیب یابی پکیج دیواری در صورتی که مشکل پکیج سر و صدای زیاد آن باشد را در ادامه برای شما توضیح می‌دهیم.
در اولین مرحله باید بدانید که در برخی موارد مشکل از عملکرد نامناسب رتور می‌باشد که در این صورت باید رتور را تعویض کنید.
یکی دیگر از مشکلات مهم که باعث سروصدای زیاد می‌شود هواگیری نکردن پکیج می‌باشد در صورتی که می‌خواهید هواگیری پکیج خود را انجام دهید به مقاله نحوه هواگیری پکیج مراجعه کنید.

چرا پکیج بوی گاز، بوی دود یا بوی سوختگی می دهد:

اگر در اطراف پکیج دیواری خود بوی گاز استشمام کردید، این موضوع را جدی بگیرید. چرا که به احتمال زیاد بوی گاز از وجود نشتی گاز از پکیج خبر می دهد و ادامه دار بودن این مشکل می تواند خطرات جدی همچون گاز گرفتگی و انفجار را به دنبال داشته باشد. برای عیب یابی پکیج به سراغ لوله گاز و اتصالات آن بروید. می توانید از کف برای تشخیص نشتی استفاده کنید.

به غیر از گاز ممکن است بوی دود در اطراف پکیج تان به مشام برسد. برای عیب یابی پکیج در این مواقع ابتدا دودکش آن را بررسی کنید. نصب اشتباه و یا مسدود شدن و گرفتگی دودکش می تواند سبب تجمع دود گردد. همچنین دلایلی برای شنیدن بوی سوختگی از پکیج وجود دارد. برای اطلاع از تمامی دلایلی که سبب بوی گاز یا بوی دود و یا سوختگی در پکیج هستند.

چرا آب پکیج سرد و گرم می شود:

خیلی از افرادی که از پکیج استفاده می کنند از این موضوع شاکی هستند که آب پکیج مرتب سرد و گرم می شود و نسبت به این موضوع حساس شده اند. دلایل زیادی می تواند برای این مشکل وجود داشته باشد که هر یک از آن ها در مراحل عیب یابی پکیج دیواری باید به دقت بررسی شوند. از این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوسان فشار آب

  • خرابی پمپ ورودی

  • معیوب بودن سنسور آب گرم یا سنسور شوفاژ

  • جرم گرفتن مبدل پکیج

  • خرابی فلومتر، فلوسوئیچ، پرشر

  • تنظیم نبودن ارتفاع شعله پکیج

چرا آب پکیج گرم نمی شود:

برای عیب یابی پکیج دیواری که آب را گرم نمی کند، ابتدا باید به این دقت نمود که آیا پکیج کار می کند؟ در صورتی که پکیج کار نمی کند باید ابتدا برق، آب و گاز ورودی به پکیج را بررسی کنید و از سالم بودن دستگاه مطمئن شوید. اما در صورتی که پکیج شروع به کار می کند و فعال است اما آب را گرم نمی کند، باید به سراغ موارد دیگری که بیشتر به خرابی اجزاء و قطعات مربوط است بروید. در اولین گام جهت عیب یابی پکیج بوتان یا ایران رادیاتور خود به سراغ بررسی کنترلرها و ترموستات دستگاه بروید. تنظیمات اشتباه کنترلرهای پکیج ساده ترین دلیل برای گرم نکردن آب است. در ابتدا درجه ترموستات را بر روی بیشترین مقدار قرار هید و ببینید که آیا مشکل برطرف می شود یا خیر.

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای پکیج شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در احیا سرویس در تلاش است با عیب یابی و تعمیر پکیج در اصفهان ، در کمتر از ۲۴ ساعت انجام گردد و پکیج شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهانتعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر ، تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر ، تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد ، تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان .

 

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.