احیا سرویس

بلاگـ

نحوه هواگیری پکیج

نحوه هواگیری پکیج

نحوه هواگیری پکیج در این مقاله به طور کامل شرح داده شده است. هواگیری پکیج باید هر ساله انجام شود چراکه علت هواگیری پکیج به صورت هر سال این است که هوا درون لوله‌های آب قرار می‌گیرد و باعث بروز اختلال در عملکرد پکیج می‌شود و اجازه عبور آب را نمی‌دهد. جهت تعمیر پکیج در اصفهان با احیا سرویس مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان  به شماره 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود.

نشانه‌های وجود هوا در سیستم پکیج :

در ابتدا، لازم است به نشانه‌های وجود هوا در سیستم پکیج توجه داشته باشید. و در صورت نیاز، سریعاً اقدام نمایید.

ازجمله نشانه‌های نیاز به هواگیری دستگاه پکیج عبارت‌اند از:

1- به گوش رسیدن صدا از پمپ آب پکیج و رادیاتور ها.

2- پکیج بدرستی آب را گرم نمی‌کند.

3- فقط قسمت پایین رادیاتورها گرم است. و قسمت بالای آن خنک می‌باشد.

«این نشانه‌ها گویای وجود هوا در سیستم پکیج می‌باشد. که لازم است سریعاً نسبت به هواگیری دستگاه پکیج خود اقدام نمایید.»

اهمیت هواگیری سیستم پکیج :

چرا لازم است هواگیری سیستم پکیج را انجام دهید؟

 • باعث افزایش عمر مفید پکیج می‌گردد.
 • قطعات پکیج ازجمله پمپ آب پکیج آسیب نمی‌بیند.
 • بازدهی گرمایشی پکیج افزایش می‌یابد.
 • و درنتیجه در مصرف سوخت پکیج نیز صرفه‌جویی می‌گردد.

علت هوا گرفتن پکیج :

رادیاتور ها وسیله هایی هستند که با گردش آب در داخل لوله های خود باعث گرم شدن محیط اطراف میشوند.آیا امکان دارد هوا در قسمتی از لوله ها جعلیه را متوقف کند و به همین دلیل بخشی از رادیاتور سرد و بخشی دیگر گرم می شود و این موضوع می‌تواند علت هوا گرفتن پکیج باشد. گاهی پکیج شما با مشکل سرد و گرم شدن آب مواجه میشود که دلیل آن هواگیری نیست و میتوانید برای حل این مشکل  با احیا سرویس مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان  به شماره 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود.

دلایل زیادی برای دلیل هوا گرفتن پکیج وجود دارد و اگر شما به موقع نسبت به هواگیری پکیج خود اقدام نکنید می تواند مشکلات بزرگتری را برای شما ایجاد کند. در قسمت زیر علت هوا گرفتن پکیج را به صورت اختصار در چند سطر توضیح خواهیم داد.

 • ممکن است رادیاتور سوراخ شده باشد و از طریق شکاف ها هوا وارد پکیج شده باشد.
 • امکان دارد از طریق مخزن آب رسان که آب را وارد سیستم گرمایش پکیج می کند هوا به داخل رادیاتور ها وارد شده باشد و این دلیل هوا گرفتن پکیج باشد.
 • گاهی ممکن است علت هوا گرفتن پکیج خالی شدن آب داخل سیستم گرمایش مرکزی پکیج باشد.
 • یکی دیگر از دلیل هوا گرفتن پکیج زنگ زدگی و رسوب در لوله ها است. اگر با این مشکل مواجه شدید میتوانید مقاله رسوب زدایی پکیج را در سایت ما مطالعه کنید و یا با همکاران ما برای رسوب زدایی پکیج با مناسب ترین قیمت تماس بگیرید.
 • به دلیل آنکه هوا از آب سبک تر است و معمولاً در سیستم گرمایش طبقات بالاتر وجود هوا بیشتر از طبقات پایین اتفاق می افتد.

بهتر است در ابتدای فصل زمستان نسبت به هواگیری پکیج خود اقدام کنید تا هوا در کل رادیاتور انباشته نشود و رادیاتور شما کارایی خود را از دست ندهد. تنها نشانه هوا گرفتن پکیج این است که کارایی رادیاتور شما به شدت کاهش می یابد و مثل سابق گرم نمیکند.

خدمات هواگیری پکیج دیواری شامل موارد زیر است:

 1. هواگیری پکیج ایساتیس
 2. هواگیری پکیج بوتان
 3. هواگیری پکیج تاچی 
 4. هواگیری پکیج آریستون
 5. هواگیری پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff
 6. هواگیری شوفاژ
 7. هواگیری رادیاتور شوفاژ
 8. هواگیری پکیج بوش
 9. هواگیری پکیج بوتان calda venezia
 10. هواگیری پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff
 11. هواگیری پکیج ایران رادیاتور

نحوه هواگیری پکیج به صورت مرحله به مرحله :

 1. در اولین مرحله از نحوه هواگیری پکیج باید پکیج را روشن کنید و روی حالت زمستان و یا گرم کردن بگذارید.

2. در مرحله بعد هواگیری باید قسمت پایینی پکیج را باز کنید و اجازه دهید که هرچه درون آن هست خارج شود و همچنین آب را از آن خارج می‌کنید و اجازه می‌دهید که همه هوای درون پکیج به همراه آب خارج شود.

3. در این مرحله باید ورودی و خروجی همه شوفاژها (رادیاتور) متصل به پکیج را باز بگذارید.

4. در مرحله بعد هواگیری،باید شوفاژ‌ها را بررسی کنید و از مسدود نبودن آن‌ها مطمئن شوید همچنین در این مرحله نباید هیچگونه صدای غیر طبیعی از شوفاژ‌ها به گوش برسد.

5. در مرحله بعدی هواگیری کردن پکیج باید هواگیری را از شوفاژها شروع کنید و شوفاژ آب را به داخل آن‌ها انتقال دهیم و تا زمانی که آب بدون هوا و با فشار از شوفاژ خارج نشد این کار را ادامه می‌دهیم و سپس ورودی و خروجی آن‌ها را وصل می‌کینم.
نکته قابل توجه در این مرحله این است که در هنگام هواگیری شوفاژ آب به همراه هوا با فشار از شوفاژ خارج می‌شود و محیط اطراف خودش را خیس می‌کند برای جلوگیری از این اتفاق یک ظرف بزرگ یا حوله زیر آب قرار دهید تا محیط اطراف را خیس نکنید.

6. در مرحله بعدی هواگیری پکیج اگر به درستی انجام شده باشد فشار آب کم می‌شود برای تنظیم فشار آب شیر زیر پکیج را باز می‌کنیم و منتظر می‌مانیم تا فشار آب تنظیم شود و سپس آب را می‌بندیم.

7. در مرحله آخر هواگیری پکیج ، اگر به درستی هواگیری انجام شده باشد می‌توانید به آرامی‌شوفاژها را، راه اندازی کنید.

در این بخش شما را با نحوه هواگیری پکیج آشنا کردیم در صورتی که نمی‌توانید این کار را انجام دهید می‌توانید از احیا سرویس مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان کمک بگیرید.

بهترین تعمیرکار برای هواگیری پکیج :

در صورتی که به روش بالا نتوانستید هواگیری پکیج خود را انجام دهید، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و بهترین تعمیرکار پکیج در نزدیکی محل خود پیدا کنید. هواگیری پکیج مستلزم دانش و دقت بالایی است که بهتر است به یک کارشناس و یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید.

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای پکیج شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در احیا سرویس در تلاش است با عیب یابی و تعمیر پکیج در اصفهان ، در کمتر از ۲۴ ساعت انجام گردد و پکیج شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان ، تعمیرات کولر اجنرال در اصفهان ، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اصفهانتعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر ، تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر ، تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد ، تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان .

 

احیا سرویس

بلاگـ

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.