مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات یخچال ساید

تعمیر یخچال ساید اصفهان

تعمیر یخچال ساید اصفهان

تعمیر یخچال ساید اصفهان و حومه در کوتاه ترین زمان توسط تعمیرکار حرفه ای نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید در اصفهان ،  در احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان انجام می گردد.

تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ساید به دلیل تنوع در برند و مدل، یکی از خدمات تخصصی و بسیار مشکل در شغل تعمیرات لوازم خانگی به شمار می رود و ما مفتخریم که در اصفهان با در اختیار داشتن تعداد زیادی تعمیرکار و نمایندگی می توانیم تمامی برندهای ایرانی و خارجی ساید را رفع اشکال و تعمیر نماییم.

مدت زمان تعمیر ساید چقدر است ؟

پس از تماس شما با احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان نزدیکترین و بهترین تعمیرکار یخچال ساید اصفهان  به شما خود را به محل می رساند و بلافاصله پس از عیب یابی شروع به ارائه خدمات می نماید. معمولا برای تعمیرات جزئی مثل تعویض کابل برق، تعویض نوار دور درب ساید، تعویض فیلتر ساید و… کمتر از یک ساعت و برای رفع نشتی گاز ساید و تعمیر و تعویض برد و پنل و قطعات الکترونیکی و… چند ساعت زمان لازم است ولی به طور کلی تعمیرات در همان روز انجام می شود.

چه زمانی برای تعمیر ساید بای ساید اقدام کنیم ؟

معمولا زمانی نیاز به تعمیر ساید بای ساید اصفهان دارید که یا به صورت کامل از کار افتاده باشد و یا یکی از مشکلات زیر در آن  رویت شود:
 • پنل برد ساید سوخته است
 • بست یا لولای درب خراب شده
 • بدنه ساید از داخل سوراخ شده
 • گاز خنک کننده خالی شده
 • جهت تعویض فیلتر تصفیه آب
 • آب سرد کن ساید خراب است
 • ساید صدای غیر طبیعی می دهد
 • خرابی ترموستات (اتوماتیک)
 • ساید روشن نمی شود
 • ساید بیش از اندازه سرد می شود
 • ساید خنک نمی کند
 • نوار دور درب ساید خراب شده

به طور کلی تمامی خدمات نصب، سرویس، عیب یابی و تعمیرات ساید در اصفهان به صورت حرفه ای نیاز به تعمیرکار دارد و انجام آن توسط افراد غیر حرفه ای باعث خسارت می شود.

عیب یابی و سرویس ساید بای ساید :

عیب یابی و سرویس و تعمیر ساید بای ساید اصفهان اگر هر سال و به صورت منظم انجام شود و مشکلات احتمالی مانند خرابی فن ها ،نوار ها، فیلتر و شیر برقی ها و یخساز پس از عیب یابی رفع شود ساید شما هرگز دچار خرابی با هزینه های زیاد نمی شود و در واقع عمر آن افزایش می یابد.

در زمان سرویس ساید توسط سرویس کاران احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان تمامی لوله ها و اتصالات موتور و شبکه انتقال گاز خنک کننده و میزان گاز داخل لوله ها چک  شده و در صورت نیاز ترمیم می شود، نوار دور درب و لولا ها و … بررسی می شوند تا خاصیت خود را از دست نداده باشند و برودت از لای درب نشت نکند، صدا و میزان لرزش موتور در هنگام کار مورد آزمایش و عیب یابی قرار می گیرد و ایرادهای موجود رفع می شوند.

تعمیرکار یخچال ساید بای ساید اصفهان :

چرا تعمیرات یخچال ساید اصفهان را به احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان بسپارید:

1- بدلیل ارائه 6 ماه گارانتی کتبی خدمات به مشتریان خود.

2-تعمیرکاران مجموعه ما تنها مجاز به استفاده از قطعات فابریک دستگاه می باشند.

3-قیمت ها طبق قیمت اتحادیه می باشد.

4-تضمین بالاترین کیفیت برای شما.

5-استفاده از متخصصین حرفه ای و خبره برای مشتریان ما.

احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان با گرد آوری مجرب ترین تعمیرکاران برگزاری دوره های بروزرسانی اطلاعات تعمیراتی برای تعمیرکاران خود تعمیر یخچال ساید در محل اصفهان را  برای شما در کمترین زمان ممکن به انجام می رساند.

اگر یخچال شما دچار مشکل شده است پیشنهاد می کنیم ادامه متن را بخوانید و برای تعمیرات جزئی هزینه ندهید و از بروز مشکلات برای یخچال منزلتان جلوگیری کنید.

سرویس یخچال ساید بای ساید اصفهان

1- اگر یخچال شما روشن نمی شود

کابل برق آنرا چک کنید که دچار مشکل نشده باشد.

کابل برق را یکبار از پریز بکشید و دوباره بزنید .

2- اگر یخچال شما بیش از حد برفک می زند

احتمالا لاستیک درب آن خراب شده باشد.

بهتر است لاستیک درب یخچال را هرچند وقت یکبار تعویض کنید.

اگر برفک ها زیادند سریعا انها را آب کنید زیرا باعث مصرف برق بیشتر و در نتیجه قبض برق سنگین تری می شود.

هرگز از شی نوک تیز برای تمیز کردن برفک یخچال استفاده نکنید.

3- اگر یخچال شما سرما ندارد و منجمد نمی کند

احتمالا گاز ان کم شده و یا نشتی گاز دارد.

4-اگر دستگاه شما خودکار روشن نمی کند ترموستات یخچال و یا کمپرسور ان دچار مشکل شده است.

هرگز داخل یخچال غذای گرم و داغ نگذارید زیرا اینکار باعث می شود کمپرسور با حداکثر توان کار کند.

در نتیجه این عمل رساندن آسیب به کمپرسور دستگاه می شود.

اگر یخچال شما بو گرفته می توانید چند قطعه زغال را درون یک کیسه پارچه ای در یخچال ساید بگذارید و شاهد از بین رفتن بوی آن شوید.

استفاده از خدمت تعمیر یخچال، فریزر و ساید بای ‌ساید احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان چه مزایایی دارد؟

 • شفافیت در هزینه‌ها
 • صرفه جویی در زمان
 • انجام خدمت در زمان دلخواه شما
 • پشتیبانی خدمات مشتریان آچارباز
 • عدم نیاز به حمل یخچال و فریزر تا تعمیرگاه
 • گارانتی یک‌ماهه خدمت تعمیر یخچال و فریزر
 • استفاده از یک تعمیرکار یخچال و فریزر باتجربه

سرویس یخچال ساید در اصفهان در احیا سرویس دارای نمایندگی سرویس یخچال ساید و سرویس یخچال فریزر ساید بای ساید می باشد که شامل نمایندگی:

سرویس یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک ، سرویس یخچال ساید بای ساید بکو . سرویس یخچال ساید بای ساید زیمنس . سرویس یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس . سرویس یخچال ساید بای ساید کنمور . سرویس یخچال ساید بای ساید ال جی . سرویس یخچال ساید بای ساید بوش  . سرویس یخچال ساید بای ساید کنوود   . سرویس یخچال ساید بای ساید دوو . سرویس یخچال ساید بای ساید وایت هاوس . سرویس یخچال ساید بای ساید سامسونگ و ... می باشد.

نصب یخچال ساید در اصفهان :

نصب ساید بای ساید مانند نصب یخچال فریزر و یخچال نقش مهمی در عملکرد این دستگاه دارد. دقت داشته باشید که پس از جا به جایی ساید بای ساید آن را بلافاصله به برق وصل نکنید. چون مواد مایع در کمپرسور باید به صورت ثابت باشند تا دستگاه به درستی کار کند.

قبل از اینکه یخچال را در فضای مشخص خود قرار دهید، مطمئن شوید که فضا برای حجم یخچال ساید شما کافی باشد و همچنین به لوله کشی آب سرد نیز نزدیک باشد؛ دلیل آن این است که یخچال های ساید بای ساید برای اینکه بتوانند برای استفاده از آبسردکن و یخساز، بهترین عملکرد را داشته باشند لازم است تا به لوله آب سرد آشپزخانه متصل باشند.

بعد از اینکه عملیات جا به جایی تمام شد می‌توانید بعد از سه ساعت دستگاه را به برق متصل کنید. بهتر است که دستگاه به صورت مستقیم به برق متصل نشود و از یک محافظ برای این کار استفاده کنید. حتما بعد از اتصال از خنک شدن دستگاه اطمینان حاصل کنید. درجه یخچال ساید بای ساید بهتر است بین مثبت ۴ تا مثبت ۸ درجه سانتی گراد و درجه فریزر با توجه به فصل سال بین منفی ۱۸ و منفی ۲۰ درجه سانتی گراد تنظیم شود.

برای اینکه بتوانید بدون دغدغه یخچال ساید بای ساید خود را با هر برندی نصب کنید، کافیست که از متخصصان کاربلد احیا سرویس  کمک بگیرید. ما در کمترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز تعمیراتی شما هستیم.

در هنگام نصب حتما دقت کنید که دستگاه شما از پشت به اندازه ۸ تا ۱۲ سانت با دیوار فاصله داشته باشد. همین نکته باعث گردش هوا شده و موتور نیز خنک می‌شود. همچنین برای دستگاه‌های قدیمی یا دستگاه‌هایی که کندانسور آنها در پشت دستگاه قرار گرفته نیز اهمیت دارد. اگر فاصله به اندازه کافی نباشد، ممکن است موتور بسوزد. نکته مهم دیگر این است که طوری دستگاه رو تراز کنیم که شیب یخچال مقداری رو به عقب باشد. به این دلیل که وقتی درب را رها میکنیم در به آرامی برگشته و بسته شود. اکثر یخچال‌ها دارای ناودانی هستند؛ در مدل‌های قدیمی‌تر قابل مشاهده هستند و در مدل‌های جدید در پشت دستگاه قرار گرفته‌اند که نام آن نفراست بدون برفک می‌باشد، اگر شیب رعایت نشود، آب داخل ناودانی جمع شده و آن را پس زده و کف یخچال یا فریزر آب جمع خواهد شد. پس بهتر است که شیب یک مقدار رو به عقب وجود داشته باشد که موجب باز ماندن درب نشود و هم اینکه آب کف دستگاه نریزد.

مواد غذایی را در ظروف دربسته در یخچال نگهداری کنید. در این صورت اولا از بو گرفتن یخچال جلوگیری میکنید ثانیا زمان نگهداری مواد غذایی در یخچال را افزایش میدهید.

مواد غذایی را با فاصله مناسب از هم در یخچال قرار دهید با اینکار باعث میشوید هوا به خوبی در یخچال جریان پیدا کند و در نتیجه زمان نگهداری مواد غذایی در یخچال افزایش پیدا کند.

پس از باز کردن بسته بندی مواد غذایی آن ها را در ظروف مناسب قرار داده و در یخچال بگذارید.

باید بدانید که به طور کلی غذاهای پخته شده را بیش از ۲۴ ساعت در یخچال نگهداری نکنید. زمان نگهداری مواد غذایی پخته شده در یخچال بیش از ۲۴ ساعت است اما بیش از این به سلامتی شما آسیب میرساند.

تعمیر یخچال ساید بکو در اصفهان :

تعمیر یخچال ساید بکو در اصفهان توسط احیا سرویس بهترین و قابل اعتمادترین گزینه‌ی شما برای تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در اصفهان صورت میگیرد. ما دارای چندین مرکز با بهترین تعمیرکار یخچال ساید بکو در اصفهان هستیم که می‌توانند همه‌ی مشکلات و ایرادات یخچال فریزر شما را با هر نوع برند و مدلی تعمیر کنند. تکنسین‌های ما در زمینه تعمیر مشکلات عمومی یخچال فریزرها، مانند سرد نکردن، روشن نشدن، خراب آب‌سردکن یا یخ‌ساز، کارکرد دائمی دارای تجربه‌ی کافی می‌باشند.

ارورهای یخچال ساید بکو:

ارور E0 یخچال بکو

ارور E0 در یخچال بکو مربوطه به یکی از سنسورهای دما یا سیم ها یا ماژول دستگاه می باشد. در این حالت کمپرسور یخچال و فن داخل یخچال به صورت یکسره کار می کند. حل این ارور نیازمند بررسی تکنیسین تعمیر یخچال بکو می باشد. برای حل ارور با ما تماس بگیرید.

ارور E1 یخچال بکو

ارور E1 یخچال بکو بیانگر  معیوب بودن سنسور(Sensor) دیفراست فریزر می باشد. در این حالت هیتر با المنت دیفراست 25 دقیقه یکسره روشن می ماند. برای حل ارور فقط باید سنسور هیتر تعویض گردد.

جهت مشاهده همه خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای یخچال ساید بکو، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر یخچال ساید بکو در اصفهان در سایت بزنید.

تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک اصفهان:

تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک در اصفهان با بیش از یک دهه تجربه در احیا سرویس مرکز تعمیر انواع لوازم خانگی توسط بهترین تعمیرکار یخچال ساید جنرال الکتریک در اصفهان در خدمت شما مشتریان عزیز است .ما با تکیه بر تکنسین های با تجربه خود و تجهیزات کامل به شما این اطمینان را خواهیم داد مشکل یخچال ساید جنرال الکتریک شما را حل خواهیم نمود.

ارور 89 یا 88 یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور 89 یا 88 یخچال فریزر جنرال الکتریک: امکان نوسان شدید برق / مسأله الکتریکی

رفع عیب کد خطای  89 یا 88 یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • نمایشگر را با قطع جریان برق یخچال به مدت 5 دقیقه خاموش کرده و بعد دوباره آن را به برق وصل کنید. صفحه کنترل ممکن است یک نوسان شدید برقی را تجربه کرده باشد.
 • بخش های تعویضی: برای راه اندازی مجدد یا خرابی صفحه کنترل، آن را از برق بکشید.

ارور CC یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور CC یخچال فریزر جنرال الکتریک: دمای فریزر خیلی گرم است.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک  در اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک اصفهان در سایت بزنید.

تعمیر یخچال ساید امرسان در اصفهان :

تعمیر یخچال ساید امرسان در اصفهان در محل توسط بهترین تعمیرکار یخچال ساید امرسان در اصفهان در مرکز احیا سرویس صورت می گیرد. ما ساید Emerson شما را عیب یابی و برای رفع عیب از قطعات اصلی استفاده می کنیم تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف گردد. اگر یخچال ساید بای ساید شما خراب شده در هر نقطه از اصفهان که هستید با  نمایندگی تعمیر یخچال ساید امرسان در اصفهان تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم.

زمانی نیاز به تعمیر ساید بای ساید امرسان درمحل اصفهان دارید که یکی از مشکلات زیر در یخچال شما رویت شود.

 • پنل برد ساید سوخته است
 • بست یا لولای درب خراب شده
 • بدنه فریزر از داخل سوراخ شده
 • گاز ساید خالی شده
 • فریزر یخ نمی زند
 • فریزر ساید روشن نمی شود
 • ساید صدای غیر طبیعی می دهد
 • خرابی ترموستات (اتوماتیک)
 • قسمت یخچال سرد نمیکند ولی فریزر سرد است
 • یخچال ساید روشن نمی شود
 • ساید بیش از اندازه سرد می کند
 • قسمت یخچال سرد نمی کند
 • نوار دور درب ساید خراب شده
 • تعویض فیلتر ساید

عیب یابی یخچال فریزر امرسان توسط تعمیرکار یخچال امرسان :

 با دقت به مطالعه آموزش تعمیر یخچال امرسان در ادامه بپردازید تا چنانچه فنی هستید بتوانید به راحتی به رفع عیب و تعمیرات یخچال فریزر امرسان در اصفهان بپردازید.

جهت مشاهده خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای یخچال ساید امرسان ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر یخچال ساید امرسان در اصفهان در سایت بزنید.

تعمیر یخچال ساید بوش در اصفهان :

تعمیر یخچال ساید بوش در اصفهان توسط احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان و با تجربه 25 سال در زمینه تعمیرات یخچال بوش و دارا بودن متخصص ترین و کار آزموده ترین تعمیرکاران یخچال بوش انجام می گردد . این مرکز تمامی مشکلات و خرابی های یخچال بوش را عیب یابی و برطرف می نماید. ازجمله:

 • روشن نشدن یخچال بوش
 • خنک نکردن قسمت یخچال یا فریزر
 • هشدارهای پی در پی
 • صدای زیاد یخچال بوش
 • شارژ گاز یخچال بوش
 • خرابی کمپرسور یا موتور یخچال
 • رفع مشکل اواپراتور یخچال بوش
 • تعمیر و تنظیم سنسورهای حرارتی
 • تعمیر و تعویض تایمر
 • تعویض المنت یا هیتر دیفراست
 • تعویض برد الکترونیکی یخچال
 • تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش
 • تعمیر برد یخچال بوش

مهم ترین ارورهای یخچال ساید بوش :

ارور E01 یا E1  یخچال بوش

ارور E01 در یخچال بوش نشان دهنده خرابی سنسور دمای یخچال می باشد. سنسور دما معیوب شده است. ابتدا آن را بررسی کنید. سوکت سنسور را یک بار بیرون بیاورید و مجددا بزنید. سنسور دما در بالا سمت راست قرار دراد. اگر مشکل برطرف نشد باید سنسور یخچال تعویض گردد. برای تعویض سنسور یخچال بوش با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال بوش تماس بگیرید.

ارور E02 یا E2 یخچال بوش

ارور E02 در یخچال بوش نشان دهنده خرابی سنسور دمای فریزر می باشد. سنسور فریزر را بررسی کنید. اگر به هر طریقی کار نکرد باید آن را تعویض نمایید. سنسور دمای فریزر، دمای فریزر را در دیسپلی یا نمایشگر نشان می دهد. در صورت خرابی سنسور دمای فریزر، دما فریزر درست نشان داده نمی شود. برای تعمیر ارور E02 و تعویض سنسور دمای فریزر باما تماس بگیرید.

جهت مشاهده همه خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای یخچال ساید بوش ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر یخچال ساید بوش در اصفهان در سایت بزنید.

 

تعمیر یخچال ساید دوو در اصفهان :

تعمیر یخچال ساید دوو در اصفهان اگر به دست متخصص آن انجام شود؛ به مراتب نتایج بهتری را نصیب شما خواهد کرد. تعمیر یخچال دوو در اصفهان باید ویژگی های بخصوصی داشته باشد؛ تا بتواند کلیه نیاز هایتان را رفع نماید.

عیب یابی و تعمیر به ظاهر دو کلمه ی ساده هستند، که شاید هر تعمیرکاری از پس مرحله ی اول به خوبی برنیاید. این مشکل از عدم شناخت برمی آید. در صورتیکه تعمیر کار حرفه ای و اصطلاحا همه فن حریفی را برای تعمیر یخچال دوو خود انتخاب کنید؛ خیالتان از بابت تمامی جوانب کار آسوده خواهد ماند. که در ادامه تمامی این جوانب را به دقت بررسی خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید دوو در اصفهان  با استفاده از تعمیرکاران احیا سرویس  در محل عیب یابی و رفع عیب میشود ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، راهنمای فارسی استفاده از ساید دوو ، علت ارور نمایان شده بر روی صفحه نمایش و راهنمای رفع کد خطا را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان بهره مند شوید .

ارور های یخچال ساید دوو :

کد خطا یا ارور F1 یخچال دوو

دلالت بر مشکل سنسور فریزر دارد. علت بروز خطا ایراد در سنسور فریزر یخچال، قطع بودن اتصالات و یا اتصال کوتاه در مدار است. اسن سنسور کمپرسور یا فن فریزر را کنترل می کند که ۲۵ دقیقه روشن و ۲۵ دقیقه خاموش می شود. اگر سنسور فریزر سالم باشد، خطا بصورت خود به خود برطرف می شود.

کد خطا یا ارور r1 یخچال دوو

مشکل در سنسور یخچال وجود دارد. علت خطا می تواند خرابی سنسور، قطع بودن سیم ها و یا اتصال کوتاه در مدار است. سنسور شرایط دمای محیط را کنترل می کند. اگر سنسور یخچال سالم باشد، خطا بصورت خود به خود برطرف می گردد.

کد خطا یا ارور rt یخچال دوو

این ارور به سنسور دمایی یخچال مربوط است. خرابی سنسور، قطعی سیم و یا اتصال کوتاه می توانند دلایل احتمالی بروز خطا باشند. این سنسور عملکرد عادی دستگاه را کنترل می نماید.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیر یخچال ساید دوو در اصفهان  در اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر یخچال ساید دوو در اصفهان  در سایت بزنید.

 

تعمیر یخچال ساید اسنوا در اصفهان :

تعمیر یخچال ساید اسنوا در اصفهان  تخصص میخواهد و حتما باید توسط تعمیرکار آموزش دیده عیب یابی و رفع عیب شود ، در نظر داشته باشید که استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ساید اسنوا اصفهان و در محل مزایایی دارد که در ادامه به آن ها پرداخته ایم:

 1. هزینه تعمیر ساید اسنوا کمتر خواهد شد.

 2. خطرات ناشی انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما را تهدید نمیکند.

 3. از نزدیک میتوانید شاهد خدمات تعمیرکار ساید اسنوا باشید.

ارور ساید بای ساید جدید اسنوا سری 3500

 • کد خطا 7 - اشکال سرمایش ضعیف - خرابی کمپرسور و یا کمپرسور شارژ و یا اتصالات

 • کد خطا 6 - مشکل خطا از فن اوپراتور - سوختگی فن - سیم های ارتباطی چک شود و در آخر ایراد از برد

 • کد خطا 12 - علت خطا دمپر - عدم اتصال کانکتور دمپر و یا خرابی دمپر

 • کد خطا 1 - این خطا مربوط می شود به سنسور کابین یخچال - مقدار اهم سنسور چک شود - تعویض سنسور و در آخر خرابی مدار برد

 • کد خطا 2 - اشکال این خطا مربوط می شود به سنسور کابین فریزر - مقدار اهم سنسور چک شود - تعویض سنسور و در آخر خرابی مدار برد

 • کد خطا 4 - علت خطا از سنسور اوپراتور فریزر است - خرابی سنسور مقدار اهم سنسور چک شود تعویض سنسور - سیم های ارتباطی به سنسور چک شود - و در آخر خرابی از مدار برد

جهت مشاهده همه خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای یخچال ساید اسنوا ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر یخچال ساید اسنوا در اصفهان در سایت بزنید.

 

تعمیر یخچال ساید ال جی در اصفهان :

تعمیر یخچال ساید ال جی در اصفهان توسط احیا سرویس ، امکاني را براي کاربران فراهم کرده که براي ترميم اين محصول حياتي و پر کاربرد، ناچار به مراجعه حضوري به تعميرگاه نباشند. در واقع با توجه به ابعاد و وزن يخچال، انتقال آن به مرکز تعميرات امري محال به نظر رسيده و مشکلات بسياري را به دنبال دارد. به مراجعه تيم تعميراتي نمايندگي ال جی LG به منزل کاربران، محصول مورد نظر به دقت بررسي شده و هرگونه اقدامي که براي تعمير آن لازم باشد، در منزل انجام مي شود.

بايد به اين نکته اشاره کنيم که تعميرکاران اعزامي، از بين زبده ترين تکنسين هاي حوزه تعمير يخچال و لوازم خانگي انتخاب شده اند و مهارت کافي براي رفع مشکلات انواع مدل هاي اين محصول را دارا مي باشند. اين تعميرکاران، ابزار و تجهيزات مورد نياز را همراه خود به منزل کاربر برده و با استفاده از اين تجهيزات، اقدام به تعمير يخچال ال جی در منزل مي نمايند. در ادامه، با اين سرويس کاربردي نمايندگي ال جی LG بيشتر آشنا مي شويد.

خطا (ارور) های ساید بای ساید و یخچال فریزر ال جی :

گاهی ممکن است بر روی صفحه نمایشگر یخچال با حروف انگلیسی مواجه شوید، که این حروف نشان دهنده‌ی خطا یا eror بر روی دستگاه شماست حال برای اینکه متوجه بشوید، علت پیغام، کد خطا یا ارورهای یخچال ال جی مربوط به چه مشکلی است پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر یخچال ساید ال جی در اصفهان در سایت بزنید.

تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان :

احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان صورت شبانه روزی آماده ارائه تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان می باشد. با ما همراه باشید تا بیشتر راجب تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ بدانیم.

ایرادهایی که ممکن است در یخچال ساید بای ساید سامسونگ پیش بیاید:

1- کمپرسور یخچال ساید بای ساید - فریزر کار می کند ولی سرما ندارد. 
2- یخچال ساید بای ساید فریزر قسمت یخچال ساید بای ساید و یا فریزر سرمای کافی ندارد.
3- مواد غذایی در یخچال ساید بای ساید - فریزر فاسد می شوند.
4- مواد غذایی مخصوصا میوه جات در یخچال ساید بای ساید منجمد می شوند.
5- گاهی اوقات از زیر یخچال ساید بای ساید آب سرازیر می شود.
6- یخچال ساید بای ساید - فریزر دائم کار می کند و انرژی زیادی مصرف می کند.
7- یخچال ساید بای ساید - فریزر هنگام کار کردن صدای ناهنجاری می دهد.
8- نمایشگر یخچال ساید بای ساید - فریزر کد خطا (ERROR) نشان می دهد.
9- یخچال ساید بای ساید - فریزر بیش از حد برفک می زند.
10- داخل یخچال ساید بای ساید - فریزر آب جمع می شود.

جهت مشاهده همه خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای یخچال ساید سامسونگ ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر یخچال ساید سامسونگ در اصفهان در سایت بزنید.

 

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ .

 

 

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های کولر گازی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر کولر گازی شما می باشند.

احیا سرویس

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی تعمیرات

احیا سرویس بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های احیا سرویس در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه مناسب

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.