مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری در اصفهان

اگر به دنبال آموزش تعمیر پکیج هستید و یا اگر شما تعمیرکار پکیج تازه کار میباشید و به دنبال تکمیل دانش خود از پکیج دیواری هستید و یا حتی اگر جزو مصرف کنندگان انواع پکیج دیواری میباشید که در حال حاضر با خرابی این دستگاه روبرو هستید و به دنبال یادگیری نحوه عیب یابی و رفع عیب پکیج خود میباشید فرقی نمیکند و لازمه بدونید هر آنچه در رابطه با پکیج دیواری میخواهید بدانید همه را یکجا در سایت احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان خواهید یافت .

خدمت تعمیر و سرویس پکیج در محل احیا سرویس شامل چه مواردی می‌شود؟

احیا سرویس تمامی خدماتی که برای نصب، راه اندازی، سرویس و تعمیر انواع پکیج‌های دیواری و زمینی انجام می‌شود را به بهترین شکل ممکن توسط کارشناسان مجرب و متخصص تعمیر پکیج گرمایشی ارائه می‌هد.

خدمات ما شامل:

 • نصب و راه اندازی اولیه پکیج
 • نصب مجدد و جابجایی پکیج
 • جرم گیری و رسوب‌زدایی پکیج
 • تعویض قطعه و تعمیر برد پکیج
 • سرویس عیب یابی و تعمیر پکیج
 • هواگیری و تنظیم فشار پکیج گرمایشی
 • و ...

چرا پکیج گرمایشی را سرویس کنیم؟

پکیج از جمله لوازم گرمایشی است که در ساختمان‌های جدید، جایگزین موتورخانه شده است. از پکیج برای گرم کردن آب حمام و سرویس بهداشتی، رادیاتورها و شوفاژ و تامین آب گرم مصرفی استفاده می‌شود. با وجود پکیج، دیگر نیاز نیست در ساختمان، فضایی را برای ساخت موتورخانه درنظر گرفت و در نتیجه، هزینه‌های سرویس و رسیدگی به موتورخانه هم کاسته خواهد شد.

حال این دستگاه در صورتی بهترین عملکرد را دارد که در زمان مناسب آن را سرویس کنید و یا اگر دچار خرابی شد، خیلی سریع به فکر تعمیر پکیج باشید. سرویس و تعمیر به‌موقع پکیج موجب افزایش عمر مفید این دستگاه شده و مصرف انرژی را تا حد قابل توجهی کاهش خواهد داد. سرویس کاران متخصص احیا سرویس آماده ارائه خدمت به شما عزیزان در زمینه سرویس پکیج دیواری در اصفهان هستند.

اهمیت تعمیرات پکیج دیواری در محل اصفهان :

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست.

اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند.

هنگامی که مشکلی برای پکیج به وجود می آید باید سریعا برای تعمیر پکیج دیواری در اصفهان خود اقدام کنید و یا برنامه ای برای سرویس پکیج دیواری در نظر بگیرید.

زیرا اگر یک پکیج دچار خرابی و یا از کار افتادگی شود ، زندگی ساکنان را مختل می کند .

در نظر داشته باشید که برای تعمیرات پکیج دیواری و عیب یابی پکیج دیواری مواردی از قبیل :

 • شناخت دستگاه پکیج و آشنایی با نوع آن
 • آشنایی با عیوب متداول پکیج
 • حرفه ای بودن تعمیرکار پکیج و تجربه او لازم است.

عیوب احتمالی پکیج دیواری :

 1. روشن نشدن مشعل پکیج دیواری
 2. غیر فعال شدن پمپ پکیج دیواری 
 3. سرد بودن آب رادیاتورها 
 4. کاهش دمای آب مصرفی
 5. خاموش و روشن شدن مداوم 
 6. قطع شدن مداوم دودکش
 7. یخ زدن آب پکیج و جام شدن پمپ پکیج دیواری
 8.  پایین بودن فشار آب
 9.  زرد بودن شعله مشعل پکیج دیواری
 10. پایین آمدن مکرر فشار آب پکیج دیواری
 11. گرم نشدن رادیاتورها با وجود روشن بودن شعله در پکیج دیواری
 12. سرد و گرم شدن آب مصرفی 
 13. صدای اضافی در دستگاه 
 14. تخلیه آب زیر دستگاه 

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای پکیج دیواری شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیرات پکیج دیواری در اصفهان در تلاش است با عیب یابی پکیج دیواری شما، در کمتر از ۲۴ ساعت توسط بهترین تعمیرکار پکیج دیواری در اصفهان انجام گردد و پکیج دیواری شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان :

در این بخش می‌خواهیم شما را با انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور و نحوه عیب یابی آن‌ها آشنا کنیم. پکیج‌های ایران رادیاتور انواع مختلفی دارند که به صورت کلی به شش دسته متفاوت تقسیم می‌شوند:

1. مدل E

2. مدل M

3. مدل K

4. مدل L

5. مدل ocE

6. مدل BM

در ادامه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان به صورت کامل توضیح داده خواهد شد. علاوه بر نام و مدل پکیج از دو پسوند برای آن‌ها استفاده می‌شود که با توجه به این پسوندها می‌توانید فن دار یا بدون فن بودن پکیج را تشخیص دهید. در صورتی که از پسوند FF در ادامه مدل پکیج ایران رادیاتور استفاده شد باید بدانید که پکیج از نوع فن دار است و در صورتی که این پسوند CF بود باید بدانید که پکیج از نوع بدون فن است.در صورتی که پکیج شما خراب شده باشد و نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان داشته باشید این مطلب را مشاهده کنید.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور:

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور به این آسانی هم نیست و در بعضی مواقع نیاز به کمک دارید تا متوجه علت خرابی پکیج ایران رادیاتور شوید و بتوانید تعمیر پکیج در اصفهان را انجام دهید.
هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور وابسته به ایراد یا مشکلی که دارد تعیین می‌شود.
برای مثال هزینه هوا گیری و رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور یکی نیست و به صورت کلی باید قبل از اقدام به تعمیر پکیج ایران رادیاتور، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور انجام شود تا هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور مشخص شود.احیا سرویس  مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت کار تعمیر پکیج را انجام خواهد داد.

تعمیر پکیج بوتان در اصفهان :

تعمیر پکیج بوتان از تخصصی ترین حرفه های تعمیرات می باشد. اطلاع نداشتن از چگونگی کار پکیج دیواری بوتان و نگهداری آن می تواند باعث خراب شدن و بروز مشکلات در آن شود.در صورت داشتن سوال یا نیاز به راهنمایی با مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود

علت افت فشار پکیج بوتان:

افت و یا افزایش فشار پکیج تا یک ماه اول مصرف تا حدی طبیعی است اما اگر مدت زیادی از استفاده پکیج دیواری بوتان می گذرد و با مشکل افت فشار مواجه هستید ایرادی وجود دارد، دلایل متعددی مانند خرابی شیرپرکن، سوراخ بودن منبع انبساط و مبدل حرارتی، وجود نشتی در لوله ها، سیستم پکیج و رادیاتور باعث افت فشار پکیج بوتان می شوند اگر با این مسئله مواجه هستید با توجه به منبع مشکل، تعمیرات لازم را لحاظ کنید.

با اینکه پکیج بوتان قدیمی و معروف است اما سه مورد اختلال عملکرد سنسور مدار گرمایش، خرابی پرشر سوییچ هوا و رسوب گرفتن مبدل ها از رایج ترین مشکلات پیش آمده برای آنان هستند، به همین دلیل باید رفع عیوب، تعمیرات و سرویس این قسمت ها با دقت بیشتری انجام شود.

تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان  :

اگر با مشکلاتی مثل گرم نکردن . صدای مزاحم . مشکل گرفتگی لوله  های پکیج یا ارور و مشکلات دیگر پکیج شوفاژ و رادیاتور مواجه شده اید کافیست با یک تماس  عیب یابی و تعمیر اصولی پکیج را به متخصصان تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان بسپارید تادر سریع ترین زمان به کمک شما بیاید.

تعمیرات پکیج به خصوص برند هایی  مانند ایمرگاس (immergas)، به دلیل تکنولوژی به کار رفته در ساخت این دستگاه ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است. و انجام این تعمیرات توسط افراد ناوارد می تواند هزینه ها و خسارات زیادی را برای شما به بار آورد. ، تکنسین با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها قرار می دهند.

جهت دستیابی به خدمات شرکت احیا سرویس با شماره تلفن 09137800178 جهت تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیر پکیج فرولی در اصفهان :

تعمیر پکیج فرولی حساس بوده و سپردن آن به دست افراد حرفه ای کار درستی نبوده و ممکن است باعث رساندن آسیب به دیگر قسمت های پکیج شود. بهتر است تعمیر پکیج به دست متخصص سپرده شود تا باعث کاهش هزینه های تعمیر پکیج در اصفهان شود.

از اساسی ترین نکات برای نگهداری از پکیج های مختلف این است که به سرویس شدن آن و تعمیرات پکیج به موقع توجه لازم کرد.چرا که هر کدام از لوازم خانگی با هر برندی پس از مدتی نیاز به سرویس و تعمیر پیدا می کند و اگر رسیدگی لازم برای آن صورت نگیرد باعث آسیب به لوازم شما و یا عدم تعمیر پذیری آن خواهد شد پس بهتر است که قبل از صدمات جبران ناپذیر با فرستادن نیروی فنی به محل شما از پیشروی خرابی زیاد آن جلوگیری کنید.

تعمیر پکیج فرولی در اصفهان و عیب یابی پکیج فرولی را به متخصص ما بسپارید. یکی از مشکلات رایج می تواند روشن نشدن پکیج فرولی شما باشد، بهترین روش این است که از طریق شماره تلفن 09137800178 یا شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا ما در کمترین زمان ممکن یک تکنسین به محل مورد نظر اعزام کنیم.

تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان :

تعمیر پکیج ایساتیس باید به دست تکنسین های باتجربه و کاربلد انجام گیرد. به همین دلیل توصیه ما به مشتریان خود این است که در صورتی که شما تجربه کار فنی را ندارید، یا به اصطلاح تا کنون زیاد دست به آچار نشده اید . ما به شما توصیه می کنیم که فرآیند تعمیر پکیج و رادیاتور ایساتیس را به عهده ی متخصصین و افراد اهل فن در این زمینه واگذار نمایید.

پس اگر پکیج ایساتیس منزل و یا محل کار شما نیاز به تعمیر دارد، زمان را از دست ندهید و کار تعمیرات این لوازم ضروری منزل خود را بر عهده بهترین تعمیر کاران پکیج واگذار نمایید.

از متداول‌ترین خرابی پکیج ایساتیس، مشکل افت فشار آب پکیج ایساتیس

مشکل افت فشار آب پکیج ایساتیس یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای پکیج ایساتیس شما به وجود آید؛ وجود نشتی در پکیج حتی اگر خیلی کم باشد و همچنین باز گذاشتن شیر پر کن پکیج از دلایل افت فشار می‌باشد. جهت تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان با شماره تلفن 09137800178 یا شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

تعمیر پکیج شاپه در اصفهان :

احیا سرویس  یکی از تخصصی‌ترین مراکز تعمیر پکیج شاپه در اصفهان میباشد که سال‌هاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

احیا سرویس با ارائه خدمات تخصصی توسط تعمیرکاران متخصص خود در سطح شهر اصفهان توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر انواع پکیج شوفاژ دیواری شاپه با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌ روز در این زمینه باشد.

تعمیرات انواع پکیج شوفاژ دیواری شاپه در کمترین زمان ممکن در محل شما توسط تعمیرکاران متخصص احیا سرویس انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

در صورت داشتن سوال یا نیاز به راهنمایی با مرکز تخصصی تعمیر پکیج در اصفهان 09137800178 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان .

 

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های کولر گازی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر کولر گازی شما می باشند.

احیا سرویس

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی تعمیرات

احیا سرویس بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های احیا سرویس در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه مناسب

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.