احیا سرویس

بلاگـ

عیب یابی پکیج دیواری در اصفهان

عیب یابی پکیج دیواری در اصفهان

عیب یابی پکیج دیواری در اصفهان به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد.همکاران ما در مرکز تعمیرات احیا سرویس جهت  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان  آماده خدمات‌رسانی به‌تمامی عزیزانی هستند که پکیج گرمایشی آنها نیاز به تعمیر و سرویس دارد که با تماس با 09137800178  می‌توانید در فصل سرد زمستان یا هر موقع از سال از این خدمات برخوردار شوید و درصورتی‌که هرگونه مشکلی در استفاده از پکیج دارید می‌تواند به تعمیر پکیج دیواری در اصفهان مراجعه کنید.

عیب یابی انواع پکیج های دیواری در اصفهان :

کاهش فشار پکیج

از دیگر مشکلات رایج پکیج دیواری کاهش و افت فشار دستگاه می باشد که می تواند در بروز مشکلات دیگری تاثیرگذار باشد.

راه حل: معیوب بودن شیر اطمینان، نشتی در دریچه خودکار تخلیه هوا، وجود نشتی در شیرهای رادیاتور، مشکل در گیج فشار و گرفتگی هوای رادیاتور، از مهمترین دلایل بروز این مشکل به شمار می رود.

وجود نشتی در پکیج

چکه کردن و آبریزش یکی دیگر از مشکلات رایج این دستگاه ها محسوب می شود. عدم توجه به نشتی پکیج میتواند مشکلات بزرگتر و جدی تری را با خود به همراه داشته باشد.

راهکار: از مهمترین علت های بروز نشتی در ساختار پکیج میتوان به وجود مشکل در دیافراگم ظرف انبساط، مشکل در شیر اطمینان، وجود نشتی در اتصالات لوله ها، نشتی اتصالات پمپ و پمپ آب و ترک خوردن مبدل حرارتی، اشاره نمود.

سروصدای پکیج

تولید سر و صدا یکی از دیگر مشکلات رایج پکیج می باشد. غالبا با باز کردن شیر آبگرم این صدا افزایش پیدا می کند.

راهکار:

 نفوذ هوا به پمپ های دستگاه می تواند عامل مهم بروز این مشکل باشد. با باز کردن شیر هواگیری تعبیه شده در ساختار پکیج و انجام هواگیری این مشکل رفع می شود.

داغ بودن بیش از حد آب خروجی

داغ شدن غیر عادی آب خروجی دستگاه از دیگر مشکلات پکیج می باشد. معیوب شدن ترموستات پکیج مهمترین عامل ایجاد این مشکل بوده که با تعویض آن مشکل برطرف می گردد.

انتشار بوی گاز:

 استشمام بوی گاز در محیط نیز یکی از دیگر مشکلات رایج پکیج می باشد. این امر می تواند ناشی از گرفتگی دودکش یا مسدود شدن لوله ها یا در اثر نشت گاز از پکیج صورت گیرد.برای  تعمیر پکیج دیواری در اصفهان با متخصصین احیا سرویس 09137800178 تماس بگیرید.

روشن نشدن پکیج:

در اولین قسمت باید بدانید که عیب یابی پکیج دیواری زمانی انجام می‌شود که پکیج روشن نشود.
در صورتی که با مشکل روشن نشدن پکیج روبه رو شدید باید چند قسمت از پکیج دیواری را بررسی کنید که اولین آن‌ها بررسی گاز پکیج می‌باشد و در صورت بسته بودن آن را باز کنید.
در مرحله بعدی از عیب یابی پکیج دیواری می‌توانید فشار آب پکیج را بررسی کنید در صورت کم بودن و یا قطع بودن آب پکیج شما روشن نخواهد شد.
در صورتی که مشکل پکیج شما از این قبیل نبودند، جهت تعمیر پکیج دیواری در اصفهان  می‌توانید از احیا سرویس کمک بگیرید.

کم بودن دمای آب گرم:

زمانی که مشکل پکیج دیواری شما کم بودن دمای آب باشد، برای عیب یابی پکیج دیواری باید به چند نکته مختلف توجه کنید.
در بعضی مواقع علت کم بودن دمای آب کم و زیاد شدن فشار آب است.
خرابی فلوسوئیچ پکیج هم یکی از علت‌های کم بودن دمای آب است در این صورت فلوسوئیچ نمی‌تواند به درستی میزان دمای آب را به برد ارسال کند و دمای آب کم می‌شود.
در برخی موارد این امکان وجود دارد که مشکل پکیج رسوب گرفتن آن باشد که در این صورت پکیج باید به وسیله اسید یا جوهر نمک رسوب زدایی شود.
یکی دیگر از علت‌های کم بودن دمای آب خرابی سنسور دمای پکیج می‌باشد که می‌تواند علت سرد و گرم آب پکیج هم شود.

به حالت انفجاری روشن شدن مشعل:

مشکلاتی که باعث بروز انفجاری روشن شدن پکیج می‌شود را در ادامه برای شما توضیح می‌دهیم.
در برخی موارد عیب یابی پکیج دیواری را با توجه به ورودی گاز پکیج بررسی می‌کنیم در صورتی که گاز نوسان داشته باشد امکان روشن شدن انفجاری مشعل وجود دارد که باید ورودی گاز را تنظیم کنید.
مشکل دیگر این است که الکترود جرقه زن خراب است و زمانی که اقدام به روشن کردن پکیج می‌کنید گاز درون پکیج جمع شده و به صورت ناگهانی روشن شده و باعث انفجار می‌شود که در این صورت باید الکترود جرقه زن را تعویض کنید.
در برخی موارد الکترود جرقه زن سالم است ولی فاصله زیادی تا مشعل دارد و باید تنظیم شود، فاصله استاندراد الکترود جرقه زن تا مشعل 5 تا 3 میلی متر است.

به صورت مدام دود کش قطع میشود:

برای عیب یابی پکیج دیواری در این حالت باید دود کش را بررسی کنید چرا که علت آن مسدود بودن راه خروجی دود می‌باشد.
برای رفع این مشکل باید راه دودکش پکیج را باز کنید و یا اینکه دودکش را به صورت کلی تعویض کنید.

زرد بودن شعله پکیج:

برای عیب یابی پکیج دیواری در صورتی که با مشکل زرد بودن شعله پکیج مواجه شدید اینگونه است که ابتدا باید مشعل را بررسی کنید که کثیف نباشد و در صورت کثیف بودن آن را تمیز کنید.
در مرحله بعدی ممکن است ایراد از مکش دود کش باشد که در این صورت باید دود کش بررسی شده و تخلیه یا تعویض شود.
مشکل بعدی می‌تواند عدم وجود هوا در محیط باشد که برای برطرف کردن آن می‌توانید از دریچه‌های هوا در اطراف آن استفاده کنید.

عیب یابی پکیج دیواری لورچ:

پکیج ایران رادیاتور نوع تک مبدل :

در این مدل از پکیج ایران  از مدلی مبدل تحت اسم مبدل اصلی دوبل بهره برده می شود. سبک این مبدل ها به شکلی می باشد که میزان آبگرم مصرفی و آب سیستم گرمایش را هم از درون این مبدل عبور می دهد و بعد از گرم شدن هم به رادیاتورها خواهد رساند.

برای تامین کردن آبگرم مصرفی هم ، موقعی که شیر آب باز گردد. پمپ داخل دستگاه که می خواهد آب سیستم گرمایش را نیز سیرکوله کند، متوقف گشته و فقط آب خنک ورودی نیز وارد مبدل شده و از طریق شعله مشعل هم چنین پکیج گرم گشته و در آخر به مصرف خواهد رسید و عینا شبیه به آبگرمکن فوری مدل دیواری کار میکند. در داخل این سیستم نیز کنترل نمودن دمای آبگرم مصرف شده به علت تماس داشتن مستقیم با سیال شعله، دشوار تر بوده و به این دلیل است که میزان دمای آب گرم در زمان مصرف هم تا حدودی نوسان پیدا می کند.

پکیج ایران رادیاتور نوع دو مبدل :

در این مدل پکیج ها نیز از دو مدل مبدل بهره برده می شود:

  1. مبدل نوع اصلی (Gas Water Heat Exchanger)
  2. مبدل نوع صفحه ای (Water Heat Exchanger)

مبدل نوع اصلی در داخل پکیج ایران رادیاتور وظیفه تامین کردن گرمایش برای رادیاتورها را نیز بر عهده خواهد داشت، به شکلی که آب داخل سیستم گرمایش نیز از راه این مبدل گرم گشته و به داخل رادیاتور ها رسانده می شود. اما برای تامین کردن آبگرم مصرفی هم آب درون سیستم گرمایش از راه پمپ ها از یک مبدل اصلی رد شده و بعد به جای این که به سمت رادیاتورها حرکت نماید، از مبدل نوع صفحه ای هم عبور کرده و به طور همزمان آب خنک ورودی هم از مبدل نوع صفحه ای گذشته و به خاطر عبور این آب ها از مبدل و عمل انتقال دادن حرارت از آب داغ به آب خنک ورودی، میزان آب گرم جهت مصرف ایجاد می گردد.

در صورتی که پکیج شما هر مدل از پکیج‌های بالا بود و با مشکل مواجه شد می‌توانید از مرکز تخصصی عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، احیا سرویس کمک بگیرید.جهت مشاهده همه خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای پکیج‌های دیواری پکیج ایران رادیاتور، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان در سایت بزنید.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهانتعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر ، تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر ، تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد ، تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان .

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.